Холандците обявиха пийп шоуто за културно събитие

  • 3 269
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 891
Kaфенета за ценители, много ясно  Mr. Green

# 46
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
В центъра на Трявна има едно такова нещо - на стъклото пише Coffee Shop, а вътре продават цигари и захарни изделия.

Калинке, бях за два дни в Амстердам, ама си отвисях в полицейския участък.  Embarassed

Това за Трявна  Joy Joy Joy
Да не са те арестували, Хапке? Аз щях да се намъкна и в полицейското да те видя. Няма проблем.... Laughing Laughing

# 47
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile Отдъхнах си.
Това...човек като не знае какво прави и как се олива е страшна трагедия.
Заради такива некултурни хора забраниха и ЛСД навремето и гъбите сега!

# 48
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Какви са тези кофишопове?

Трева и леки наркотици се продават в тях. Продават и торти, в които има такива. На вид изглеждат като много запушени кафенета ( само дето от 1 юли не може да се пуши в заведенията и при тях бизнесът рязко намаля).

# 49
  • Мнения: 2 768
Калинке, нали уж само тютюна имаше БАН? Или и тревата?

И аз си отдъхнах  Mr. Green Бях тръгнала да слагам in memoriam на снимките в албума.

# 50
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Калинке, нали уж само тютюна имаше БАН? Или и тревата?

И аз си отдъхнах  Mr. Green Бях тръгнала да слагам in memoriam на снимките в албума.

Всичко дето прави дим. Обаче, не ги виждам да пушат отпред, както е по другите заведения и сигурно са им направили стаички отзад (като едно време в гангстерските филми  Laughing ).

от написаното всеки незнаще ще си помисли, че Холандия е кофишпове и т.н. Аз за 5 години тук, не знам къде се намират нашите. Та, ако не търсиш, си оставаш несведущ по въпроса. 

# 51
  • Мнения: 1 298
В кофишоповете се пуши, но само трева. Цигари не може.

# 52
  • Мнения: 2 768
В кофишоповете се пуши, но само трева. Цигари не може.


.... или както коментира скъпият, когато бяхме в началото на юли "ааа, ч*те ли се? аз си мислех, че пушите!"  Mr. Green

# 53
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
В кофишоповете се пуши, но само трева. Цигари не може.

Това, май, е по-различно при нас. Имаше нещо по този въпрос във вестника, но не си спомням точно какво.... newsm78  newsm78
Може...Аз не ходя по такива места  Crazy

# 54
  • Мнения: 1 298
Калинка, сигурно навсякаде е така. Едва ли има различни правила.

Последно като ходих не даваха да се пушат цигари. Имаше смешна
стъклена "клетка" за пушачи на цигари, ама не я пробвах.  Laughing

# 55
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Калинка, сигурно навсякаде е така. Едва ли има различни правила.

Последно като ходих не даваха да се пушат цигари. Имаше смешна
стъклена "клетка" за пушачи на цигари, ама не я пробвах.  Laughing

Може, може. Ама, ние понякога сме друга Холандия, така че не би ме учудило.Имаше нещо, че се разоряват от липса на клиенти (като обикновените барове) и споменаха за не пушенето.Може и да съм чула, недочула. Peace

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 00:37 от Kalinka

# 56
  • Мнения: 637
Моите впечатления пък са, че там почти няма нормални мъже. Или са  обратни, или педофили / или и двете/. newsm78
Това не бяха ли белгийците? Или и холандците като комшии са прихванали тия вредни наклоности? То нали и ние се научихме на кючек Laughing

А за новината: сега очаквам по холандските арт-медии да се появят резензии за новото представление на Лизбет-свирката , а в училищата им по изкуства да въведат час по пийп-шоу. Студентките се предствят дибидюс зад стъкло под зоркото око на професора.  ooooh! Mr. Green

# 57
  • Мнения: 4 138
кофишоповете са шопове, в които се продават кофи. много сте недосетливи, начи. поЦинковани и пласТмасови.

по темата, много си падам по амстердам. съкрушена съм, ако ще затварят гразхопера на гарата. мисля за 30 април да направим семейно посещение. велик купон, еййййййййййй.
направо съм влюбена в амстердам. познавам много холандци, ама все хетеросехуални. и много готини. по нашия вилает им викаме каазкоп Mr. Green
един бачка в банка, някакъв шеф беше. разкри ми тайната, че глади на ризите си само яката и предната част, тоест това, което се вижда от сакото. определено не е нито обратен, нито педофил. просто свежарка, както и всички холандци, които познавам.
с пушенето по площадите не съм съгласна. май е забранено. в шоповете, където продават кофи може, ама навън май не е желателно. запознатите да кажат, моля.

кефят ме, че живеят на улицата почти. говоря за партерните етажи. ходиш си и току хооооп, някой сладур гледа телевизия на сантиметри от теб по пантофи. прозорци от пода до тавана, като на витрина.
обичат да пестят данъци, затова и са им такива сградите. тясна фасада, пък дъъъъъъълги. навремето май се е плащал данък на къщата според фасадата.

и кво ся, филмът не бил сексуален, а социален. и не шведски, а съветски. и не се казвал баба дава на войника, а балада за войника.
нашето бтв пак недоинформирано. после да берат гайлето на тълпите полуголи актриси, засилили се натам оттук.
и аз си викам, ще ида да поденся голичка, пък белки ме открият като театрално-културен талант, а то - ръц.

# 58
  • Мнения: 637
matakosmata , кефиш много Hug Joy Joy Joy

# 59
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
matakosmata,
Трябваше ти да спечелиш онзи приз.... Party Party Party
Да не си гледала моят прозорец.? Сестра ми е винаги в шок, като дойде, а аз даже вече не се усещам, че минаващите са ми в хола.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт