гост

  • 3 832
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 819
Аз щях да се разпадна за 20 дни.

Стискам палци всичко да е просто недоразумение и да получиш бельото за Коледа Hug

# 31
  • Мнения: 46 511
А поне беше ли твоят размер?

# 32
  • София
  • Мнения: 7 990
Ми може човека хем да ти даде пари за Коелда, хем да те изненада с бельо.

Мисля, че всички, пишещи по темата, си даваме сметката, че вероятността да получи бельо за коледна изненада, е почти равна на нула. Човек, който до сега не си е правил труда да изненада с нещо жена си, как ли пък да не седне да й подарява бельо...Щеше да измисли нещо далеч по-тривиално от сорта на парфюмче, шалче, дрънкулка, но не и бельо. Бельото предполага страст, интимност, желание да покаже как й е уцелил размерите, да я разсъблече и т.н...Някак не ми се връзват двете...

Или действително да съхранява на женения Пешьо бельото за любвницата, че жена му да не му сръбне сосовете със сламка, ако го спипа...

# 33
Аз имам история с изневерите. Имах едно гадже преди дето много ми кръшкаше и от тогава, като стане нещо подозрително и ми избиват чивиите. И не знам сега как да се спра да не правя забележки и кометари и да се парвя, че няма нищо. Аз не искам да си разваляме семейството. Добре си живеем. Изобщо даже не знам дали има друга, но съмнението ме разяжда отвътре. Ако можех, щях да върна времето назад и да не слагам пустата количка аз в багажника. Благодаря, че ми помагате!

# 34
  • София
  • Мнения: 13 206
Ми може човека хем да ти даде пари за Коелда, хем да те изненада с бельо.

Мисля, че всички, пишещи по темата, си даваме сметката, че вероятността да получи бельо за коледна изненада, е почти равна на нула. Човек, който до сега не си е правил труда да изненада с нещо жена си, как ли пък да не седне да й подарява бельо...Щеше да измисли нещо далеч по-тривиално от сорта на парфюмче, шалче, дрънкулка, но не и бельо. Бельото предполага страст, интимност, желание да покаже как й е уцелил размерите, да я разсъблече и т.н...Някак не ми се връзват двете...

За всички не знам... ама за мен изобщо тази вероятност не е почти равна на нула...  Wink И изобщо аз не бих си позволила да разсъждавам какво би или не би направил човек, който не познавам. Какво като не я е изненадвал? Не може ли сега да е решил. Изобщо няма нужда жената да й се пълни главата по тоя убедителен начин, че мъжа й 100% е купил бельо за друга. Тя пише тук, за да получи съвет как да реагира, а не някой да й подклажда и без това основателните съмнения

И аз за това се сетих. Само че съм гледала екранизацията в "Разкази с неочакван край"  Mr. Green

Даа, то е цяла книга.. това единия разказ  Wink

# 35
75 Б, ама то е доста разпространено.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 190
И аз мисля, че шанс има.

Даа, то е цяла книга.. това единия разказ  Wink
Да  Mr. Green Имаше един особено кретенски с една статуя... Айде, оспамих.

# 37
Този за статуята го знам и аз.Много сажалявам, че ви натоварвам, но ми олекна като ви разказах.

# 38
  • Мнения: 2 196
Гост, каквото и да ти говорим, не прибързвай с изводите.Изчакай до Коледа.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 190
....но ми олекна като ви разказах.
Това е добре  Hug

# 40
  • Мнения: 1 475
Може пък от работата му да са събирали пари да купят подарък за някоя колежка и той е отишъл да купи и да се подари на следващия ден! И това го помисли като вариант, аз съм казвала и преди , че преди 3 год за рождения ми ден, колегите ми бяха купили за подарък еротично бельо с пожелание това да ми е новата униформа за работа Mr. Green!Така, че и тогава знам, че един колега ми го е избирал, но къде вече го е съхранявал незнам!!Никакви отношения не съм имала с никой от тях, просто, като майтапчийско подаръче! Mr. Green

# 41
  • Мнения: 46 511
75 Б, ама то е доста разпространено.

Не се шашкай тогава, за теб е Simple Smile пиши пак след празниците, да не ни забравиш  bouquet Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 7 990
Тя пише тук, за да получи съвет как да реагира, а не някой да й подклажда и без това основателните съмнения

Всеки пишещ тук, пречупва въпроса през собствения си мироглед...Целта ми не е да накарам авторката да се почувства зле, а по-скоро да се подготви и за такава възможност. Самата аз я посъветвах да чака до Коледа и след това да прави генерални изводи.

# 43
  • Мнения: 2 013
Мисля, че всички, пишещи по темата, си даваме сметката, че вероятността да получи бельо за коледна изненада, е почти равна на нула. Човек, който до сега не си е правил труда да изненада с нещо жена си, как ли пък да не седне да й подарява бельо...Щеше да измисли нещо далеч по-тривиално от сорта на парфюмче, шалче, дрънкулка, но не и бельо. Бельото предполага страст, интимност, желание да покаже как й е уцелил размерите, да я разсъблече и т.н...Някак не ми се връзват двете...

Правилно.Бельо не се подарява туко така.Мъжете които подаряват бельо е пределно ясно с каква цел го подаряват- "за да го свалят после"! Трябва да има някаква доста сериозна причина,примерно,която да накара мъж да купува еротично бельо за жена си,нали така?Иначе за какво?Ако иска да прави нещо с жена си,ще е далеч,по-практично и еротично тя да е гола,вместо с бельо,а това не може да стане с "бившата му братовчедка" та затова....  ooooh!

# 44
  • Мнения: 3 880
Това май е по-добро, само че без да вярваш, че е за колега или "приятел". На такива не се подарява подобно нещо я.  Confused
Нямах предвид да подарява бельото на колегата си, де, какви са тези перверзни фантазии Wink hahaha А някой друг да го е купил за жена си и ако са били заедно да го е забравил или оставил при мъжа на гостенката, а после да си го  е взел, варианти много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт