1001 нощи

  • 66 981
  • 442
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 110
въъййй, въъййй, въййй, момичета, не завиждайте. това е съдбата ни......да бъдем заедно Embarassed само искам да ви кажа че ако ми падне.............ами просто няма да може без мен Mr. Green Mr. Green Mr. Green няма да се караме, но аз съм мома в момента с дете на 5 години Crazy демек аз съм козата за Онура!!! Laughing

# 331
  • Мнения: 143
въъййй, въъййй, въййй, момичета, не завиждайте. това е съдбата ни......да бъдем заедно Embarassed само искам да ви кажа че ако ми падне.............ами просто няма да може без мен Mr. Green Mr. Green Mr. Green няма да се караме, но аз съм мома в момента с дете на 5 години Crazy демек аз съм козата за Онура!!! Laughing
Мечтай си  Whistling  Peace .

# 332
  • София
  • Мнения: 266
Оххх, този сериал е жесток просто, да не говорим, че Турците ме изненадаха приятно. Не съм знаела, че имат такова хубаво кино. Не като наще бози тука дето ни омайват. Има си история, има интрига, има любов, направо те карат да съчувстваш на героите и да им влезнеш в кожата! Малко ми напомня на клонинг, може би по музиката главно. Хубава музика, невероятна игра, изобщо много добре са се справили екипа на сериала. И историята е стойностна, героите са хубави и лъчезарни. Шехи е красавица от класа, виж Онур, не е красавец, даже има нещо противно в него, особено от пръв поглед, но има и нещо перверзно секси в него. Да не говорим, че играта му е жестока и сега му съчувствам на болките отвсякъде  Blush Абе сериала е жесток, наистина, дано продължи в този дух. Айде моля ви, който знае нещо да споделя в бяло  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

като ги гледах клипчетата, преди сватбата на Онур и Шехи направо се разтопих, супер сладки бяха, а гледах някакво клипче, където показаха Онур, как гледа Шехи в бялата рокля, виждат се, гледат се влюбено, говорят си нещо и после дават нещо по новините на ТВто, Онур от едната страна от другата някаква жена и Шехи побягва, който знае подробности да казва  Mr. Green

# 333
  • Мнения: 110
то какво друго ми остава Joy Joy Joy Joy оффффффф как ме сърбят пръстите да  ви напиша някой новини, ама нямаааа.

# 334
  • Мнения: 1 492
оффффффф как ме сърбят пръстите да  ви напиша някой новини, ама нямаааа.

Айде, де Praynig

# 335
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
то какво друго ми остава Joy Joy Joy Joy оффффффф как ме сърбят пръстите да  ви напиша някой новини, ама нямаааа.
Аз искам ,може и на лс.

И мен турците ме изненадаха.Освен написаното по горе,има мъдри неща.
Свекър и свекървата ме кефят максимално.Мъдри хора,любов м/у тях абе жестоко е.
Филм изпипан до последната думичка.Отдавна не бях гледала нещо толкова хубаво.
Включително и американските с известни имена.
От този филм може и доста да се научи.

Аз Онур ви го оставям.
Искам Керем Mr. GreenИ май съм си сама. newsm44
За него опашка няма. luvbed

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 22:14 от Desi_2

# 336
  • София
  • Мнения: 266
то какво друго ми остава Joy Joy Joy Joy оффффффф как ме сърбят пръстите да  ви напиша някой новини, ама нямаааа.

давай давай, не се стискай, напиши го в бяло, който иска да чете  Peace

# 337
  • Мнения: 7 914
аз вече ставам досадна... ама няма как да не чета, понеже ще ми грабнете шнУрчо... та на лс ,  с бели буквипишете си колкото си искате....

ама пожалете ме мен( и други ако има), дето иска да си гледа бавно и да затаява дъх  с изгризани нокти какво ще се случи Hug Hug Hug Hug


Филм изпипан до последната думичка.
за мен не е думичка, а жест и поглед.. понежедругите сериали от ръкомахане и  думи ги изкарват... а тук почти само с погледи разказват Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Desi_2
 някой май искаше Керем поназад Thinking... с една дума празно няма за тези двамата Crazy

# 338
  • Мнения: 110
момичето след като поразгледах сериите стигнах до извода, че това е като Хамериканските сериали, на сезони, та май първи сезон

 свършва на 20 епизод, плюс това което прочетох тук че НТВ ще излъчат 20, а също и че в турция го дават всеки вторник.

та........беше предупредено по напред да не се издава инфо, нооооо това което видях направо  #Crazy #Crazy #Crazy

само това ще кажа ( ами не мога да се стърпя) в следващите 10 епизода всички ще  doh doh doh от развитието.
 
ами истината е че тук нещата много бързо се развиват и не се налагат толкова подсказки като другаде.

звездичка, това го правя само заради тебSimple Smile))))))))) а и който търси ще намери.


пс. онур е мой!!!!!!!

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 22:30 от дива коза

# 339
  • Мнения: 7 914

ами истината е че тук нещата много бързо се развиват и не се налагат толкова подсказки като другаде.
и аз мисля, че ако се точи действието - добре... но първо действието се развива с шеметна скорост -  честно казано, всеки път като свърши под напрежение и си казвам, еййййй и сега ако се мотат да покажат какво става.. а те веднага започват с продължението и ме очароват  Heart Eyes най гадното е събота и неделя Tired


звездичка, това го правя само заради теб:)))))))))) а и който търси ще намери.
Hug Hug Hug Hug
казвай с какво да черпя Hug

# 340
  • Мнения: 10 758
аз колкото повече го гледам Онурчо откривам че ще сме чудесна двойка   Blush Whistling чакам подаръка сега  Joy
Къш от тука птицо проклета, Шнури си е мой наш ( на мен и на зведичка)[/i]Crossing Arms
поправям те сега и ако още веднъж се повтори свалям боксовите ръкавици и идвам с тежката артилерия да знаеш Crazy bowuu
Mr. Green
 Heart Eyes Hug


в следващата тема,може би е добре да сложат всички интересни линкове на първа страница Thinking
иСвинетИ мъ Blush
Днес е ваш Whistling(нали е вторник Mr. Green Joy)

# 341
  • Мнения: 7 914
иСвинетИ мъ Blush
Днес е ваш Whistling(нали е вторник Mr. Green Joy)
хаха.. бях забравила Blush

ама все пак си е наш.. за седмицата Party Party


# 342
  • Мнения: 10 758
въъййй, въъййй, въййй, момичета, не завиждайте. това е съдбата ни......да бъдем заедно Embarassed само искам да ви кажа че ако ми падне.............ами просто няма да може без мен Mr. Green Mr. Green Mr. Green няма да се караме, но аз съм мома в момента с дете на 5 години Crazy демек аз съм козата за Онура!!! Laughing
еййй че нахална коза бе Crossing Arms
НЕма ми го бараш щот щи извъртя една ...цомба Joy

Звезд, къде сиииииии Whistling

# 343
  • Мнения: 7 914
щом ти с бомбите аз вземам каските.. ей сега ще и видим коя кои  newsm29
Mr. Green

# 344
  • Мнения: 10 758


като ги гледах клипчетата, преди сватбата на Онур и Шехи направо се разтопих, супер сладки бяха, а гледах някакво клипче, където показаха Онур, как гледа Шехи в бялата рокля, виждат се, гледат се влюбено, говорят си нещо и после дават нещо по новините на ТВто, Онур от едната страна от другата някаква жена и Шехи побягва, който знае подробности да казва  Mr. Green
Това не си го спомням...обаче видях, че Бену е бременна.От Керем Whistling

Общи условия

Активация на акаунт