LaRedoute.fr - 92 - Всичко за поръчката!

  • 41 022
  • 809
  •   1
Отговори
# 30
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
м! много рано новата тема, бе?
кое и е раното Rolling Eyes

Понеже се чудя вече какво да поръчам реших да поръчам и аз масата, да не остана по на зад  Laughing Намейка, или нищо не съм разбрала от обясненията или просто при мен не се получава за неразбралите може ли по-бавно да обясниш.  Mr. Green

ами не мога по-добре да обясня

# 31
  • Мнения: 491
В предната тема коментирахте, че по време на намаления променят референтните номера. Това значи ли, че на всичко което ми е в "Предпочитани" ще се сменят номерата? Извинете за въпроса, но ще ми е първото намеление откакто пазарувам от La Redoute.

# 32
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
да,ще се сменят

# 33
  • Мнения: 1 178
Желая бързо оздравяване на Вики  Praynig Praynig Praynig Confused

# 34
  • София
  • Мнения: 2 020
Алекс, бързо оздравяване на малката и по-скоро да се приберете в къщи!  Hug Praynig

# 35
  • Мнения: 32
Момичета,ще ми дадете ли размерите на Типстерските дънки №38,и някакви отзиви за тях-който ги е поръчал
Отговарят ли си на номера
Благодаря

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 685
nameika благодаря ти   bouquet
Аз пак да попитам,някой има ли тази кана предполагам че не е термо.Какво представлява  newsm78

# 37
  • Мнения: 110
За масата и аз съм се засилила да я поръчвам за малкия. Стана ми номера с евтината цена, nameika благодаря   bouquet
Може ли някой да даде снимки на масата и всъщност какво от снимката включва?
според вас заслужава ли си паричките тази маса, чудя и се мойта щерка да не е малка за нея само на 7 месеца е още

и да попитам още нещо имам поръчка от 30.10., която все още чакам, знаете ли kak да процедирам връщат ли паричките или търсят пратката след като им изпратя мейл
Вземи само магнитната изтриваща дъската на гърба с нея децата много играят, а като добавиш и предната музикално, координативно, занимателна част, направо е безценна! Много съжалявам сега, че не изчаках с моята
покупка Peace

Това ме навява на мисълта, че не всичко на снимката е включено в тази цена  Thinking
Някой може ли да ми даде размери на Типстерските дънки 40 номер  Praynig

# 38
Момичета, можете ли да препоръчате по-ластични дънки с линка по възможност. Аз съм поръчвала само за моето детенце и трудно се ориентирам в мерките за големи. Дънките не са за мен, а ако може и ориентировъчен размер, като мерките на девойката са следните:
талия - 80 см.
ханш - 112 см.
Благодаря предварително на всички отзовали се   bouquet

Аз пак да си повторя въпроса   Embarassed

# 39
  • Мнения: 1 745
Ето пак снимки на масата:http://pebsy.multiply.com/photos/album/14/14
И кратък клип: http://pebsy.multiply.com/video/item/20/20

Мойто дете нещо не й се кефи много! Tired Ама тя си е така от началото-това,за което другите деца умират,тя не поглежда... ooooh! Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 597
Хора, къде е "магазина, в който продават ларедутски детски дрешки" (цитирам Velesa от миналата тема)?
Пловдив,на ъгъла на "Гладстон " и " Преслав",лилаво боядисано магазинче.Няма много голям избор,цените са   Shocked   ,но може да разгледаш на живо някои неща.

# 41
  • Мнения: 1 263
Моля за отзиви за това мъжко яке: Или поне коментар за  марката OXBOW


И за тези ботуши: ????? Отговарят ли си  на номера? Не мога да разбера нищо с он-лайн преводача Embarassed Моля френскоговорящите - Какво означава: "Semelle élastomère anti-dérapante. Haut. de la tige 36 cm. Tour de mollet 35 cm pour la pointure 37. " ????? Нещо което касае номерацията ли е? Rolling Eyes

# 42
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Една мама питаше за една детска количка от 46 евро и нещо и аз се галсях да я пускам но нещо не я намирам.Някой ако  намери нека ми подскаже къде е.на клуини беше.Възможно ли е да отпадне като артикул.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
nameika      bouquet
Алекс, бьрзо оздравяване на малката принцеска.  Praynig

еitalina благодаря за снимките и размерчетата.  Hug

змейковица,    bouquet Ясно ще се рови  и тогава.  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 22:24 от samimami

# 44
  • Мнения: 60
Здравейте момичета спешно ми трябва размер на стелката на кецовете в Ла редута номер 39 и 40 тези съм си харесала  http://www.laredoute.fr/vente-basket-enfant-fille-ou-garcon-impr … 6&prodcolor=1   благодаря на всички bouquet

Общи условия

Активация на акаунт