Холандците обявиха пийп шоуто за културно събитие

  • 3 271
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38 837
Аз съм виждала доста холандци. Адски са готини повечето, наистина. И за двата пола говоря.
Има и консерви, но те се срещат по-рядко.


 

# 31
  • Мнения: 5 710
муахахах. 'музикален и театрален нюанс в по-мащабен смисъл' има и при пинг-понг шоутата.
взимайте пример от тайланд , хора - друга много развита култура, ..без претенция за ниво  на изявата , ддс-то е само седем процента.

# 32
  • Мнения: 2 386
Ха, а дали ще намалеят реално? Лятото две от трите кукли, които си позволиха да ме пощипнат, минавайки през квартала на фенерите слушаха Ъпсурт в кабинките си. Мила, родна картинка.  Laughing Между другото разбрах, че всяко едно пълнолетно момиче може да си наеме стаичка за.. ъм.. 200 евро ако не греша.. на вечер и да си работи древната професия. Интересно.

Нищо не е толкова извратено и пошло, колкото го преставят. Ходила съм и на лайф секс шоу там - секс имаше, но нищо пошло, вулгарно и членесто. Хареса ми дори, умеят да правят атракции от всичко холандците.

Обожавам Амстердам. Етаааа?

# 33
  • Мнения: 2 768
Тук, отзовавам се!  Grinning

И аз съм заклет фен на А'дам (предимно, защото той е друга Холандия).
Само дето подочух по новините, че имали намерение и кофи-шоповете да закриват  Shocked Сакън! ОтидЕ хубавият град!

П.П.не е по темата, ама нещо типично холандско  Mr. Green вижте интрото към всеки модел количка в ляво  Laughing

# 34
  • Мнения: 7 837
Пък двама австралийци вече 10 години представят с успех шоуто си Puppetry of the Penis. Културата няма граници и рамки...

# 35
  • Мнения: 6 243

Само дето подочух по новините, че имали намерение и кофи-шоповете да закриват  Shocked Сакън! ОтидЕ хубавият град!


И кофи шоповете, и червените фенери.
Забравих да се поинтересувам каква ще е съдбата на магазините, дето продават гъби, че ме е обзел изследователски интерес, ама то и за тях ще се чуе  Laughing

# 36
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
И кофи шоповете, и червените фенери.
Забравих да се поинтересувам каква ще е съдбата на магазините, дето продават гъби, че ме е обзел изследователски интерес, ама то и за тях ще се чуе  Laughing

ха ха. Гъбите ги забраниха от 1 декември.

# 37
  • Мнения: 2 386
 Shocked Значи съм наблюдавала вече историческа excitement - energy  гъбена консултация.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 768
Пфуй, Калинке!
Пазя си аз един хап от лятото (все си носим екзотични холандски сувенири  Mr. Green).
Ама да запалиш тревица на площад Ван Дам (както го кръсти една съфорумка)... друго си е! Еххх...

# 39
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Shocked Значи съм наблюдавала вече историческа excitement - energy  гъбена консултация.  Mr. Green

Май, май така е било. Документира ли за поколенията?  Wink Wink Wink

Пфуй, Калинке!
Пазя си аз един хап от лятото (все си носим екзотични холандски сувенири  Mr. Green).
Ама да запалиш тревица на площад Ван Дам (както го кръсти една съфорумка)... друго си е! Еххх...
Аз тея гъби така и не ги видях. Беше много смешно дни преди забраната, бяха плъзнали от различни държави да купуват и ги питаха за разни предавания какво ще правят, а те викат "Ами, имаме си плантации ( или каквото там се вика на губите) и да подновим малко реколтата. " Wink

Малко разяснение за червените фенери ( да не стават недоразумения  Wink) : девойките наистина могат да наемат стаи за по 200 евро, но ги скъсват от данъци и здравни проверки. Интересното е, че много малко от тях имат сводници, повечето се водят частници.
В нашият областен град (100 000) има една уличка, където са центровани в една сграда. Една позната БГ полицайка ( сладка хапка  Wink, там ходи ли ти, че забравих? ) ми каза, че имало към 60 българки.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 6 243
Ходих я! Аз като видя червен фенер, ако не отида, за къде съм тръгнала  Mr. Green И среща със съдържателя на заведението имах. Много здраве на БГ полицайката прати. Сори за офф-а.

Ти ме покруси, бе Калино-моме, с това инфо за гъбите. Значи съм пропуснала уникален шанс да се натъпча с халюциногени съвсемзаконно. Ако знаех миналия месец, и за щях да се наредя на площада Ван дам с каквото дал господ. Еееех!

# 41
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Моля, успокойте ме!
Калинке!

Аз четох, че само половината кофишопове затварят.
Другите си остават.

Нали, нали?????

# 42
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Моля, успокойте ме!
Калинке!

Аз четох, че само половината кофишопове затварят.
Другите си остават.

Нали, нали?????

Затварят тези, които се намират на Х метра от училища и учебни заведения ( май 250 метра).
Имам една случка с едни девойки в нашият университет (българки), които отиват с едни туркини в един кофишоп и си поръчват тортичка. Да, ама не почувствали никакъв ефект и още една решили да си вземат. И тогава настанало "приятното"за тях: такова сърцебиене и прилошаване ги беше ударило, та си останаха само с едното ходене.

Хапке, ти да не си била на мойте ширини? И да не се обадиш!  Naughty Naughty Naughty
Оф: полицайката иска да се завира в дълбоките води на престъпленията, та набира точки и не съм я виждала. Но в петък си получавам официално дипломата и ще идва на сбирка. Ще й предам.

# 43
  • Мнения: 6 634
Какви са тези кофишопове?

# 44
  • Мнения: 6 243
Какви са тези кофишопове?
В центъра на Трявна има едно такова нещо - на стъклото пише Coffee Shop, а вътре продават цигари и захарни изделия.

Калинке, бях за два дни в Амстердам, ама си отвисях в полицейския участък.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт