Как ще разбера че това бебе е моето?

  • 8 819
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 174
То невъзможни неща няма и сигурно би могло да се случи размяна на бебета, ама по - скоро в латиноамериканските сериали  Laughing Аз като родих и ми показаха бебчо за секунда. Беше си бебе като всички останали и като отидох да кърмя, по номера разбрах кое е моето бебе. Не ми приличаше на никого и ми трябваше време докато почна да го различавам от другите.  Embarassed Все пак те доста си приличат. Обаче ще ви разкажа за случай докато бях в родилно, не точно разменени бебета, но една от прясно родилите жени взела друго бебе и успя да го накърми докато се появи майката на бебето и грешката се разбере  Wink Горката жена - много конфузно се получи а и всички я бъзикаха след това. А то просто когато идвала да кърми предишния път запомнила мястото на леглото на бебето и направо си го взела от там, а те на всяко кърмене слагат бебетата в различни легла, нали имат номерца , а и бебетата си приличаха.  Wink

# 136
  • Мнения: 142
Притеснението да не ти сменят бебето ми се струва смешно, извинявай Stop Кой би имал някаква изгода от това?  newsm78
Пълната упойка при секциото ме учудва още повече  Shocked Тя винаги крие повече рискове и се прави само при много спешно секцио, когато няма време да се подготви родилката за спиналната упойка.
Аз раждах със спинална и веднага ми показаха детето. Като си го целунах му запомних личицето - усещането е незабравимо, не го пропускай, искай си спинална упойка - не е страшно.  Peace
Ако чак толкова те е страх от евентуална размяна, може мъжа ти да присъства. Като си платите винаги има начин да го допуснат в операционната, дори и да е против правилата на болницата Wink

# 137
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз винаги съм се чудила дали ще си позная бебето. Честно казано отговора ми клонеше към НЕ. Нормално е да се притесняваш за такива неща, но не вярвам някой да го направи размяна умишлено.
Много се радвам, че бебето ми беше единственото бебе в болницата в продължение на 3 дни и имах време да го опозная толкова добре, че да не мога да го сбъркам никога вече.  Laughing

# 138
  • Мнения: 9 441
Мисля,че се притесняваш неоснователно!Има къде,къде по-важни неща,за които трябва да мислиш.

# 139
  • Мнения: 179
Когато ме ядосва моето голямо момче на майтап му казвам,че сигурно са го сменили в болницата,защото е много лош/не че разбира,но да се посмеем с баща му/,а иначе е същия като мен.Второто като се роди го видях чак на сутринта и в първия момент ми се видя много различно.Много бързо обаче осъзнах,че е копие на батко си.Не се притеснявай за такива неща

# 140
  • Мнения: 2 375
Като я родих я видях веднага. Нямаше начин да не си я позная после.
А и много интересно беше, когато първият или вторият ден от малкото стъкло се виждаха едни краченца в съседната стая, където им сменяха памперсите първите дни и мъжа ми я позна по крачетата. Каза "това е нашата" и наистина беше тя. Laughing

# 141
  • Мнения: 62
Недей да се притесняваш излишно.  Не се случва чак толкова често.

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
  Аз не съм раждала секцио, но мисля че идеята някой близък да присъства никак не е лоша. Особено след като от сега имаш такива мисли в главата. Поне да си 100% сигурна и да се радваш от сърце, а не със свито сърце че е имало шанс да стане грешка.
  И мен ме гонеха такива мисли като родих малката си дъщеря. Като я родих ми я показаха и я взеха някъде да я почистят. По късно ми донесоха бебчо с черни очи и черна коса и една дребничка, а според кантара съм родила най-едрото бебе за този ден пък и първото ми дете се роди русо и синеоко. И като ме заглождиха едни съмнения и докато не погледнах тайничко в някой документи и не се обедих че моето бебе е било първото и в момента в който се роди не е имало друго новородено в болницата с което да го объркат не се кротнах. Та тези мисли са страшни и по-добре да не са в главата на една майка.

# 143
  • Мнения: 1 325
И мен ме учудва пълната упойка , която ти е препоръчана newsm78 Прави се доста рядко секцио с пълна упойка.Моето секцио беше с епидурална, нищо не усетих, видях веднага дъщеря си, а после след около час я донесоха в моята стая.Съветвам те да ти направят секциото със епидурална или спинална.

Общи условия

Активация на акаунт