32 норвежки невести в очакване на благи вест&

  • 17 455
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 062
Добър ден Simple Smile
детенце тази нощ ни разказа играта, какво й беше така и не разбрахме, ама почти не сме спали.....
А снощи се обади и етървата - кога имаме желание да посрещаме гости! Как пък не - директно я отвяхме!
Битърсуит , дай да се "видим" в Скайпа и да ти кажа за хотела.....
Селфконтрол, съжалявам, но не съм съгласна на 100% с писаното от теб. Аз определено не съм от партията " Тук всичко е върха на сладоледа", но твоят разказ е много едностранен и поне на мен ми говори за човек, който не е отворен за новото и различното. За да те приемат теб като различен индивид, трябва и ти да приемеш, че те си имат традициите и са това, което са. Това, което си писал за барневарнет НЕ е истина. Нещата не стават толкова лесно и бързо.
При нас пак вали сняг и си трупа този път.

# 286
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Разказът на Селфконтрол съдържа някои истини, немога да го скрия. Но, самият разказ е първи впечатления според мен. Селфконтрол, ти каза, че две години си бил тук. И аз първите две години виждах нещата като теб. И все още има доста неща които страшно много ме дразнят тук. Но, по себе си знам, че се иска малко повече време да се поживее тук, да се сблъсне човек с различни хора, както и да поживее в различни части на страната, за да може да си игради едно по- обективно мнение.  Peace
Ркб е права, че разказът е написан малко едностранно, но предполагам е написан, в следствие на това какво си преживял ти, за две години и какво ти е било разказвано от други емигранти тук. Интересно ми беше да го прочета  Peace

Ркб да е я мъчат зъби Елито, Йована вече една седмица много неспокойно спи и е с доста подути венци.

Мен днес ме събуди в 8 и едва гледам. Направих един сладкиш и сега мисля да си легнем двете. Иска, не иска ще спи  Crazy

# 287
  • Мнения: 1 062
На Ели й остават само кътниците, а там не е подуто. Не знам какво беше, но ни отне време да я събудим, за да спре да плаче.
Аз пък реших днес да правя баница.....и открих, когато я започнах, че не съм купила сирене ooooh! Та правих баница с кашкавал Mr. Green На мен лично ми е малко безсолна, ама половинката и детенце не се оплакваха, а ядоха Mr. Green

# 288
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Мили момичета, заповядайте в новата ни тема:
33 валентинl … 75;ия

Извинявайте, но не можах да измисля смислено заглавие, в творчески застой съм. Simple Smile

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 05:26 от Bittersweet

Общи условия

Активация на акаунт