ЗИМАТА НА ПРАГОВЕТЕ ЧУКА,ВСЯКА С ДВЕ ЧЕРТИ СЕ ФУКА...(08.12-14.12)

  • 13 255
  • 215
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 285
Хей, момичета, ще ми се чуе ли сърчице в 5г.с и 5дни?

# 166
  • Мнения: 143
Ейнджъл, раничко е. Плодно сакче с жълто мехурче би трябвало да се види, но може и за това да е рано. Сърчице 7-8 седмица.  Hug

# 167
  • Мнения: 50
Благодаря на Щица и Жаклин за бързите отговори...Дано не ми дойде...много съм се навила...писна ми вече това чакане....
Приятен уйкенд,момичета.

# 168
  • Мнения: 1 001
илиянка ,стискам палци за резултатите Praynig

щи,и на теб мила до посиняване Praynig

Милейди къде се загуби мила Hug

# 169
  • София
  • Мнения: 5 572
Честит петък!  Grinning

Щица, Жаки, стискам палци и на двечките!  Praynig Praynig Praynig

Милейди, как си? И аз чакам да пишеш!  Hug

Илианка, какви са резултатите от цитото, всичко наред ли е?  Hug

При мен нещата се избистриха. Получих си изследванията и от Плевен и всичко се потвърждава с направеното в София. Така че знам причината за мисседите и се надявам Господ да ми помогне следващия път!  Praynig Praynig Praynig

# 170
  • Мнения: 7
Здравейте  Heart Eyes,ето ме и мен. Как сте, аз съм добре, нищо ново  при мен ,вече почнах да губя надежда дали ще стана мама .Но на вас ви го пожелавам  Praynigот все сърце Heart Eyes липсвате ми .Cry

# 171
  • Мнения: 141
Момичета здравейте! Вчера правих изследвания на хормони отново, след като миналия месец правих и ги публикувах тук. значи миналия месец имах пролактин на 6 ден - 814, а на 14 ден-716 при стойности 72-511. Сега ето какви са стойностите - LH - 9.64, при референтни стойности през ф.ф. 2,4-12,6; FSH-7,97при референтни стойности през ф.ф.3,5-12,5; Prolactin - 468.5 при референтни стойности през ф.ф. 72-511; Estradiol -40.93 при референтни стойности през ф.ф. 12,5-166; Testosteron - 0.148 при референтни стойности през ф.ф. 0,06-0,82; TSH - 2.55 при референтни стойности 0,4 - 4,00; FT4 -15.53 при референтни стойности  12,0 - 22,0;
Как може пролактина да ми е паднал толкова, след като не съм взимала никакви лекарства за него? Другата седмица съм на доки. В понеделник съм на ендокринолог и се чудя какво да правя newsm78. Нужно ли е да ходя при тези стойности? Какво ще кажете за другите хормони? Взети са на 6 ден от цикъла.

# 172
  • Мнения: 1 541
 Hug Тук съм момичета- хвърлям по едно бързо очо, но нямам и секундичка да пиша. Нещо много неща съм си предвидила за изпълнение, а и наближаващите празници ми идват нагорно с подготовките си, макар това да е най- доброто средство за разсейване от темата  Wink Иначе аз съм с привършващ цикъл и другата седмица в календара ми е ходене до доктор, че да видя какво беше това този месец.

kami_80, сега е сезонът на надеждите, мила. Не я губи точно в такъв момент. Всички си го пожелаваме и всички ще успеем- само технологично време е нужно  Hug

Прасковката, какво става при теб- каква е причината? Аз сигурно съм изпуснала, ако си казвала- извинявай  Embarassed

angel1, Багнето ти е казала вече. Рано е. по- добре изчакай, за да не се вкараш сама в някакви ужасни мисли- ще се чуе когато му дойде времето  Heart Eyes

Щи, кога ще правиш тест? Палците ни са сини на всички, да знаеш  Hug  Hug  Hug

atadar, браво на твоето момче. Пожелавам ви да нямате повече пречки по пътя към мечтата ви, мило!

Прити, че си силна, силна си, мила- нямаш друг избор! Това, че си още на "фронта" го доказва. А това, че душичката ти е измъчена и повече от нормално и очаквано. Все пак вярвам, че новата година ще обърне нещата и при теб и скоро и ти ще трябва да ни напускаш на подскоци  Praynig  Heart Eyes

Стефче, честито ти сърчице, любов   bouquet То вече колко време мина, но аз да си кажа колко се радвам всеки път на всяка прекрасна новина от теб! А за повръщането- много е гадно и дано не стигаш чак до доФтори пак- стискай зъбки....ще мине, ама до тогава ще те подлуди здраво.

Днес моята мама има ЧРД и ви черпя виртуално по повода с картинка, а утре и с моята торта (ако стане за показване  Wink )

# 173
  • Мнения: 3 294
Nadejdata мисля че всичко хормони са ти в норма включително и пролактина , може предните пъти да не са спазени условията за измерване на пролактина , а именно да си била в покой поне 30 мин преди да ти вземат кръв , да не си била под стрес , да не си пила кафе , да не си докосвала гърдите си поне 24 часа ...  за друго не мога да се сетя  newsm78 Но най-добре посети ендокринолог , няма да ти е излишно  Peace

# 174
  • Видин
  • Мнения: 961
         Прасковке, каква е причината последно?И аз нещо съм пропуснала Rolling Eyes

HugМилейди, честит празник на майчето ти!Скоро пак да я направиш баба! Hug

            

# 175
  • Мнения: 282
Привет и от мен! Минавам само да ви пожелая много приятен уикенд и на всички, които имат нужда от стиснати палци да знаят, че стискам до посиняване! Като гледам часовника остава още малко до края на работния ден - петък  newsm44 .
kami_80  и всички останали без отчаяние и само напред, надявам се коледното чудо да се случи на всички нас!!!

# 176
  • Мнения: 2 270
Хелоу
Прасковке - и аз да питам за причината (ако ти се споделя, разбира се) и да кажа, че установяването й е огромна крачка по пътя към мечтата! Успех, миличка! Hug Praynig
Милейди - весвай се по-честичко, че те мислим! Стискам палци всичко на прегледа да е ок! Praynig Hug
Ланна - радвам се, че си отново на фронта! Нали си знаеш, че 2009 е нашата Wink! Heart Eyes Hug
Жаки, Щица - продължавам силно да стискам палци и да ви мисля! Praynig Praynig Praynig

# 177
  • Мнения: 146
МОМИЧЕТА,МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ,ЧЕ ТУК НЕ ТРЯБВА ДА СИ ЗАДАВАМ  ВЪПРОСА,НО МИ ТРЯВА МНОГО БЪРЗ ОТГОВОР!!!
БРЕМЕННА СЪМ В ВТОРИЯ МЕСЕЦ,РАБОТЯ В ЕДНА ФИРМА ЗА ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ,ОТ 1 ГОДИНА ,ДНЕС МИ КАЗВАТ ,ЧЕ ЩЕ ИМА СЪКРАЩЕНИЯ НА ВСИЧКИ СЛУЖИТЕЛИ ВЪВ ДАДЕНА СФЕРА,МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ КАК ДА ПРОЦЕДИРАМ ОТ ТУК НАТАТЪК? СЛЕД КАТО ЕДНА ГОДИНА РАБОТЯ НА ПОСТОЯНЕН ТРУДОВ ДОГОВОР ,МОЛЯ ЗАПОЗНАТИТЕ МАМИ ДА МИ ОКАЖАТ СЪДЕЙСТВИЕ МОЛЯ ВИ ,ЧЕ СЪМ ТОЛКОВА РАЗСТРОЕНА,ЧЕ НЕ МОГА ДА ВИ ОПИША
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТГОВОРИТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 16:59 от tani4ka___

# 178
  • Мнения: 141
Таничка за съкращаване в щата ли говорим или за закриване на част от предприятието? Конкретизирай за да мога да ти помогна! На каво основание е сключен трудовият ти договор? т.е. постоянен или временен? по кой член от КТ? Имаш ли срок за изпитване? Просто много неясно е от въпросът ти!

# 179
  • Мнения: 141
Закрилата на бременни работнички или служителки е предвидена в разпоредбата на чл.333, ал.5 от КТ и може да бъде извършена само на следните основания: закриване на цялото предприятие; при отказ да последва предприятието; когато заеманото от нея място трябва да бъде освободено за възстановен работник от съда; при обективна невъзможност за изпълнение; при дисциплинарно уволнение; За да се ползва закрилата по чл.333 от КТбременното работничка задължително трябва да представи на работодателя документ, издаден от здравен орган, с който да удостовери здравословното си състояние.
За всички работници, за които е предвидена закрила при уволнение, получаването на разрешение от административен оргав/Областна инспекция по труда, ТЕЛК / или съгласието на синдикално ръководство/ако си секретар или председател на синдикат/ трябва да стане преди датата на издаване на заповедта за уволнение. В противен случай тя ще бъде отменена при евентуален съдебен спор.

Общи условия

Активация на акаунт