КАК ЩЕ ХОДИМ НА ГРАДИНА БЕЗ МАМА

  • 1 730
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 484
PIPI06   НЕ  СИ  МИСЛИ  ЧЕ  МЕ  Е  Я  ,КАК  МОЖЕ  ДА  СИПОМИСЛИШ  ТАКОВА  НЕЩО  ПРОСТО  СЕ ЧУДЕХ   КАК   ЩЕ  СЕ  ОТДЕЛИ  ОТ  МЕН  ,ЗАЩОТО  Е  МНОГО  ПРЕВАРЗАН.НЕЩЕ  ДА  СТОИ  ПРИ  НИКОЙ  БЕЗ  МЕН   ДАЖЕ  И  ПРИ  БАЩА  СИ.ПРИСПИВАМ   ГО  БАБА  МУ  ИДВА   КОГАТО  СЕ  САБУДИ  И  МЕН  МЕ  НЯМА  СТАВА  СТРАШНО  И  ПОНЕЖЕ   СВЕКАРВА  МИ  Я  СТРАХ  ДА  СЕ  НЕЗАХЛАСНЕ  МИ  ЗВАННИ  НА  СЕКУНДАТА  ЧЕ  СЕ  Е  САБУДИЛ.АМИ   АКО  САМ  ИЗВЬН   ГРАДА  КАК  ЩЕ СЕ  ПРИБЕРА  ТОЛКОВА  БЬРЗО.

# 16
  • Мнения: 1 484
pipi06   кое му  е  неграмотното  другите  мами  как  го  разбраха  са  мо  ти  не   можа  .

# 17
  • София
  • Мнения: 5 362
Успях да разчета поста ти . И ще ти отговоря . За 15 мин . престой в детски клуб няма как да разбереш дали детето ще може да ходи на дг без мама . Думата превързан се пише - привързан , сабуди - събуди , свекарва - свекърва , званни - звъни , сабудил - събудил , сам - съм , освен неграмотно написаните думи сигурно знаеш , че когато се използва голям шрифт във форума това означава , че крещиш . И да не пропусна да отбележа , най - отдолу има едно бутонче , което се използва за проверка на правописа .

# 18
  • Мнения: 1 484
pipi06  извинявай  не  сам  скала  да  те  засегна  и  мерси ,че  ме  поправяш  нямам  време  да  се  заглеждам  какво  пиша  щото правя  много  неща  на  куп  а  и  от  скоро  имам  ком,и  несам  свикнала  да  пиша  надявам  се  с  времето  да  се  поправа 

# 19
  • Мнения: 3 880
И аз мисля, че прибързано си започнала да си блъскаш главата как ще е в градината. От 15 мин. в детски клуб не можеш да си направиш правилния извод. А и аз не разбрах защо са те викнали щом не е плакал newsm78 то е нормално да те потърси детето, нима някой е очаквал, че като влезе това дете там ще забрави, че има майка Rolling Eyes
Това, че в къщи те предпочита пред баща си, баба си и т.н. пак е нормално. Абе изобщо притесняваш се за "нероден Петко" Wink Изчакай как ще бъде в градината и тогава може да се допиташ за съвет в конкретната ситуация, но сега само може да си гадаем, предполагаме и да си правим вятър на клавиатурата Peace

Забравих да дам пример с нас си- и дъщеря ми не се беше отделяла от мен първите 3 години, нямаше при кого просто, не за преспиване, а и за 2 часа даже, а си тръгна на градина с невероятен кеф и вече 2 години е така...

# 20
  • Мнения: 148
Аз също се опасявах,че няма да свикне изобщо градината,защото не беше ходил на ясла.С отглеждането му се занимавахме основно аз и бабите.Сега госпожите казват,че е контактен,енергичен,храни се добре,спокоен е и му е интересно там.Разбира се,търси ме,пита за мен,нормално е-ние не сме се отделяли един от друг за дълго време,но вчера,като ходих да го взимам,не искаше пък да си тръгва нашия-искал да си играе с децата ooooh!А аз го мисля Embarassed

# 21
  • Мнения: 3 695
Има много време до тогава, не насилвай детето отсега. Да, трябва да го подготвиш, но с много обяснения, а не с лишаване от присъствието ти на всяка цена.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт