разбирате ли се с близките на мъжа си

  • 6 750
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да разбирам се с брат му.

# 31
  • Мнения: 2 657
Да,разбираме се PeaceТой няма нито брат,нито сестра,но пък много си живеем с леля му и първите му братовчеди...
Подържаме се,помагаме си взаймно и винаги по празници се събираме всички Heart Eyes
Лелята на мъжа ми,е моята свекърва-аз съм и го казвала много пъти...За мен тя е като майка на мъжа ми!Не,че майка му я няма,но за нас тя не съществува,както и за цялата рода  Crazy

# 32
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
о да...
откакто престанахме да съ6тествуваме един за друг, (аз за тях и те за мен) сме в брилянтни отно6ения.... Mr. Green
с девера не съм  се виждала от  близо 11 години, с етървата  и родителите му 10...
мъжо посе6тава  родителите си, всеки път като сме в Бя, а с брат си се засякоха  само миналата година, когато оперираха свекъра....

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 00:57 от sl

# 33
  • Мнения: 7 723
...дори живеем заедно...всичките! Нямам избор ooooh!
По- важното е, че ТЕ се разбират с мен  Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 1 735
разбирате ли се с брат му или сестра му  за майка му и баща му е ясно
Не разбирам какво е ясно.Моят си няма брат или сестра,но чудесно се разбирам с баща му,много харесвам и бабите му,а при едната като ходим у тях се чувствам като у дома си.Нарича ме и с едни шопски обръщения,които са мн. лични и мн. ме радва.Иначе 2-3 пъти съм виждала някакви братовчеди,ама не ми харесват -ама хич!

# 35
  • Мнения: 83
не бих  казала ,ве4е  една  година не подържаме връзка и се 4уствам  много  добре!!!!

# 36
  • Мнения: 1 919
не се разбирам определено, все едно сме от различни планети.

# 37
  • Мнения: 2 035
Ами да, разбираме се всички, но се виждаме почти само по празниците  Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 903
Търпим се.  Simple Smile

П.П. Но се виждаме сравнително рядко.

# 39
  • Мнения: 2 622
Близките на мъжа ми станаха и мои близки.Харесвам ги или не те са част от нашия живот и не мога да ги игнорирам.Не ни се бъркат,но често искат услуги разни,но засега това не е проблем.Научила съм се да бъда гъвкава и да приемам хората такива каквито са.

# 40
# 41
  • Мнения: 1 650
не се разбирам определено, все едно сме от различни планети.
И аз така.

# 42
Отношенията с близките на половинката принципно са сложна материя, защото това са хора, с които, обикновено, при други обстоятелства човек едва ли би се срещнал, запознал, сприятелил и т. н.
Да, разбираме се, засега, понеже не живеем заедно!  Laughing Чак първи приятели не сме, защото сме много различни, но се уважаваме и си помагаме! Влизаме си в положение, когато се налага, всеки се опитва да разбере другия и ако има критика, тя е поднесена винаги с мярка и внимателно, а не по брутален и грозен начин. Определено смятам, че съм случила на роднини (и собствени и на мъжа ми)!

# 43
  • Мнения: 540
Да, защото рядко се виждаме и защото не си гледаме в "канчетата".

 и ние така

# 44
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Естествено, интелигентни и зрели хора сме, а и живеем под различни покриви.

Общи условия

Активация на акаунт