Имате ли някакъв фитнес уред у дома?

  • 8 495
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 004
Крос тренажор BodySculpture от Мetro, комплект дъмбели, тежести за крака и гумена лента за дърпане и упражнения Laughing
Искам и голям лост 20 кг, но първо трябва да му измисля място - в някой ъгъл или в килера.

# 31
  • Мнения: 7 837
Велоергометър в ъгъла - за красота  Wink
В последно време само му забърсвам прахта  Laughing

# 32
...касети Тае Бо на Били Бланкс. Казвам ви друго не ми трябва, вършат работа като цял фитнес салон.
Благодаря за инфото  newsm20 . Пробвах Тае Бо-то  box  и установих, че наистина замества всички фитнес уреди. Само 20 мин., но има страхотно действие.

# 33
  • Мнения: 11 004
Не съм съгласна, че тае-бо замества уредите!!!
Shocked Shocked

# 34
Разбира се, че не всички  Embarassed, крайно съм се изразила. Но е много подходящо за отслабване и стягане.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 956
Имам един степер в къщи, но почти не го ползвам Rolling Eyes
Исках да си купя кростренажор, но тогава нямах парички и се задоволих със степера.
Сега само ми заема място....

# 36
  • София
  • Мнения: 3 880
велоергометър  е супер и върши много добра работа за краката:) и тонуса Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 250
Много държах на кростренажор, защото почнах да се задъхвам дори на 1вия етаж, а иначе не съм пълна.

Купих го на старо, в Метро бяха 2пъти по-скъпи - става въпрос за тези без двигател.

А откъде го взе на старо? Изобщо знае ли някой откъде може да се купят фитнес уреди втора употреба?

Търсих в обявите в и-нет и го взех от човек. Не помня точно от кой сайт. Провери във фокус.бг

Общи условия

Активация на акаунт