СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"VI

  • 19 058
  • 300
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 748
Просто от нета извадих всички заведения, ако някой има желание да ги посети. Ние основно работим с домовете (тези, които са в синьо)

# 166
  • Варна
  • Мнения: 3 953

повече се нуждаят от обувки, маратонки..
Ще прегледам обувките и маратонките на моя синковец, ако нещо
става ще го приготвя. Размери предполагам от №37 нагоре за момчетата...

# 167
  • Мнения: 400
И аз ще намеря обувки и маратонки от сина ми Peace

# 168
  • Мнения: 13 512
Момчетата са до 45 номер . Така че прегледайте и на мъжете си обувките:-)

# 169
  • Мнения: 748
На 20.03 ще се ходи в Овчарово. Засега няма да празнуваме рожденните дни, защото още са под карантина. Другия месец ще ги изведем и ще празнуваме на всички рожденници до април включително. Тръгване 8:30 от Етно

# 170
  • Мнения: 13 512
Ще им занесем банани, портокали и сокове. Засега от това имат мужда. Може и някой друг кашон кроасани, че много ги обичат.

# 171
  • Мнения: 319
Момичета интересува ме един въпрос...
Имам желание да  направя дарение за някой дом за сираци.Не съм наясно как става обаче.Мога да даря дрешки,лакомства /нямам големи възможности,но желанието ми е наистина огромно/ Биха ли ме пуснали да вляза при децата и лично да им дам нещата?Да видя очичките им,да ги гушна?Другото което е незнам нито един дом във Варна къде се намира.
Утре имам рожден ден и вместо да харча пари за подаръци и т.н. да се чудя къде да ходим да се почерпим с мъжа ми и детето,ще се почувствам много щастлива ако успея да зарадвам тези деца.

Благодаря ви предварително за отговорите  bouquet

# 172
  • Мнения: 230
Сиска, в петък сутринта ще ходим до Овчарово, близо до Добрич. Ако имаш възмоност и желание заповядай с нас. Ще ни бъде приятно. Децата са от 3 до 7 годинки. Ще изпълниш всичките си желания да нагушкаш 48 деца Laughing

# 173
  • Мнения: 13 512
Сиска, ще те чакаме утре с нас.

# 174
  • Мнения: 13
Здравейте!От месец март ,тази година ,съпругът ми и аз в лицето на нашият спортен клуб по бойни изкуства Сторм,получихме правото да провеждаме тренировки в обновената зала Локомотив в град Варна,в момента набираме момчета и момичета от всички възрасти за активни тренировки.Бихме се радвали абсолютно безвьзмездно да се ангажираме с обучението на деца и юноши в затруднено положение,като вярваме че физическото възпитание и спорта биха били много полезни за тях в тези трудни дни на изкушения които се предлагат по улиците...такаче моля ви влезте във връзка с нас за да можем да бъдем полезни.Клубът би могъл да даде дбър старт на юноши с буен нрав и да възпита у тях дисциплина,упоритост и желание за успехи!Надяваме се на полезно сътрудничество..

# 175
  • Мнения: 319
С какво ще ходите до там?Кога тръгвате?Аз няма на кой да оставя малкия  Rolling Eyes а с него да дойда...

# 176
  • Мнения: 13 512
С какво ще ходите до там?Кога тръгвате?Аз няма на кой да оставя малкия  Rolling Eyes а с него да дойда...
Ne, с малкия няма да стане да дойдеш...
Някой друг път- следи темата.
За ходенето- ходим с коли дотам. 60на километра е някъде.

# 177
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Оф,и аз бих искала да дойда,ама пустата му карантина,още не сме за излизане Sad

# 178
  • Мнения: 1 045
Ооох как ми се идва и на мен .. Ако беше събота съм първа  Confused И пак да кажа имам един компютър и едно бюро .. Някъде ако трябват  Peace

# 179
  • Мнения: 147
На 20.03 ще се ходи в Овчарово. Засега няма да празнуваме рожденните дни, защото още са под карантина. Другия месец ще ги изведем и ще празнуваме на всички рожденници до април включително. Тръгване 8:30 от Етно



т.е. подаръците за РД няма да ги носим сега , така ли?

и каква е организацията по купуване на плодове  и др. ..?всеки каквото прецени или др.?

Общи условия

Активация на акаунт