Снимки от сватбата

  • 22 817
  • 209
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 101
Айде сега, тук е форум, ще коментирам каквото си искам. И не го правя от позицията на "стара", която се нахвърля на "новите", дреме ми кой с колко постове е и откога е тук. Въпросът тръгна от там, че такива като нас, дето не харесват въпросната игра, нямали чувство за хумор, едва ли не били дървета някакви. Ми не е тъй. Точно щото всеки има право на вкус и мнение, такива като нас са в правото си да не харесат или да харесат нещо. И да си го кажат. Колкото до жартиерите - те и яйца се продават, нали? Въпросът е как ще се употребят. Аз си мислех по едно време да си купя, не за да ми го сваля мъжа ми със зъби, а защото бяха сладки, мислех просто да си го сложа за "късмет" и да си го нося. Но накрая не стигнах до него така или иначе.
joremimi, вашата игра, въпреки че не я схванах напълно, ми се струва забавна и мисля, че би ми допаднала. Но в долния си пост дето ме наричаш "простачка" и ме убиваш с мълчание - аааа, не съм съгласна Naughty
(шегичка Wink)
Хайде, мир Peace

O'K МИР!!!  bouquet
но пак да си кажа , че не одобрявам това , че тук е форум и едва ли не трябва да се "обиждаме тънко"не харесвате ризата - вкус другар няма , но не мисля от коректна гледна точка да се обсъжда това тук момичето е пуснало снимки - точно ама б'аш по темата Peace  е  мислех и аз да пусна но се отказах туко виж някои не ме хареса че примерно на главата съм била с воал 3 метра а не с цветя както той би предпочел  Wink

# 61
# 62
  • Мнения: 1 027
чудесни снимки видях. Хубави хора Simple Smile Peace
IskamVsichko, интересна рокля Simple Smile

# 63
  • Мнения: 3 016

От снимките виждам ,че на вашата сватба е валяло .Има поверие, че ако на сватбата завали дъжд на младото семейство ще им върви цял живот като по вода  Grinning.

# 64
  • Мнения: 220
Ха ха ха, за сега е като по вода наистина Simple Smile
Дай боже цял живот така   bouquet

# 65
  • T"A
  • Мнения: 2 515
От снимките виждам ,че на вашата сватба е валяло .Има поверие, че ако на сватбата завали дъжд на младото семейство ще им върви цял живот като по вода  Grinning.

Това поверие явно е измислено, за да компенсира неприятното изживяване от това, че е валяло  Laughing

IskamVsichko, на мен много ми хареса букета ти!


Игрите със сексуален подтекст трябва да се подбират много внимателно, по мое мнение, за да не изглеждат пошли. Какво се нахвърлихте върху тези, които критикуват подобни игри - вероятно и част от гостите са се почувствали неловко или просто не им е харесало, но от такт не са го споделили. А това е форум, изказват се различни мнения  Peace Аз също не мога да разбера защо се "заиграва" с яйце или какъв е смисълът на свалянето на жартиера?!  newsm78 Свалянето на жартиер не е българска традиция, странно ми е, че точно този "обичай" се популяризира в България  Confused

# 66
  • Мнения: X
Дам, друго си е да ти тръснат в ръцете тава с пиле, барабар с главата, със запален фас, пънат в човката, да тропаш ръченица с него. Laughing

# 67
  • T"A
  • Мнения: 2 515
buttinsky, всеки си избира какво да прави, аз и с пиле не бих "тропала ръченица"  Peace Въпрос на вкус!
Изобщо не знам защо сватбата трябва да се превръща в някакъв театър, на който гостите трябва да гледат шоу, а младоженци и кумове да се излагат в името на забавлението!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Мдамммм, моят мъж затова беше страхотно против сватбени тържества в началото. На него му е втори брак и явно първия път е било голям цирк, на който е бил подложен по принуда, защото на "млади" години не му е минало през ума да протестира. Беше убеден, че и сега ще е така, с огромен зор го убедих да поканим гости на ресторант, да правим снимки и да имаме Ди джей. Явно за него сватбеното парти е било равно на апокалипсис някакъв, предупреди ме, че щял да е крив цял ден Crazy
След като всичко мина каза, че се е получило невероятно готино, че е нямало нищо общо с очакванията му. То наистина си беше супер, забавлявахме се невероятно, пропуснахме вземането на булката, запирането на вратите, хората пред блока. В ресторанта обичаите си ги имаше, но непринудени и ей така за настроение. Просто си направихме купон в наша чест.

# 69
  • Мнения: X
buttinsky, всеки си избира какво да прави, аз и с пиле не бих "тропала ръченица"  Peace Въпрос на вкус!
Изобщо не знам защо сватбата трябва да се превръща в някакъв театър, на който гостите трябва да гледат шоу, а младоженци и кумове да се излагат в името на забавлението!
Ох, и аз не знам вече....човек когато твърде много се притеснява да не се изложи, рискът случайно да го направи става още по-голям, отделно пък , колкото и да се стараеш и да се правиш на маймуна, все ще има някой на когото да не му харесат маймунджулъците ти, но тъй като празникът си е твой и после ти ще си гледаш DVD-то с умиление, имаш право да направиш всичко, като ти харесва, нищо, че на баба ти Гица нямало много да й се понрави. Да, въпрос на вкус е, никой не може да ти навре яйцата в ръцете, ако не щеш да гепиш. Но пък не виждам смисъл да упрекваме някой, който вече освен ги е гепил, е  и документирал въпросното събитие. Сватбата отдавна е минала, никой не е умрял от това, надявам се и на възмутените няма да им се наложи да повръщат потресено в чиниите. Да са живи и здрави младоженицте! Горчиво! и таз година булка, догодина люлка. Ихуу!

# 70
  • Мнения: 101
От снимките виждам ,че на вашата сватба е валяло .Има поверие, че ако на сватбата завали дъжд на младото семейство ще им върви цял живот като по вода  Grinning.

Това поверие явно е измислено, за да компенсира неприятното изживяване от това, че е валяло  Laughing

IskamVsichko, на мен много ми хареса букета ти!


Игрите със сексуален подтекст трябва да се подбират много внимателно, по мое мнение, за да не изглеждат пошли. Какво се нахвърлихте върху тези, които критикуват подобни игри - вероятно и част от гостите са се почувствали неловко или просто не им е харесало, но от такт не са го споделили. А това е форум, изказват се различни мнения  Peace Аз също не мога да разбера защо се "заиграва" с яйце или какъв е смисълът на свалянето на жартиера?!  newsm78 Свалянето на жартиер не е българска традиция, странно ми е, че точно този "обичай" се популяризира в България  Confused

да си прави сватбата кои как намери за добре и да спазва к'ви си иска обичай - НАХВЪРЛИХМЕ СЕ ВЪРХУ ТЕЗИ КОИТО СИ ПОЗВОЛЯВАТ ДА КОМЕНТИРАТ ОБЛЕКЛОТО НА МЛАДОЖЕНЦИТЕ - може и нещо на моята сватба да не е харесало на някои (макар че беше супер с организация) може и на твоята също ... , но е кофти тук да се разкриеш и да пуснеш дори снимки от най- красивия ден в живота ти и някоя си да те коментира - о'к не и харесва - лошо няма - премълчи ... ако някои на теб ти каже ,че имаш лош вкус че си обула тези обувки как би се почувствала - тук не сме за да се заяждаме а за да обсъждаме и да си помагаме - ако някои иска да каже нещо на друг лично - има ЛИЧНА ПОЩА ДА ПИШЕ ТАМ !
По горе сключих мир и не мисля да обсъждам вече тази тема  -  за мен всички булки са хубави - всеки с вкуса си - пазар голям - свят широк smile3521   

# 71
  • Мнения: 101
buttinsky, всеки си избира какво да прави, аз и с пиле не бих "тропала ръченица"  Peace Въпрос на вкус!
Изобщо не знам защо сватбата трябва да се превръща в някакъв театър, на който гостите трябва да гледат шоу, а младоженци и кумове да се излагат в името на забавлението!

сватбата е това - гледаш ли шоуто на слави и той ги "учи"да играят - да вкус другар няма - различни вкусове - някои подписват само с кумове и отиват на екскурзия - аз съм кума на такава сватба (която не беше сватба а узаконяване на брак) както казах всеки избира но е грозно точно тук в тази тема да коментираме вкусове!

# 72
  • T"A
  • Мнения: 2 515
ако някои на теб ти каже ,че имаш лош вкус че си обула тези обувки как би се почувствала - тук не сме за да се заяждаме а за да обсъждаме и да си помагаме - ако някои иска да каже нещо на друг лично - има ЛИЧНА ПОЩА ДА ПИШЕ ТАМ !

joremimi, тук сме предимно, за да обсъждаме; помагането е за ситуации, в които има конкретен призив за това. А като се обсъжда има различни мнения, мен пък ме дразни, когато се слага цитат и под него смайли от този вид Peace - и нищо повече, и не в анкетен тип теми, а в такива, които дават поле за споделяне на мнения...

За обувките си конкретно още преди сватбата получих критики и то от близки приятелки, даже не ги бяха видяли още.  Wink
И съм отговаряла с "Въпрос на вкус", а не с "Ти нищо не разбираш" или "Не си в крак с модата".
Както написа, има разлика между това да се коментира как изглежда някой и това, да се изказва критика за някакъв обичай. И аз направих някои нестандартни неща на сватбата си, но пък и уважението към гостите ми беше много важно и гледах да се съобразя с тях  Peace

П.П. В "Шоуто на Слави" могат да се правят всякакви маймунджулъци, защото то трябва да набере рейтинг. Не е някакво "училище" за сватби  Peace

# 73
  • Мнения: 101
не трябва да бъркаме сватба със семейно тържество - щом има сватба има булка има музика има пиле има традиции и шоу  smile3533

# 74
  • Мнения: 958
а смисъла на цялото обсъждане в случая, какъв е  newsm78
Жената да си посипе пепел на главата. че е пуснала такава хубава тема, или че си е нарпавила такъв ритуал?
Добре не ви харесва, разбрахме, ама защо продължаваме да го дъвчим това, че и  да обсъждаме облекло и т.н.
Направила си е сватбата така както и харесва на нея, не на вас  Peace

Общи условия

Активация на акаунт