herbafast

  • 33 235
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 144
Момичета вече трети ден съм на херба фаст съчетан със зелева супа/ на супа от 4 дни/ засега нещата вървят супер съборих 3 кг. дано продължи така PraynigА вие как сте?Отчетете резултати моля.

# 61
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Здравейте,при мен само във началото само имаше някакъв ефект.Сега съм на вторият блистер и няма ефект,ям си пак и не свалям и грам.Мисля и аз да опитам тази зелева супа newsm78,slavi111,може ли линк към зелевата супичка?

# 62
  • Мнения: 144
cecko05, незнам как да го пусна този линк/малко съм скарана с компа/, но в този подфорум е темата казва се МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА, винаги е на първа или втора страница потърси я сигурна съм ,че ще я намериш.

# 63
# 64
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от тези капсули! На 5тата таблетка се претеглих, и резултата е минус 2 килограма!!! Ям си, малко, защото не огладнявам, и се чуствам страхотно. Липсващите два килограма се забелязват, понеже изчезнаха от корема и кръста. Изключително съм доволна! Проблава съм какво ли не, и това е първото, което има наистина бърз и видим ефект! Препоръчвам го на всички! Пишете си резултатите!  bouquet

# 65
  • Някъде там
  • Мнения: 139
Здравейте на всички,аз тази сутрин изпих последното хапче от първия блистер и мога да кажа ,че се чувствам много добре,е свалила съм само 3 кг. но наистина изобщо не ми се яде по цял ден,и освен това ходя по 2 пъти седмично на аеробика и карам велото понякога.Имам да свалям още 7-8 кг. и се надявам да успея до морето .Успех на всички в свалянето на кг.

# 66
  • Мнения: 261
А МЕН САМО ДА ЗНАЕТЕ КАКЪВ ГЛАД МЕ НАЛЕГНА,ПРОСТО НЕ ПИТАЙТЕ,ЛОША РАБОТА

# 67
  • Мнения: 1 073
  И аз го почвам днес този Herba fast. Препоръча ми го една приятелка, аз съм започнала и от скоро на Разделно хранене, но с него бързо се наяждам ,но след 2 часа пак съм гладна. Честно казано не разчитам изцяло на медикаментите за сваляне ,а поне малко да ми убият апетита, пък ще видим какво ще стане.
  И аз ли не разбирам нещо, нали една опаковка е 10 хапчета ( аз я взех за 17 лв.), т.е. за десет дни. Има момичета, които споделят,че са свалили 3 килограма и им се струват малко ...  Shocked ,аз смятам,че 3 килограма за МЕСЕЦ е едно оптимално сваляне и постоянно, но за 10 дни е по-скоро сваляне на вода, но не и на мазнини...
  От мен бавно, славно и здравословно сваляне  Wink

# 68
  • Мнения: 1 243
Здравейте, заслабващи мацки  Hug
Днес взех на майка ми от тези чудодейни хапченца, да си контролира апетита към сладкото и после се върнах и си взех и за мен. От утре съм във вашите редици. Нямам кой знае какво за сваляне, едни 3-4 килца максимум от корема/паласките  Laughing Ама май ще видя зор. Ще се отчитам  Peace

# 69
  • Мнения: 330
Здравейте! Нова съм във форума , но така като ви чета, ще съм редовна Simple Smile И аз утре ще си взема да го пробвам, че да видим Hug

# 70
  • Мнения: 0
Аз да ви кажа, за първата седмица използваме на хербафаст свалих 2 килограма. Днес изпих последното хапче от втора опаковка, и откакто съм започнала да го пия, съм с мунусче на един килограм всяка седмица!!! А не се лишавам от нищо! От тях нищо не ми се яде, даже не усещам глад, но като ми преложат нещо, си хапвам, дори и да е каолрично. Миналата седмица ми беше ходене само по банкети, и въпреки това, не само че не наддадох и 100 грама, ами свалих 1кг!!! Да знаете, опитала съм адски много начини, и хапчета и какво ли не, и нищо не е имало толкова очевидни резултати. До сега, за 20 дни съм с 4 килограма на минус, и се чуствам чудесно, защото тялото ми се променя пред очите ми. Е,да, бавно си е, ама тея 4 килограма се махнаха от корема, талията и бричовете, без да ми вземат и сантиметър от гръдната обиколка  Rolling Eyes Препоръчвам ги на всички, които искат да отслабнат, защото това е начина!

# 71
  • Мнения: 1 243
Момичета, вие кога усетихте, че режимът ви се е променил - т.е. липсата на глад още от първия ден на приема на хербафаст ли настъпи. Аз го пия втори ден,ама даже ми се яде повече  Mr. Green И вода не пия кой знае колко. При майка ми положението е същото, тя го пие от 3 дни  Rolling Eyes Може би трябва повечко време да подейства, или..?!

# 72
  • Мнения: 37
ама и цената му никак не е малка. Аз пиех Калорекс по две опаковки на месец. За тези пари мога и по три капсули на ден да пия. Но си спазвам и диета, и ходя да танцувм нар. танци. Обаче сега съм в период на застой.

# 73
  • Мнения: 1
Здарвейте. Пия хербафаст от 2 месеца бях 74кг сега вече съм 63.600, естествено съм на плопдове зеленчуци и пилешко филе 2 пъти в седмицата. Първите 10 дни умрях от глад ставаше ми лошо, но се свиква трябва да се пият много течности да не се увредят бъбреците и всичко става постепенно.
После е много трудно да се задържат кг но лятото е най подходяшо за диети. Успех. Peace;

# 74
  • Мнения: 261
аз спрях да ги пия и днес си ги поръчах отново на цена 16,50лв. с надеждата,че глада поне малко ще успея да контролирам, в момента умирам от глад, а уговорката ми за доставка е в 13,00ч, ако не пукна дотогава от глад.

Общи условия

Активация на акаунт