Режимите на Ипократис 10

  • 23 328
  • 349
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 195
mama_V, Честит Рожден Ден на твойто голямо момче!  Wink   Да слушка мама и много да я радва! И да не й дава да похапва от неговите закуски  Wink
А днеска аз официално ти разрешавам да изядеш едно парче торта... не че Ипо ме е упълномощил, ама си мисля, че няма да има нищо против  Hug

# 301
Здравейте момичета,

Не пиша, защото съм напълно нережимна #Cussing out! Не съм свалила нищо от 3-те килограма, които качих по празниците. Дано скоро да се стегна и пак да съм в редиците. Иначе редовно ви чета.

mama_v, да ти е живо и здраво малкото съкровище и много да ви радва   bouquet!

 Много Hug на всички!

# 302
# 303
  • Мнения: 23 381
кой беше ходил при бременност при Ипо? Simple Smile

# 304
  • Мнения: 6 029
кой беше ходил при бременност при Ипо? Simple Smile

Ау Десии, честитоооо  Hug

# 305
  • Мнения: 23 381
кой беше ходил при бременност при Ипо? Simple Smile

Ау Десии, честитоооо  Hug
Благодаря Hug!!!Тъкмо оньи ден той ме скастри и съм подписала клетвена декларация,че се стягам до лятото и...изненадааааа.Сега чака да даде нови изструкции,но междурвеменно спазвам новия режим,който ми даде.

# 306
  • Мнения: 910
Здравейте!
Mama_V,честит рожденик! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!  bouquet
Деси,честито и лека бременност! Hug
Гиги,Солчице оправихте ми настроението. Hug
Аиче, дано да ти се е оправило настроението Hug
bibobi , хайде стягай се и скоро да се похвалиш Peace
аз бях режимна до вчера на обяд,следобед излизах и пропуснах сл. закуска и хапнах чак на вечеря,но с леки отклонения трябваше да ям салата и сирене,а хапнах салата и месо, засега съм режимна и чакам малката да заспи и отивам пак да покарам кростренажора.
лек и режимен ден! Hug

# 307
  • Мнения: 241
кой беше ходил при бременност при Ипо? Simple Smile

Ау Десии, честитоооо  Hug
Благодаря Hug!!!Тъкмо оньи ден той ме скастри и съм подписала клетвена декларация,че се стягам до лятото и...изненадааааа.Сега чака да даде нови изструкции,но междурвеменно спазвам новия режим,който ми даде.

Мнооого хубаво!!!!!!!!!!  txtloves стискам палци да се чувствате добре! Помня че организираше (Ипо) гимнастика за бременни. Нека ти да си ни за пример.

mama_V,

Честит рожден ден на Краси и от мен!
Да ти е весел и палав и много здрав, и мноооого обичан!



# 308
  • Мнения: 1 599
      Здравейте момичета


  Аз започнах режимно даже не ми се и яде (е то оставаше и да ми се яде след вчера Rolling Eyes )  изядох 1 ябълка. Мисля , че вчерашната издънка се получи заради разтройството хайде по късно ще пусна отчет


 Честит рожден ден на Краси mama_V  да ти е жив и здрав и много да те радва  newsm59  bigdance2  ura






 bibobi  стягай се...  Laughing (кой го каза де) чакаме те в редиците  Peace



 ДесиХ2   newsm51  честито    smile3525 pregnant лека бременност ти пожелавам...



Giggerotta  аз мисля като се върна да почна аеробика в Славия... ако имаш желание вечерно време да ходиш може заедно  Hug

 Julie къде се губиш ти??? хайде идвай в редиците... пък и отдавна не си пускала темичка Heart Eyes



dess76   Hug само така те искам режимна... издънките са ти незабележими


 Hug

# 309
  • Мнения: 6 029
Aia, нещо не свалям хич от тези режими:( Сега пробвам 90 дневната, та ще видим до къде ще я докарам.

# 310
  • Мнения: 147
Момичета, благодаря за пожеланията  Hug
ДесиХ2, честито! И леко бременеене  Grinning
Julie, кажи как ти се отразява тази 90-дневна, че и аз съм се замислила за нея.
Аз няма да ви се оплаквам колко нережимна бях снощи  Wink.

# 311
  • Мнения: 23 381
Добро утро от мен.Ипо каза до продължавам с новия режим до контролата,така,че седя и ям плод ,след малко кисело мляко.

# 312
  • Мнения: 195
ДесиХ2, честито и от мен мило!  Hug Това си е голяма новина в нашето малко общество!   bouquet И това май ще ни е първото ипократче а? Или поне откакто аз следя темата...  newsm78

Момичета, снощи бях тотална издънка! Наядох се, след това продължих с фъстъци и СЛЕД ТОВА се наядох пак! Прасе и половина! И днеска - ще ходя довечера на клуб, ама какво да си облека, какви са ми дебели краката...  Sad Нека ми е, нарочно ще облека пола, че да се гледам цяла вечер и да видим как ще се тъпча после  Embarassed

mama_V, вашия състав ходите ли в "Сите българи"? Ние ходим чат-пат да се наиграем, то там нали много готино, в сряда пак ходихме и беше супер...та някой път се засичаме с други състави, може и с вас да сме се засичали ма да не знаем? Simple Smile

Айче, това голямото ядене заради разстройството е било, то така като ти се опразни стомаха почва яко да стърже... така че изобщо не си го брой за издънка!  Hug
А за Славия на аеробика да ходим вечер - може, ама зависи кой ден, че на мен с тез танци ми е много объркана програмата...ама може и да се уцелим, понеделника засега ми е свободен...май  Simple Smile



Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 12:10 от Giggerotta

# 313
  • Мнения: 241
Хм... и аз чух от групата в Спартак че ходят в Сите Българи... то май е близо до работата ми...,на едно кръстовище в Банишора?Но още се уча  Embarassed

# 314
  • Мнения: 195
Хм... и аз чух от групата в Спартак че ходят в Сите Българи... то май е близо до работата ми...,на едно кръстовище в Банишора?Но още се уча  Embarassed


Да, точно там...много е готино Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт