Познайте къде е направена снимката-3 част

  • 45 217
  • 920
  •   1
Отговори
# 885
# 886
  • Мнения: 1 593
Jeje, позна Peace

Тувалу е 4тата най-малка държава членка на ООН, която съвсем наскоро събра парите за да стане член. Членството и беше нужно, за да се популяризира еко-проблема на страната, който се изразява от директната опастност държавата да изчезне до 50години в следствие на покачване на нивото на водата в Океана.

Държавата се изхранва - с износ на риба и с парите, които получава от продажбите на домейни, окончаващи на .TV  Grinning

Състои се от 8 атола. Няма туристическа инфраструктура, на острова има един хотел, а до острова летят само авиолиниите на Фиджи (2 пъти седмично - около 300 евро билет в двете посоки).

аз имам желание да я посетя, проучила съм всичко, но като че ли малко ме е шубе

намерих ето тези снимки във фликър на този човек който живее в Тувалу. Много са красиви, вижте ги
http://www.flickr.com/photos/l0m1/sets/72157594584899989/

а човекът го търсих да го питам за подробности за страната и се оказа, че внезапно е починал в тамошната болница Shocked

# 887
  • Мнения: 2 185
Jeje, чакаме снимчица  Peace

# 888
  • Мнения: 1 893
Лени, супер интересно и страхотни снимки  Hug
Исках да ви кача нещо празнично, но снимка.бг не ми се отваря  Sad

# 889
  • София
  • Мнения: 7 153
Да, Зиммер тауър, Лиер, Белгия
Кулата датира от 14 век, но през  1930 астронома и часовникар Louis Zimmer (1888-1970) построява часовника на лицевата страна на кулата.
Съдържа 12 часовника в кръг около един централен. Тези часовници показват часа на всички континенти, фазите на луната, време на прилив и отлив и други периодични феномени

На около 10км е от нас, но както по-рано казахме, в Белгия и Холандия почти всяко село си има забележителност...
Може ли да кажете колко часовника са на снимката?


Май е само един  Laughing Другото са различни фази на луната, зодиакални , месечни и т.н.
 Харесва ми, първоначално си мислех, че е в Швейцария, защото те са по часовниците.

Ето № 95


Братиславски храд.Словакия


Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 15:45 от elix

# 890
  • Мнения: 1 572
Ето едно мое любимо място
снимка 96

# 891
# 892
# 893
  • София
  • Мнения: 7 153
96- Боровец и на мен любим в момента  Grinning
Пистата прид х-л Рила, Мартинови бараки май беше

# 894
  • Мнения: 1 572
96- Боровец и на мен любим в момента  Grinning
Пистата прид х-л Рила, Мартинови бараки май беше
Да , да не си там

# 895
  • София
  • Мнения: 7 153
Не, в събота бяхме, а за по-дълго към края на януари. Пистите бяха супер, айде идвай си да караме  Wink

# 896
  • Мнения: 872
Оф, как ви завиждам за Боровец. Пуснете по един път и заради мен, че не съм карала от 3 години /като не бройм няколко часа на изкуствената писта в Холандия/
И тази година ще ми се размине, с тези бебенца...  Blush

# 897
  • София
  • Мнения: 4 294

Ей Боровец хубаво местенце, последното ми ходене беше на 18,12 беше супер  Laughing

Влизам само за да ви честитя новата година, това ще ми е последното влизане за тази година


Момичета желая на Вас и вашите семейства  здраве, мир и спокойствие,
любов, много късмет и  успехи през 2009 г  Heart Eyes

# 898
  • Мнения: 934

аз имам желание да я посетя, проучила съм всичко, но като че ли малко ме е шубе

намерих ето тези снимки във фликър на този човек който живее в Тувалу. Много са красиви, вижте ги
http://www.flickr.com/photos/l0m1/sets/72157594584899989/

а човекът го търсих да го питам за подробности за страната и се оказа, че внезапно е починал в тамошната болница Shocked

Снимките на човека са невероятни,
жалко, че е такава мистериозна историята му.

# 899
  • Мнения: 2 175

Ей, голямо съм ... #Cussing out
Снощи на заспиване си играех с тел и заради липсата на кирилица вместо боровец съм написала банско.. #2gunfire Sick Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт