как се прави тази прическа?

  • 48 959
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 625
Няма нужда да се карате за такива неща. 
Който смята, че с друрога става да си се прави така и толкова Simple Smile Нищо фатално няма.
Наистина фризьорката ти явно си я бива, след като никъде не съм виждала да се прави някой с тази маша за постигане на такъв ефект! Колко ти взимат за тази прическа и кой е салона?

# 31
  • Мнения: 4 785
Няма нужда да се карате за такива неща. 
Който смята, че с друрога става да си се прави така и толкова Simple Smile Нищо фатално няма.
Наистина фризьорката ти явно си я бива, след като никъде не съм виждала да се прави някой с тази маша за постигане на такъв ефект! Колко ти взимат за тази прическа и кой е салона?

Взе ми 60 лв - защото ми слага и коса /нейна - уточних, че беше за нещо конкретно/, салонът не е в София - тя фризира някакъв брой чалгарки, но салонът й е в гр. Костинброд. Лошото е, че имам снимки само на хартиен носител, а нямам скенер - иначе щях да ви покажа. Иначе съм съгласна като ви прочетох, че явно това се прави с въпросната преса и не всеки би се справил успешно с двуглавата маша - явно се получава като на първата снимка от Totally*Av4e , но става и другата прическа - как не мога да дам отговор - тъй като аз попринцип къдрава не се нося и никога не съм се правила сама къдрава с каквото и да е  Laughing

# 32
  • Мнения: 3
То голяма тема се е получило за тази прическа. Двуглава, триглава....  Аз мога да направя с обикновенна маша около 10 тина различни къдрици. С преса също. Умението е важно, а не някакви безмислени спорове, защото никой от спорещите не е направил прическата, за да знае как точно се получава.   chef

# 33
  • Мнения: 4 435
То голяма тема се е получило за тази прическа. Двуглава, триглава....  Аз мога да направя с обикновенна маша около 10 тина различни къдрици. С преса също. Умението е важно, а не някакви безмислени спорове, защото никой от спорещите не е направил прическата, за да знае как точно се получава.   chef

От обикновена и аз мога да направя няколко вида.
Ама от двурогата трудно ще направя да изглежда като триглавата. Няма как да се промени разстоянието между двата рога, за да не стават продълговати вълните, а като при триглавата, нали така?

# 34
  • Мнения: 0
Има такива маши.. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 77
момичета а я кажете откъде да си купя такава триглава? newsm78не съм я виждала иначе имам и маша и една преса само за изправяне и друга със малките и големите вафли.но искам и тази.

Общи условия

Активация на акаунт