Любители на котки - тема 16

  • 22 011
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз пък напълнях при мама с един килограм и съм много доволна от себе си. Мама пък отслабна преди няколко месеца с диета от форума - един ден въглехидратен, втори бобен, плодов и т.н. Тя дори не можеше да работи на компютър до тогава, научи се, преписваше си режима и рецептите и успя. Много я натисках, заплашвах я, че ще я пратя при д-р Емилова. Simple Smile

# 286
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Да се оплача, едната ми девойка е разгонена и няма сън. Заекът се зарадва много, и аз си викам "да се вземат младите", ама тя не ще! Претенциозна ми е принцесата и това е! Joy

Да оспамя и аз, от утре съм дюканстваща, макар че вегетарианец на Дюкан е странна гледка. Но със сигурност помага. Пробвах, смъкнах 6 кила, по празниците ги качих... #Cussing out Почвам отначало.

# 287
  • София
  • Мнения: 5 750
fayza - е какво ядеш в протеиновите дни newsm78

# 288
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
fayza - е какво ядеш в протеиновите дни newsm78
Спамим! Ям мляко, яйца, извара, режимни сладкиши, риба  Sick- насилвам се да я ям. Казах ти, че ми е трудно.

# 289
  • Мнения: 4 116
Аз обечам спама  Mr. Green  продължавайте!
Риба обичам много, но не мога да я ям - алергична съм.От пилешкото скоро ще почна яйца да снасям Tired









Последна редакция: вт, 06 яну 2009, 16:00 от Ted_cat

# 290
  • София
  • Мнения: 5 750
fayza - е какво ядеш в протеиновите дни newsm78
Спамим! Ям мляко, яйца, извара, режимни сладкиши, риба  Sick- насилвам се да я ям. Казах ти, че ми е трудно.

Не виждам какъв е проблема да си кажем нещо друго.Ако някой ни се разсърди от другите тогава.Все пак темата е за любители на котки,а не само за техните котки,можем все пак да си казваме нещо и за нас си,не само за котките.
Аз съм купила една консерва от риба Тон в собствен сос,но още не съм я пробвала.По принцип мразя риба.Днес мисля да се прежаля да ям(иначе ще заснасям и аз яйца като Ted_Cat),ако не мога да се напъна,има кой да намаже от това  Mr. Green

# 291
  • Мнения: 92
Аз обожавам котките и си имам две!!! Ето малко снимки!!


















# 292
  • Мнения: 4 116
Добре дошла в отбора, муцунке!
Много са ти готини пухените топки. Разкажи малко повече за тях,  а може и за теб  Mr. Green
Игуанке, виж, този екземпляр не прилича ли малко на Алф? http://www.flickr.com/photos/jobee59/2839228568/

# 293
  • Мнения: 92
Благодаря!!!
Ми за котките тази която е в/у аквариума е майката на рижавия!!! Прават бели като всички други животинки! Рижавиия е на 9 месеца, яде само Уискас,а обича и Данет дуо, кекс, вафли и други сладки нещица! На 11 март прави 1 година и мислиме за рожденият му ден да го изненадаме като му резнем атрибутите!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
През ноща се гонят като луди с майка му и вие като ненормален и това много ни изнервя защото не ни дава да спим ама като го подгоня с пръчката веднага спира!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А за мен незнам какво да кажа може би се определям като Луда Глава! Или както мъжлето ме нарича- Калитко!!! Joy Joy

# 294
  • София
  • Мнения: 39 814
Муцунке рижавото коте много прилича на моя Торо Simple Smile
Аз утре ще имам нов апарат. Тогава ще снимам разбойниците Simple Smile

# 295
  • Мнения: 92
Муцунке рижавото коте много прилича на моя Торо Simple Smile
Аз утре ще имам нов апарат. Тогава ще снимам разбойниците Simple Smile

Торо се казва кучето ни на двора!!!!! С нерърпение чакам снимчиците!!! Всички казват че Рижко е като Гарфилд и има нещо вярно в това!!!

# 296
  • София
  • Мнения: 39 814
Тук има малко стари - http://img.bgpetition.com/a302/
Албумът е кръстен "Мацо", защото на това име отговаряше тогава Simple Smile Много е слабичък, но наваксва. Спасихме го през август, май не са го гледали много добре.
Веднъж-два пъти седмично започва да понакуцва. Особено когато е виновен Simple Smile

# 297
  • България
  • Мнения: 181
mucunkata_87 добре дошла!
AnMary супер сте - чакаме новите снимки!
Ted_cat този Бени е направо .... хрус - хрус .... цунки по муцунки от кака Ефи.

# 298
  • Мнения: 92
Снимките са страхотни! Много са сладки!!! Вина ги съм казвала на майка ми че като се оженя ще си имам 10 котки, но в този случай и 2 ми стигат!!!! Mr. Green Mr. Green

# 299
  • София
  • Мнения: 1 825
Ted cat, боя се, че като дойда у вас няма да ми се ще да си тръгна. За това и не идвам. Като го видях пак онзи жълтурко, ох, оооох ...

Общи условия

Активация на акаунт