Отговори
# 30
  • Мнения: 1 021
Хм....... newsm78 За първи път чувам  newsm78
и аз

# 31
  • Мнения: 1 477
Не съм давала.

# 32
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Това е изключително поллезно нещо. Аз взимам за себе си  Grinning

# 33
  • Мнения: 227
Голямо благодаря на всички за отговорите   bouquet Hug

Явно коластрата на прах си е така наречената хомеопатия, и както другите хомеопатични продукти така и този не действа на всеки по един и същи начин  Peace
За момента ме спира цената, но по-нататък може и аз да пробвам !!

# 34
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Тъй е то 21 век... майките цедят и хвърлят коластра, а после дават на децата си кравешка за маса пари...

Не е хомеопатия, а продукт, който се води хранителна добавка и се разпространява с дистрибутори. Мулти левъл маркетинг Wink

# 35
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Зайче Мече,

ако четеше малко повече или ползваше чичко Гугъл щеше да си доста по наясно Peace В подфорум "Хомеопатия" има адски полезна тема. А ако и някой дистрибутор ти услужи с книжки, много неща ще научиш Peace

Аз давам. Никой обаче не искам да агитирам или да убеждавам в качествата. Хората са изписали много по тези въпроси  Wink

# 36
  • Мнения: 227
firebird - разбрах за какво става въпрос  Peace

Mopsy - ами като гледам май не само аз съм в невидение относно тези продукти ами и много от отговорилите по темата  Peace Чесно казано не съм се интересувала от хомеопатия, хранителни добавки и продукти от това естество. Затова реших да си позволя да попитам директно тук дали същесвува такава коластра, тъй като не вярвах че е възможно, а и незнаех че вече се обсъжда в друг подфорум и е така масово използвана от майките тук.  Hug

# 37
  • Мнения: 673
  Давала съм Колактив, но не съм сигурна ,че имаше особен ефект върху имунната система на детето. Вижте за водораслите ...вълшебни са! Малкият ми син вследствие на ентеровирус едно лято се обезводни и ни приеха в Инфекциозна болница. С какво ли не го лекувах, е нямаше оправия - зверско разстройство с повръщане, системи...ужасно! Накрая ни изписаха, защото отделението се напълни с болни деца от менингит и започнах лечение с въпросните водорасли на Аква Сорс и детето се оправи за няколко дена.

# 38
  • Мнения: 2 015
Не Naughty.Нямам и намерение да му давам.

# 39
  • Мнения: 1 372
Не съм давала, не бях и чувала!
Блажени са невежите духом! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мисля да се заинтересувам и да проуча продукта и качествата му, което не означава че ще давам от него на детето си.

# 40
  • Мнения: 1 121
За първи път чувам за такова нещо. Честно казано не бих давала, едно, че нямам информация, друго, че не боледува (да чукна на дърво).

# 41
# 42
  • Мнения: 76
Ха, свекито е дистрибутор на въпросната Аква сорс и си беше позволила без да пита да закупи от Колактива, да сме давали на малкия "за костите". Само че аз хранителни добавки не приемам, какво остава да ги давам на невръстно дете. Не знам за ефекта - ама веднъж ме беше заболяло гърло и тя ми препоръча да взема една капсула( само прахчето) - имало мигновен ефект Laughing излезе, че аз нещо съм дефектна щото не ми действа.

# 43
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Тц, не съм чула, прочела, видяла, съответно и пробвала.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 755
Чувала съм, но не съм давала.

Общи условия

Активация на акаунт