По колко капки Вигантол?

  • 12 136
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 101
По препоръка на педиатърката ни давам по 2 капки, но в интерес на истината, понякога забравям.

# 46
  • Мнения: 51
По препоръка на личната ни лекарка, която и е педиатър, стигнахме за лятното ми бебе  Shocked 7 капки...
В интерес на истината никога не дадох толкова-предозирането на витамин Д може да има негативен ефект

# 47
  • България
  • Мнения: 12
Ние в началото давахме една - защото си беше лято и си вземаше доза слънчеви лъчи, а от 2 месеца давам по 2 капки.

# 48
  • Мнения: 1 919
по 2 капки давах

# 49
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
по две капки давам

# 50
  • Мнения: 2 334
Винаги съм давала по 2 капки  Peace

# 51
  • Мнения: 40
 В началото давах по една капка всеки ден. Следващият месец започнах да давам капки по следния начин - единия ден давах по една, а ана следващия 2 капкки Вигантол.Сега през третия месец давам по две, но според мен трябва да слушаш това което ти казва педиятъра!

# 52
  • Мнения: 2 447
Вигантол давах по 2,но щом педиатъра ти е казал да даваш по 4,значи даваш по 4.Всяко дете е различно,не можеш да даваш Вигантол,колкото искаш или колкото дават другите майки.За тези неща слушай педиатъра(мое мнение).
На същото мнение съм!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 834
По препоръка на педиатъра се дава.Останала съм с впечатление,че всеки различно дава.Аз например единия месец давах по 2,после 4,после 1,после стана лято и спрях изобщо(роден е февруари).

# 54
  • Мнения: 325
По 2 капки.

# 55
  • Мнения: 177
Сутрин на първото хранене давам 2 капки.

Общи условия

Активация на акаунт