Откраднаха му ботушките в градината!

  • 4 187
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 376
Не искам да го приемаш като критика,но след всичко което е преживяло детето вие все пак ще го пуснете отново там и "ще видите какво ще стане" ли?
И то без да сте предприели някакви мерки?

Както казаха по-горе-то и без това по-лошо няма как да стане!

Не му правите услуга така на детето-напротив даже!

# 76
  • Мнения: 47 991
Мда, да не говорим за самото дете какво значи мама да не го защити и да не обърне внимание , че има проблем там...

# 77
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Аз ако съм ,ще ги съсипя #Cussing out
Жалби една след друга.
Как не ги е срам да се отнасят така с 3 годишно дете.
Егати простотията.
И ще си оставя там детето ,защото не съм длъжна да го местя като багаж,заради някаква кукувица.
Нямам думи. ooooh!

# 78
  • София
  • Мнения: 15 467
Благодаря момичета, ще последваме съветите ви. Пък ако не стане нищо, ще си го гледам аз.Искахме да е сред деца, но щом не е добре там, няма за какво да го тормозим. И без това скоро няма да тръгне пак на градина, от петък повръща и не можем да го стабилизираме.Пуснахме го на градина  да не пропусне тържеството с Дядо Коледа, но така като гледам в какво състояние е, май пак ще го пропусне. Sad

Хубав ден ВИ пожелавам! Heart Eyes

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Преди да решиш да гледаш детето е добре да се поставят тези хора на мястото им. Много взеха да си позволяват детските учителки. Това е така, защото има недостиг за места в детските градини и са сигурни, че каквото и да правят деца ще има. Но ние родителите не трябва да търпим такова поведение с децата ни, а нашите деца пък най малко трябва да са потърпевши.
Тайна, дано детенцето бързо да се възстанови и да посрешнете Дядо Коледа здрави и щастливи!

# 80
  • Мнения: 118
не трябва да се правят никакви компромиси с персонала в детската градина и не е редно да го отписвате, за да приемат някое тяхно роднинско дете. без ваша молба не могат да го отпишат и ако детето има приятелчета в тази градина след като оздравее го пращайте, но предупредете директорката , че няма да оставите нещата дотук и ако се налага ще и издействате някое наказание от инспектората.

# 81
  • София
  • Мнения: 426
Абе тези лелки ли са учителки ли са не знам ама май не са нормални.Как могат да се държат така с едно детенце?Защо не го махнете от тази градина ама пък и с тези записвания сега как ще стане нали все няма места.Ако съм на дъщеря ти на местото да съм ги удушила тези до сега smile3512

# 82
  • Мнения: 1 217
Ако ми изолират детето ще ги направя сами да си говорят Peace Ако трябва ще им извикам и медии Peace Нямат никакво право,нито да изолират децата,нито да събират пари под масата.Търси си правата докрай! Peace Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 3 064
Тия са за разстрел. Не съм по крайните изказвания, ама като чуя, че някой тормози дете и ми кипват л@йната. Борете се до дупка. Да останат без работа дано, изроди са това, не учителки #Cussing out

# 84
Това не ме учудва, което се споделя.Щом всички родители имат достъп до гардеробите на децата, какви ли по лоши неща има възможност да се случат.Забранете достъпа на родители на мястото където са гардеробите,за да не се гони михаля след това.

# 85
  • София
  • Мнения: 7 040
Това не ме учудва, което се споделя.Щом всички родители имат достъп до гардеробите на децата, какви ли по лоши неща има възможност да се случат.Забранете достъпа на родители на мястото където са гардеробите,за да не се гони михаля след това.

Не може да се забрани достъпа на родители до гардеробчетата. В много градини гардеробчетата са пред групата и при забранен до тях достъп трябва да оставяш детето си пред външната врата. Мисля, че не си прочела темата внимателно, защото всъщност откраднатите ботушки са най-малкият проблем на тази детска градина.

# 86
  • Мнения: 5 531
Тайна поговорете с госпожите. Идете и при директорката. Ако няма ефект подай жалба. Когато моята дъщеря тръгна на градина, и ние за момент имахме такъв проблем - тя понеже е с телк и с различни здравословни проблени, една от госпожите беше казала да си я гледам в къщи. Взимала и е храната от под носа защото било свършило времетио за хранене. Имаше период в който детето ми ходеше на градина ревейки. Ами аз говорих първо с госпожата, и и казах че ако нещо я притеснява може да поговори с отдела за закрила на детето.  след това сменихме и групата - сега дъщеря ми цъфти. Госпожите и са страхотно, много я обичат, нямаме никакви проблеми.
Не се оставяйте да ви маниполират и да тормозят детето, така то само ще натрупа стрес и негативно отношение към градината. Потърсете друго решение  - сменете групата, говорете с директорката..

Общи условия

Активация на акаунт