След 8 месеца се оказва,че пак съм бременна!

  • 7 186
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 784
Кукличка*   Hug!
Прегръдка от мен! Смело напред! Бъдещето е пред вас!

# 106
  • Мнения: 4 335
Успех!
Ти си знаеш най-добре кое е правилното решение.  Hug Hug Hug
Peace

# 107
  • Мнения: 1 484
Имам  син  на  2  годинки  и  много  пъти  съм   подхвърляла  на  съпруга ми  за  още  едно  но  засега  по не не ще  било  ни  рано.Обаче  живот  и  здраве  ако  забременея  не бих  го  махнала .  Много  е  трудно  да преживееш  един  аборт  повярваи ми  имам  един  преди  сина ми  не сам  искала  да  го  махам  ,оказа  се  кухо  яйце .Ще  се  справиш   поприказвай те  си  със  съпруга ти  и  вземете  заедно  решението.  Той  защо  не  те  варди.Помисли  си  хубаво   не  прибързвай  с  решението.Успех  ти  желая.

# 108
  • Мнения: 493
Успех   bouquet.
Живота е пред теб. Peace

# 109
  • Мнения: 673
  Миличка ,нито си първата, нито си последната. Знам ,че е тежко ,но ...давай напред! Hug

# 110
  • София
  • Мнения: 44 223
пожелавам ви много сили, дано всичко мине безпроблемно....и дано за в бъдеще нямате такива изненади....
А когато му дойде времето, вярвам, че ще си имате прекрасно второ детенце...
Успех и кураж!

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 4 717
Това е лично право на всеки и щом си взела такова решение, значи това е правилно  Peace
Мен честно казано ме е страх да не се озова в подобна ситуация ...
Успех и когато сте готови, тогава  Hug

# 112
  • Мнения: 30
Криси беше на 9м.когато и аз "съзрях" двете чертички, т.е. мъжът ми ги видя защото аз бях сигурна че не съ бременна.Три дена бях в шок(въпреки че не ползвахме предпазни средства), плаках, какви ли не мисли ми се въртяха в главата....мисля че е нормално.Но всичко това отминава и сега съм много щастлива че взехме правилното решение и сега очакваме с нетърпение второто бебче, което ще се роди юни и разликата с Криси ще е 1г. и 8м...голям купон предстои!Успех и на теб и дано оставиш бебето.

# 113
  • София
  • Мнения: 2 613
Успех и от мен Praynig  bouquet Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 4 496
Здавейте!
С мъжа ми обмислихме добре нещата.
Ще направя аборт.
Имаме и дата назначена от лекаря ми.
Живот и здраве,ако е рекък Господ,за бъдеще е си имаме още деца
в подходящото време и възможности.
Благодаря на всички за отговорите!

# 115
  • Мнения: 498
Ох защооо?
Когато забременях с Ана ,Кирил беше на годинка.Не можеш да си представиш колко е хубаво с породени дечица.
Но избора е ваш все пак

# 116
# 117
  • Мнения: 487

Не четете ли бе хора, жената е решила да направи аборт. Към авторката късмет ти желая!

# 118
  • София
  • Мнения: 3 099
Трябва да направиш това, което ще ти подсигури душевен баланс! Аз също примирам за бебета, откакто родих, но не бих повторила.

Бройката и моментът е личен избор!

# 119
  • Мнения: 9 973
 Rolling Eyesкакво ли става с нея

Общи условия

Активация на акаунт