Напълняхте или отслабнахте откакто сте в чужбина

  • 5 316
  • 132
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 091
Ей мамо Кенга ама не умират твоите теми да му се не види  Mr. Green Laughing
При първото си излизане за дълго от БГ напълнях със 7 кг като бяхме в Индия, ама мисля, че ако не се бяха опитали да ме уморят с тяхната кухня щяха да бъдат повече. Blush Като дойдох тука бях 1 година след раждането и аз активно си се опитвах да отслабна. Като се прибрах миналата година в БГ бях толкова слаба, колкото не съм била от като бях на 16 Simple Smile Бях много доволна от себе си Wink Като се прибрах в САЩ забременях..и сега пак съм малко слонче с потенциал  Mr. Green.

# 121
  • Мнения: 1 269
Напълнях с около 7-8 килограма.Винаги съм била 49-51 киограма,но след първата година в 4ужбина достихнах 60.Такова плюскане като за световно.Много ми харесва арабската кухня.Сега след 2-рото раждане съм +20 и сега си тровя живота с диети.Остават ми да сваля още 5 кг и ще съм доволна  Laughing

# 122
  • Мнения: 522
Аз пък отслабнах.След третото раждане имах 30 кг отгоре, но вече съм се в нормите, та даже и 2 кг. надолу!

# 123
  • Мнения: 7 803
кога нагоре кога надолу сега обаче съм на 0  Mr. Green

# 124
  • Мнения: 992
В началото доста отслабнах, но може би беше от стреса, просто нямах апетит.

# 125
  • Мнения: 292
В началото доста отслабнах. Стигнах 43 кг и много се харесвах така, но малко след това забременях и качих 12 кг. Записах се в един фитнес център със солариум и сауна, платих годишна такса и ходех с удоволствие един месец след което центърът фалира и така и не ми върнаха парите  tantrum сега си правя разни упражнения вкъщи и ми излиза много по евтино  newsm47 остават ми да сваля още 2 кг и ще съм доволна и мисля да го направя до лятото smile3521

# 126
  • Мнения: 2 825
В началото като дойдох отслабнах с 5 кг. Много си се харесвах, но уви май всичко беше докато им свикна на храната  Mr. Green Сега си върнах 5-те кг, че и сложих още 5 отгоре  Sad
Е поне вече испанците не ми казват, че съм дръглива  Mr. Green , ама съм твърдо решена да си върна старите кг. Wink

# 127
  • Мнения: 7 837
Продължавам да отслабвам  Grinning

# 128
  • Мнения: 1 465
Не напълнях, задържах си старите килца поне 2 години. Но като забременях качих 15 кг, от които след раждането ми останаха 5 кг и още ме ядосват, и няма оттърване от тях - "уф ша му съ знай" Crossing Arms

# 129
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Аз като дойдох бях 62кг отслабнах 10кг, и след това забременях за втори път.Това че си хапвах доста от тяхната кухня не ми се отразяваше въобще, просто имах много движение, а и лятото тук не може да не се отслабне в адската жега Sick

# 130
  • Мнения: 5 299
Първият път като заминах, качих 10 кила Sick Blush...срааам, тъкмо почнах да свалям - и забременях. Сега все още съм си с +10, и много се надявам, че няма да качвам повече, защото не издържам ве4е Confused

# 131
  • MUC
  • Мнения: 571
Като дойдох  в началото качих 12 кг за 4 месеца.
Цяла година се борих после докато ги сваля  ooooh!
Сега съм си в нормата Laughing

# 132
  • Мнения: 2 952
Я излезте навън да се разберем по мъжки!! Mr. GreenКакви са тези 2кила , 3 кила.....на  едро се играе .... Wink Напълняли ми с 2 кила ..... Rolling Eyes Grinning Скици!

Общи условия

Активация на акаунт