Отговори
# 60
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Никой не говори тази коластра да се дава на кърмачета, още повече пък да замества кърменето. Използва се като имуностимулатор най-вече, а на опаковката пише, че е за деца над 1 година. А когато детето ви не спира да боледува и какви ли не глупости вече е пило, то и коластрата е надежда, повярвайте ми!

 Peace Peace Peace

# 61
  • Мнения: 8 242
Никой не говори тази коластра да се дава на кърмачета, още повече пък да замества кърменето. Използва се като имуностимулатор най-вече, а на опаковката пише, че е за деца над 1 година. А когато детето ви не спира да боледува и какви ли не глупости вече е пило, то и коластрата е надежда, повярвайте ми!
Да де - това искам да кажа Simple Smile Използвам кърменето като имностимулатор и досега никакви глупости не е пил Simple Smile

# 62
  • Разград
  • Мнения: 518
Не съм давала, за първи път чувам за подобно нещо  Thinking.

# 63
  • София
  • Мнения: 679
От около годинка започнах да давам коластра на  голямата девойка, започваме предимно през есента и пием до пролетта, лятото почива, малката девойка по същата схема.  Аз съм пила по време на бремеността и през цялото време докато кърмех.

# 64
  • Мнения: 1 353
Аз давам  Peace.Харесвам ги .Снищо друго не ми минава гърлото така бързо както с колактива.Ако някой има желание да се информира да ми пише на лични-мога да му пратя да чете книжки Hug.Изумих се просто колко много хора не знаят,за съществуването и ,нито пък за приложението и Rolling Eyes   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=94583.0

# 65
  • Мнения: 227
VeSsi♥ и мен ме очуди факта, че много хора като мен не знаеха за колактива Laughing. Всъщност незнам кой точно трябва да разпространява информация за тези продукти /самите дистрибутори или лекарите/ но определено няма силен маркетинг, така че да успее да завладее съзнанието на потребителите и да се подхвърлят навсякъде книжки и брошури  Crazy
Прави ми впечатление, че хората които са наясно с нещо ново като информация сякаш очакват всички останали хора да я знаят  Peace Това няма как да стане тъй като хора и интереси има всякакви. Peace

# 66
  • Мнения: 1 380
Не съм давала коластра на прах.Даже не знаех, че има такова нещо...
Нямах кърма и съм хранела детето си само а АМ. Peace

# 67
  • Мнения: 4 458
VeSsi♥ и мен ме очуди факта, че много хора като мен не знаеха за колактива Laughing. Всъщност незнам кой точно трябва да разпространява информация за тези продукти /самите дистрибутори или лекарите/ но определено няма силен маркетинг, така че да успее да завладее съзнанието на потребителите и да се подхвърлят навсякъде книжки и брошури  Crazy
Прави ми впечатление, че хората които са наясно с нещо ново като информация сякаш очакват всички останали хора да я знаят  Peace Това няма как да стане тъй като хора и интереси има всякакви. Peace


Изчетох темата и също съм изненадана, че много от вас не са и чували за продукта при условие, че има огромна тема точно тези продукти тук във форума.
Казано е - не те ли интересува, не знаеш.  Wink
Ето, чула си от някъде, питаш и вече си запозната както и много други около теб  Peace

Да обясня за маркетинга и защо няма брошури на ляво и на дясно. Продажбата на продуктите става лично и само чрез дистрибутори. Ако намериш някъде брошура и искаш да си купиш няма да знаеш  как и към кой да се обърнеш което обезсмисля цялата рабора.

И аз не времето не бях чувала за продуктите докато не ми ги препоръчаха. До ден днешен това е нещото от което последно бих решила децата си. 

А, защо не действат на всеки? Действат! Много е важно обаче кой ти ги продава и защо. Някой цели печалбата, а друг помощта. Чувам за много недоволни а след кратък разговор разбирам че изобщо не са им дадени правилните продукти и дози. Ми, какъв ефект очаквате? Жалко е че има дистрибутори които се възползват от незнанието на хората. Вярно е, има дистрибутори които дори не са изцяло запознати с продуктите и ги предлагат на всеки срешнат само защото така трябва да се прави и така се печелят пари.
От тук идва и неефективността на продукта.
Разбира се не можем да корим дистрибуторите. Забелязвате че дори лекарите са обхванатаи от същото аболяване - да спечеля пък пациента сам да се оправя. Да, има и много свесни лекари но има такива които дори не заслужават бялата престилка.

Стига съм писала  Grinning
Който иска може да надникне в темата за която вече даден линк. Може да се разровите в интернет.
Не отричайте нещо само защото е ново за вас! 
 Hug

# 68
  • Мнения: 227
kiara - Много добре си описала ситуацията Hug!! Снощи посетих подфорума за хомеопатия и наистина пише доста интересни неща там  Peace Само исках да те питам този колактив както и другите продукти на аквасорс дали не са от рода на продуктите на вижън ?

# 69
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Нормално е човек да не знае всичко и кое къде се предлага. Ползвам продуктите от 6 години. Даже онзи ден удивих зъболекарката си с действието на коластрата вечерта при зъбобол, който имах, тъй като съм кърмачка и не мога да взимам никакви болкоуспокояващи, а направо вечерта беше кошмарна.  Peace

# 70
  • Мнения: 4 458
Така е Sinara , и аз съм изненадвала много лекари  Grinning


Зайче Мече, продуктите са изцяло натурални, дори и капсулите им са чист желатин. Това с хранителни добавки. Много хора ги подреждат под хомеопатия, но всъшност това е алготерапия.

# 71
  • Мнения: 1 353
kiara , Много точно си описала ситуацията.Винаги ще се намери някой ,който да отсече категорично " аз няма да давам" или пък "това не действа".... Tired .Аз попаднах на хора,на които въпреки,че лекари са им ги изписвали( с цел печалба според мен) по съвсем грешен начин са приемали въпросните продукти.Не го казвам за да оплюя дистрибуторите,но няма какво да се лъжем-на повечето им е целта печалбата а не да помагат Confused.
Зайче Мече а дистрибуторите как да поднесат информацията като сама виждаш какво става в темата.Повече от половината отсичат категорично,че няма да дават и ,че е глупост.Как да обясниш на такива хора ползите които могат да извлекат от продуктите.Да не говоря ,че веднага дистрибуторите биват набедени за печалбарство Confused
Lady Cibil искам само да кажа,че коластрата наистина е вълшебна за болно гърло,но не трябва да се глътне капсулата и после да отсечеш,че не действа а трябва да си я поръсиш върху гърлото и да задържиш колкото можеш Peace

# 72
  • Мнения: 76
kiara , Много точно си описала ситуацията.Винаги ще се намери някой ,който да отсече категорично " аз няма да давам" или пък "това не действа".... Tired .Аз попаднах на хора,на които въпреки,че лекари са им ги изписвали( с цел печалба според мен) по съвсем грешен начин са приемали въпросните продукти.Не го казвам за да оплюя дистрибуторите,но няма какво да се лъжем-на повечето им е целта печалбата а не да помагат Confused.
Зайче Мече а дистрибуторите как да поднесат информацията като сама виждаш какво става в темата.Повече от половината отсичат категорично,че няма да дават и ,че е глупост.Как да обясниш на такива хора ползите които могат да извлекат от продуктите.Да не говоря ,че веднага дистрибуторите биват набедени за печалбарство Confused
Lady Cibil искам само да кажа,че коластрата наистина е вълшебна за болно гърло,но не трябва да се глътне капсулата и после да отсечеш,че не действа а трябва да си я поръсиш върху гърлото и да задържиш колкото можеш Peace
Ти защо реши, че съм я глътнала мила??? Все пак с дистибутор си общувам, казаха ми как се прави LaughingОбаче дали подейства е вече друг въпрос. Може пък да не съм била достатъчно вярваща за да подейства, знам ли. Peace

# 73
  • Мнения: 2 960
Не съм давала коластра на прах.Даже не знаех, че има такова нещо...
Нямах кърма и съм хранела детето си само а АМ. Peace
и аз така,но ето че научих нещо ново и полезно!!!

# 74
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз за първи път чувам Blush

Общи условия

Активация на акаунт