СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"VI

  • 19 079
  • 300
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 748
Според мен има забрана за достъп от външни лица, и може много наказания да отнесат.. Не е до това кой какво е боледувал или не

# 136
  • Мнения: 13 512
Това с карантината за шарка  само в България съм го виждала. В другите страни събират децата нарочно, за да изкарат шарката докато са малки.
Момичета, в Звеното имат нужда от адаптирано мляко - няколко  кутии. Утре обещах,че ще им занесем.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Млякото за Звеното 1-ца или 2-ка?

# 138
  • Мнения: 13 512
Млякото за Звеното 1-ца или 2-ка?
1

# 139
  • Мнения: 15
Здравейте!
Едва намерих новата ви тема. Simple Smile
Бих искала по някакъв начин и аз да се включа при вас. Разбрах че трябва молба и анкета и да ги изпратя на мейлите посочени в началото. Това ок!
Интересува ме кога се събирате, защото бих желала да дойда и да се запознаем лично.

Болна съм от таласемия майор и силно ме вълнува съдбата на децата с това заболяване и какви грижи се полагат за тях.

С удоволствие очаквам вашия отговор.
Благодаря предварително.
  bouquet

# 140
  • Мнения: 13 512
Забравих да пиша,чев занесох 6 кутии Нутрилон, ще им стигне за 20-на дни. Засега нямат други нужди.

# 141
  • Мнения: 13 512
Грешка. Млякото е за двете бебета, така че е на привършване. Отново се нуждаят от мляко единица и памперси 3-ка за бебето на Ирма. Утре трябва да ги занеса

# 142
  • Мнения: 230
Днес занесохме с Моника мляко, памперси, кърпички и пюрета в звеното. Видяхме Изабела на Ирма- голяма сладурана,смее се много и и растат зъби . Казаха, че засега нямат нужда от нищо само периодично мляко и памперси.

# 143
  • Мнения: 748
Среща - 5.03 от 19:30 в Етно

# 144
  • Мнения: 230
там съм

# 145
  • Мнения: 301
и аз ще дойда.

Честита Баба Марта на всички! Да ви донесе здраве и слънчево настроение!
Днес се чух с някои от учителките - очакват да се удължи още карантината...
Изпращат поздрави и ни чакат да се видим.
     Ивелинка днес беше на първия си концерт по народно пеене - представи се чудесно, а в края на месеца я пращат на конкурс!

# 146
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честита Баба Марта на всички!

Поздрави на талантливото момиченце и на щастливите родители!  bouquet

# 147
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Пак няма да мога да дойда на родителска среща съм на големия.
Ако нещо трябва да се купува или помага пишете. Hug

# 148
  • Мнения: 748
Задължително

# 149
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Здравейте,изпратих молба за членство във сдружението и много бих искала да помагам с каквото мога.До сега съм изпращала дрешки на някои домове из страната,но искам да се включа и във вашите инициативи Peace

Общи условия

Активация на акаунт