Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 308
Деси, там съм! Писах ти на лични.

# 76
  • Мнения: 30
kika ами то май трябва да се отиде наистина в болницата както казваш ама кво да им кажа на хората, нито уговорка имам с някой лекар нито нищо. Да се вясна със "Добър вечер аз съм вашта леля, нещо се преносваме май" и те да вземат да ме задържат под арест, направо ще изкукам...

bubabo както казваш, това би ме депресирало да лежа в тъпата болница без да съм болна.

И значи преносване се брои от 1 седмица след термина така ли? А не деня след термина?  Embarassed Сори за тоталната тъпотия ама знаете ли кво ми е смотано... направо съм като в небрано лозе... А от друга страна пък ако трябва реално да ми се изчисли термина /понеже май доки не го изчисли ами го плесна ей така според УЗ-то/ дори не ми е на 5-ти а на 2-ри. А според моите по- точни изчисления /понеже пък аз знам деня на зачеване/ термина ми е 29-ти ноември /обаче и на 1 стотна нямаше да ми е по- хубаво при ноемврийките и за това си останах тук с вас/... та за това съм малко притеснена и ви тормоя за помощ... наистина сори...  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 77
  • Мнения: 781
ziggie_81, точно така! Отиваш и казваш- добър ден ( примерно утре) Еди колко дни съм след термин. Какво следва от тук нататък?! И те ти отговарят.
Аз така ходих миналия ден- взех си направлението и казах: еди кога си ми е термина, идвам да определите дата за секцио и кога ще ме приемете....точка! Хората си свършиха работата- приеха ме, прегледаха ме, запис на тонове и така.....   Успех ти желая!

# 78
  • Мнения: 386
Утре ще ходи ли някой на лекцията в ЦУМ? Аз все още малко се колебая, пък и миналата седмица пропуснах и двете и може да са ме отписали... newsm78

# 79
  • Мнения: 1 152
Само на мен ли не ми се отваря сайта на НОИ - справка за социално осигуряване?

# 80
  • Мнения: 12
момичета аз се сетих за нещо, че мога да бъда полезна за някои от вас!

след като родих ми казаха в болницата, че все пак се произвежда българско анти Д и къде го има, цената му е 50 лв, а не 150 като това на Баер. Пускам ви адреса и телефона на фирмата, която се намира в квартал манастистирски ливади.

ул. Пирин 32, тел: 4900801 ; 0876105460

тази ваксина се слага само ако майката е с отрицателен резус фактор, а бебето с положителен. Прави се изследване на малкото човече да се види коя кръвна група е взело, затова не бързайте да се презастраховате да я купувате...тя се бие до 72 часа след раждането! Ще ви пиша как родих, беше много вълнуващо просто не ми остава време за нищо.

прегръщам ви всичките и ви стискам палци!  Hug

# 81
  • Мнения: 429
orlina, благодаря ти Hug Hug Hug

# 82
  • Мнения: 0
Добър вечер и от мен!
Гледам,че обсъждате датичките и това,че нямате търпение!И аз съм така,ама какво да се прави!
Цюрих много се смях на разказа ти!Трудно или не важното е резултатът!
лека вечер на всички!

# 83
  • Мнения: 30
kika май още след малко ще взема да отида че нещо много ме боли корема и влагалището, идея си нямам защо. Пък и корема ми става като камък през някакъкъв си период от време ама изтекли водици нема  Laughing абе тва изобщо контракции ли са????  Embarassed няма начин май без водиците нали??

# 84
  • Мнения: 14
ziggie_81  сладка, готова си Laughing Laughing

Водици не е задължително да потекат, щото мен даже при секциото са ги търсили, ама ги нямало, просто специфика на организма Laughing Laughing

Ако коремчето ти е като камък и имаш болчици, ако може така да им се каже, значи тръгват работите, поне при мен беше така Laughing Laughing

Айде успех, не бой се , важното е човечето да се пръкне, мисли за него и че и на него не му е лесно Hug Hug

Лека вечер на всички, малки, големи и още по-големи момиченца и момченца Hug

# 85
  • Мнения: 20
Ох момичета много съм глупава  ooooh! с това разместване нещо се претоварих и сега ме боли корема ниско долу от няколко часа  Praynig дано нищо не съм направила на бебо.Гледам че няма кръв,което може би означава че няма кръвоизлив  Confused много съм зле  Praynig Praynig Praynig Praynig дано всичко е наред с бебо.Усещам и някакви бодежи назад към ануса  Confused Май зорлем ще взема да родя  #Crazy

# 86
  • Мнения: 65
Хоп и аз в новата темичка Йоанка  Hug newsm51
Аз като питах педито за някакви капки за колики ми каза 2 вида но Бебе нос били по добри и каза ако искам да си взема от тях.Но  гледам и тези Colief дали са добри ползва ли ги някой?
А капките за рахита от кой ден ви казаха, че се дават?
Аз отначало ползвах на памперс но малката нещо се пообрина от тях,в болницата им слагаха на Хъджис и нямаше проблем . Сега си взех пак на памперс но слипен плеи и съм доволна.
Честито на Закобако да е жив и здрав и много послушен.
Честито и на всички студенти?
Леле zuerich доста си се измъчила миличка ,но най важното е че всичко е минало и сте добре с малкия Преси.
Леко раждане на всички мами,който мислят тази вечер да родят. Hug

# 87
  • Мнения: 2
Леле, дават в новините по БТВ за осоляването на бебета! Ужас, имаше едно мъниче с изгорена кожичка, цялото в рани, а бабите обясняват как щели да продължат да си ги осоляват и да си ги мажат после с масчица...  #Crazy

# 88
  • Мнения: 386
Деси и аз го гледах сега това. Все едно ще прави салам...ненормални са тези хора #Sniper

# 89
  • София
  • Мнения: 179
bg_desi и аз го гледах този репортаж - луда работа направо.

Аз днес ходих да ми правят запис на тоновете и всичко е наред. Беше ми интересно, че както са над 140 и като се помръднах паднаха на 110, но щом доки каза че всичко е наред значи е така. Имам и слаби контракции, което означавало че има още време до великия момент на раждането.

Цюрих,  доста си се поизмъчила, но и аз се успокоявам че резултата си заслужава.  Hug    bouquet

Зиги, стискам палци всичко да е наред при теб.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт