Имате ли някакъв фитнес уред у дома?

  • 8 490
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Когато забременях преди близо четири години, първата ми работа беше да си купя велоергометър. Взех си последния модел (тогава) на Кетлер.  Безшумен, с компютър за разни измервания, даже има и за мерене на пулса.
Карах го всеки ден, абсолютно до последно.  Мисля, че това помогна много за леката ми бременност и сравнително малкото качени килограми. Сега го използвам само през зимата, когато навън не може да се тича. Имам си и гири и един много смешен уред - за стягане на бедра и ханш, как се казваше, бодимастър или нещо подобно, от Телешоп. Това е моят домашен салон. Разбира се, имам и личен треньор, доста млад и доста пъргав.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 425
Имам Кетлер, нещо подобно:
 http://www.powershop.ch/shop/artikel.php?artikel=363&gruppe=1009

Ползвам го, но не редовно. Единственото неудобно нещо е твърдата седалка - трябва да обличам специален клин с дунапрен между краката Sad

# 17
  • Мнения: 1 455
Имам велоергометър Кетлер (стар модел с много ръбеста седалка, направо си боли да седиш на нея), кростренажор - Body Sculpture (магнитен е, безшумен, от Метро за около 420лв), гребен тренажор (купих го за мъжа ми, но той не го и поглежда), вибромасажор , гирички, въже, някаква пръчка с ластици, която ми е подарък и още не съм ползвала и Абтроник, който дори нямам идея къде съм забутала.  Най-доволна съм от кростренажора. Още след първото раждане с негова помощ влязох в страхотна форма за нула време. Ползвах другите уреди, когато исках малко разнообразие. Вибромасажорът се надявам да ми помогне за целулита, с който се сдобих от сегашната си бременност. Него съм го ползвала най-малко и не знам, дали има ефект, защото забременях, но след като родя ще съм по-обективна.
поздрави

# 18
  • Мнения: 5 255
...трябва да обличам специален клин с дунапрен между краката Sad...
Не случайно на колоездачите са им такива клиновете  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 576
Аз имам кростренажор BodySculpture от Метро, комбинирана лежанка, лост, тежести 4х10кг, 4х5кг,4х2.5кг, гири 2х4кг....... термо клин.

Нищо не използвам, прашасват си вкъщи щото ме мързи:)

Иначе искам да кажа кростренажора може да е китайски,но си е идеален. Преди да го взема пробвах Кетлер, някакви испански в един фитнес магазин и след като не открих разлика купих най-евтиния.

# 20
  • Мнения: 995

От вчера и аз имам велоаргометър.Купих го от "Метро" за около 400лв.От китайските е -"Body sculpture".Функциите ме устройват, дано  има ефект.

# 21
  • Мнения: 2 596
Имам една гиричка с постоянно нарастващо тегло.  Joy Започна то 3,000 кг. и сега е към 9,000 Ползвам я, да, редовно, от 1 година насам. Има си и име даже- Бисерчо.  hahaha

# 22
  • Мнения: 1 680
кростренажорте BodySculpture имат ли движение назад?

# 23
  • Мнения: 4 428
Аз нямам фитнес уред в буквалния смисъл на думата, защото няма къде да го сложа. Имам две гирички 2.5 кг, две видео касети на Синди Крауфорд и комплекта касети Тае Бо на Били Бланкс. Казвам ви друго не ми трябва, вършат работа като цял фитнес салон.

# 24
  • Мнения: 3 200
Имам велоергометър Ketler, много съм доволна.

# 25
  • Мнения: 1 455
кростренажорте BodySculpture имат ли движение назад?

да и дупето се стяга супер!

# 26
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Имам една гиричка с постоянно нарастващо тегло.  Joy Започна то 3,000 кг. и сега е към 9,000 Ползвам я, да, редовно, от 1 година насам. Има си и име даже- Бисерчо.  hahaha
А бе стига с тоя Бисерчо Wink Кога най-накрая ще ни го дадеш да го пробваме.
Моя не е гиричка, той си е цяла щанга - 15 кг, ама за съжаление не оказва желания ефект върху мен  Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966

От вчера и аз имам велоаргометър.Купих го от "Метро" за около 400лв.От китайските е -"Body sculpture".Функциите ме устройват, дано има ефект.


moq e sy6tiq.Polzvah go cqla zima.Spored men nqma golqma razlika v modelite.Karah po4ti vseki den,gorih si kalorii,no go sy4etavah s edni hap4eta za po byrzo izgarqne na mazninite..i rezultat ima6e;)))

# 28
  • Мнения: 246
Много държах на кростренажор, защото почнах да се задъхвам дори на 1вия етаж, а иначе не съм пълна.

Купих го на старо, в Метро бяха 2пъти по-скъпи - става въпрос за тези без двигател.

А откъде го взе на старо? Изобщо знае ли някой откъде може да се купят фитнес уреди втора употреба?

Последна редакция: пт, 22 юли 2005, 23:21 от irida

# 29
  • Мнения: 2 596
Цитат
А бе стига с тоя Бисерчо Wink Кога най-накрая ще ни го дадеш да го пробваме.
Моя не е гиричка, той си е цяла щанга - 15 кг, ама за съжаление не оказва желания ефект върху мен  Sad
Цитат
Моля, давам ви го!!! Но само за малко, че ще разваля фигурата. Е, върху мен има голям ефект. Вече 45 кг. станах и продължавам да падам надолу. Не знам, вече става страшно.

Общи условия

Активация на акаунт