Спамо- чат тема (8- 14.12`08)- ...вънка вие вУк, а тук се маат пръШки с лук...

  • 28 220
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 813

Аз ще поливам осми в едно заведение в Бургас,но никъде из форума не съм писала къде,че ... нещо ме гони една параноя.
Жено ти подлуде Hug


О,хич не съм луда, откакто ме познаха на улицата и то човек дето даже не е регистриран и само си четял. Не ме познава лично,а от снимки във форума ме позна.  Stop Хич не съм луда,но тогава щях да полудея.

# 61
  • Мнения: 2 829
Да ти  жива  и здрава Шушка!!!!!!!  Hug Heart Eyes  b]

  ura newsm18  ura newsm18  ura newsm18  ura newsm18

ШУШИИИИИИИИИИИ


ЖИВА И ЗДРАВА ДА ТИ Е  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Честита рожденичка, Шуши  bouquet

Знато, така ще е като ходиш на токове Mr. Green

И като те е познал, какво? "Здрасти, радвам се, че пишем/четем в един и същи форум"

# 63
  • Мнения: 5 140

Аз ще поливам осми в едно заведение в Бургас,но никъде из форума не съм писала къде,че ... нещо ме гони една параноя.
Жено ти подлуде Hug


О,хич не съм луда, откакто ме познаха на улицата и то човек дето даже не е регистриран и само си четял. Не ме познава лично,а от снимки във форума ме позна.  Stop Хич не съм луда,но тогава щях да полудея.


да бе и те спря на улицата и те заговори, баси  ooooh!

Ахче, как е моренцето  Tired

# 64
  • Мнения: 1 813
Не, говорихме си няколко човека. По едно време чувам "Сетих се от къде те познавам! Ти пишеш в бг-мамма нали? От снимки те познах!"
-С какъв ник си?
-Ааа,нямам регистрация,само чета.

 #Crazy

# 65
  • Мнения: 2 829
аХНЕ
А ЗАЩО това ТЕ ПРИТЕСНЯВА ТОЛКОВА newsm78 newsm78

# 66
  • Мнения: 1 813
Не ми е приятно просто. А и в Интернет наистина има всякакви хора. Никого не ангажирам с мнението си. Почувствах се много кофти в дадената ситуация и окей беше едно момиче. Но вместо нея,може да е всеки друг  и... не ми е приятно. Аз по принцип много си пазя личното пространство.

# 67
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ  
 Hug Hug Hug  Hug  Hug HugHugHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 411
Ахке..просто нема да си постваш снимки тука и вс е наред.Тогава нема как да те познаят Hug

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 13:49 от F*** Me I Am Famous

# 69
  • Мнения: 5 393
Ахке..просто нема да си постваш снимки тука и вс е наред.Тогава нема как да те познаят Hug

Правилно Peace

# 70
  • Мнения: 1 813
Вече така правя, но ако някой си знае,че съм аз. Абе не поствам повече лично инфо какво и кога и това си е . Смятайте ме за луда  Simple Smile  Hug

# 71
  • Мнения: 7 474
 Sunglasses Аз от как съм се регистрирала се крия много старателно,
па нека ми се смеят  Whistling

# 72
  • Мнения: 2 829
Ахке..просто нема да си постваш снимки тука и вс е наред.Тогава нема как да те познаят Hug

Правилно Peace
  и  аз така мисля




иначе..не те мисля за луда..въобще
и аз рядко поствам снимки и тн

# 73
  • Мнения: 411
Принципно,българката реч, поне неофициалната такава,позволява една известна игра на думи.
Има едни литературни похвати...също...

# 74

Общи условия

Активация на акаунт