Има ли други такива бебета-нервни, буйни неспокойно спящи ?

  • 2 057
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 749
О,има има ... Mr. Green
Ние сме на 2 годинки без една половинка Laughing и любимото ни занимание е да разиграваме мама (защо,да му се не види,тати го оставяме на мира?),а най-често повтаряната фраза е :"Мама.Гуш!"(не,че мама много роптае против това,но почна гръб да я боли Laughing )Играем си,тичаме,скачаме,книжки разглеждаме(за нейно щастие и мое "нещастие" Mr. Green имаме много ),отново си играем,свърваме по някоя и друга домакинска работа,помагаме на мама да прибере прането(например)успокоим се и тъкмо когато мама реши да седне или да излезе от стаята и се почва с едно реване,мрънкане,рендосване на нервните окончания...Ако съм седнала ще почне да се катери по мен.Да седна на компютъра е невъзможно-изключва го,почва се блъскане по клавиатурата,мишката изхвърча в неизвестна посока,кабела на монитора бива дърпан,бутаме се да се гушкаме,ако мама откаже,веднага следва мрънкане и рев...Понякога и домашната ми работа е цяло приключение....Понякога не знае какво иска...ПОчва тръшкане и рев.Има и дни,в които си прекарваме страхотно,без дори да измрънка...

Но...така е.Дечковци Heart Eyes
За сведение-докато беше бебе беше страшно спокойна.Много хора ми казваха,че бебе,което не плаче в началото ,става трудно дете после...И обратното...При нас излезе вярно.Ако е така,то тогава те чакат спокойни дни след..да кажем,около година .

# 16
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Mдаа,все едно описващ дъщеря ми. Навън се държеше като ангелче, усмихната и весела. Ела виж като се приберем. Само мрънкане, за всичко Crazy СПеше при нас до година и 7 месеца някъде. Ама какво да ги прачиш, да са живи и здрави Grinning

# 17
  • софия
  • Мнения: 55
и ние сме по4ти по съ6тия на4ин-много ревливи през деня,и това  от около месец,преди това-ангел4е,вси4ки викаха-леле,колко е спокойна,само кротува и заплаква като е гладна, елате да ме видите сега-цял ден носене ,дундуркане,песни4ки,дори ходихме на лекар ,за6тото ве4е ре6их 4е я боли не6то.Така е по цял ден,до ве4ерта се уморява,като си дойде таткото тя е заспала и той се 4уди дали говорим за едно и съ6то бебе,ама събота и неделя му се изяснява ситуацията Mr. Green   

# 18
  • Мнения: 229
И моят син откакто се е родил не е спал непробудно цяла вечер, а е вече на 1год. и 10мес. Явно докато не изникнат всички зъбчета ще е така. В най-добрия случай се буди "само" по 5-6 пъти на вечер Rolling Eyes

# 19
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Има и други като твоето бебе. Споко.
Моето досега не е спало непробудно цяла нощ. Все още.

# 20
  • Мнения: 543
Ааа, ония мили, спокойни, вечно спящи бебенца ги има само по филмите. За заблуда на противника  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 929
Синът ми беше такъв. Затова събрахме креватчето му с нашето легло, за да не ставам нощем. Всичко спря, когато му изникнаха зъбките и спрях да го кърмя - на 2,7 год.

# 22
  • Мнения: 217
Има и други като твоето бебе. Споко.
Моето досега не е спало непробудно цяла нощ. Все още.

ееех, и ние сме така....откакто стана на 8-9 месеца някъде.  Crazy ПО-добре не става, засега спим все по-малко нощем........
не ми е идвало наум, че сме единствени, и аз съм чувала,  че има добри и спокоини бебета/деца, ама не съм виждала наживо Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 105
Аз сега пробвам нова тактика. Гледам да не си играя с него. Стоя в стаята, но го оставям сам да се занимава, да гледа ТВ ако иска и така. Иначе преди само закачки, криеници, едни емоции му вкарвахме.... От 2 дена го пробвам и ми се вижда доста по спокоен. Надявам се да се оправи  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 919
Ааа, ония мили, спокойни, вечно спящи бебенца ги има само по филмите. За заблуда на противника  Laughing

много добре казано!

Общи условия

Активация на акаунт