Депутати разплакаха бъдеща майка

  • 17 492
  • 353
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 103
Подкрепих петицията!
Смятам, че единственото хубаво от целия този скандал е, че се даде голяма гласност на проблема в целия му мащаб и че обществото ни подкрепя.

# 331
# 332
# 333
  • Мнения: 1 032
Подписахме и аз, и мъжът ми. Успех, момичета!

# 334
  • Мнения: 1 343

Истината боли !
Пирински нещо да не мисли , че е преди време когато медиите не можеха да пишат и говорят без подкрепата на партията  #2gunfire
Аз не съм участвала в миналия погром на парламента , но сега вече съм в състояние. Мъжа ми гледа в Гърция какво стана и вика ето гледай само тояга ще ги оправи нашите нищо друго.

# 335
  • Мнения: 1 343
Една мама беше дала картинка на горящ парламент и отдолу надпис
Coming soon ... In Vivo ...
Има ли мама която да я сложи като фон на песента на Слави накрая : Време е някой да изхвърли боклука ! И да го сложим на всички подръчни интернет комуникации .. Скайп, Кю-та Форуми ?
От няколко дни съм много емоционална и рева като чета като се смея рева УЖАС Sad

# 336
  • София
  • Мнения: 6 363
Комисията по здравеопазване се извини на българските жени

http://news.ibox.bg/news/id_463669296

# 337
  • Мнения: 4 406
извинението съвсем не е достатъчно! а оставка?

# 338
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Комисията по здравеопазване се извини на българските жени

http://news.ibox.bg/news/id_463669296



...за репликата, дето уж не е казвана от никого.
А мъжете, чиито жени искаха да оплождат - пак никой не взима предвид... Confused Тя тая работа с децата е изцяло женска работа.
Забременяла си - ти си отговорна (евентуално и виновна). Не можеш да забременяваш - пак ти си отговорна (но и виновна)...

# 339
  • Мнения: 4 306
Нещо се "бъркам", та нали парите са предоставени от правителството от излишъка? Какво общо има здравната комисия, че с нейна помощ парите станали 15 пъти повече от 2008?
"Ние, членовете на комисията, се отнасяме отговорно към проблема и в резултат на нашите усилия за асистираната репродукция "ин витро" за 2009 г. са осигурени 15 пъти повече средства в сравнение с 2008 г. в условията на финансова криза."

А защо се извиняват, нали "нямаше реплика"?
Толкова са ГНУСНИ, и държанието им и замазването, много им дойдоха л..ната, дето сами си ср.ха, та всячески се опитват да се измъкнат от ямата.

# 340
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И аз не се виждам нещо в петицията, а получих имейл за потвържение и ми каза че подписът е потвърден  newsm78

# 341
  • Мнения: 4 520
"...реплика, произнесена макар и неформално" ли?! Че трябва да са ме обидили официално ли, за да се почувствам засегната? Егати нещастниците - и извинението им такова едно, като самите тях.  ooooh!

# 342
  • Мнения: 167
И все пак е по - добре, че има поне това извинение, отколкото преправена стенограма и потулване на случая както беше станало в началото. Сега забелязах, че заседанието е било на 4 декември, днес сме 18 доста време е минало. За мен е една малка победа за българското общество,макар и то да получи само извинение - поне признаха някаква вина.

# 343
  • Мнения: 4 585
Че какво извинение е това. Това е гавра.
Нищо не е станало, обаче заради имедийния шум - извинявайте.
Абе тя обидата е неофициална, но от нас да мине - извинявайте.
Абе то нищо не е станало, обаче комисията по парламентарен контрол, ако скучае - може да се самосизира.

# 344
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Имаха 14 дена да си измислят история, жертва, да решат дали да се извинят или не. Та сега като стана напечено - абе дайте ние да се извиним, па да се самосезираме, па да покажем "добра политическа воля".
Евалата, ашколсун, машалла smile3501
Срам и позор newsm11

Общи условия

Активация на акаунт