Снимки от сватбата

  • 22 815
  • 209
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 206
Моля, да се съобразявате с допустимата големина на изображения в мненията.
ширина 470 пиксела
височина 600 пиксела

Като гледам сте опънали едни чаршафиии  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 13:51 от Vache

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 242
hahaha

"Голяма простотия. За забавно ли се смята?"

Смята се за забавно ако имаш чувство за хумор и ако искаш да развеселиш гостите. Който е опериран от първото само си слага халката и играе хоро.

Ами аз мисля, че имам чувство за хумор, но точно тази "игра" и на мен не ми се вижда забавна - по-скоро пошла. Но вкусове разни.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 064
hahaha

"Голяма простотия. За забавно ли се смята?"

Смята се за забавно ако имаш чувство за хумор и ако искаш да развеселиш гостите. Който е опериран от първото само си слага халката и играе хоро.

Ами аз мисля, че имам чувство за хумор, но точно тази "игра" и на мен не ми се вижда забавна - по-скоро пошла. Но вкусове разни.

Не си сама, и моето чувство за хумор е различно някак...

# 33
  • T"A
  • Мнения: 2 515
мента, пее ли се хава нагила на сватбите? когато я чуя направо настръхвам, много я обичам.

Не е задължително, но след церемонията често запяват различни песни с празнична тематика, по избор на публиката  Peace При нас се разсвириха музиканти (klezmer), и те имат Хава нагила в репертоара си като инструментал. Беше много весело  Grinning

# 34
  • Мнения: 678
hahaha

"Голяма простотия. За забавно ли се смята?"

Смята се за забавно ако имаш чувство за хумор и ако искаш да развеселиш гостите. Който е опериран от първото само си слага халката и играе хоро.

Ами аз мисля, че имам чувство за хумор, но точно тази "игра" и на мен не ми се вижда забавна - по-скоро пошла. Но вкусове разни.

Не си сама, и моето чувство за хумор е различно някак...
смея да твърдя , че чувство за хумор хич не ми липсва
обаче тази игра с яйцето никак не би ме развеселила  Peace
не пошла , а  грозна и глупава ми се струва
но разни вкусове...разни идеали - щом на младите им харесва нека си я я играят Grinning

# 35
  • Мнения: 11
Копеле! Аз на мойта сватба бях такъв матрак, че като си гледах снимки направо ми дожаля за мен си. Ама нормално...то с тия мойте пичове и ергенското дето ми барнаха-толко алкохол...толко бардаци...още се разказва и се дава за еталон... Mr. Green

# 36
  • Мнения: 317
Ето ни и нас като младоженци! http://album.svatbata.bg/baychevi

# 37
  • София
  • Мнения: 44 120
Да в Клюкарникая имаше една ОГРОМНА тема искам да ви видя булки...май се казваше.

# 38
  • T"A
  • Мнения: 2 515

Веси, много изискана булка си, а и са ви направили страхотни снимки! Впечатлена съм!  Hug

# 39
  • софия
  • Мнения: 757
dik,, сватбена Ви кола каква е? От София ли сте?

# 40
  • Балчик
  • Мнения: 740
Разгледах с удоволствие всички снимки и всички булки /особено/ и младоженци ми харесаха.Много красота , много живот има в снимките. Аз съм омъжена от 13 години, по времето на нашата сватба лукс си беше цифровият фотоапарат , но пак си имаме спомени и си разглеждаме снимки с 11 годишнишят ни син.

# 41
  • Мнения: 3 016
Разгледах всички булки. Прекрасни сте. Омъжена съм от 8 год. За съжаление  нямаме снимки от цифров апарат.

# 42
  • Мнения: 408
dik,, сватбена Ви кола каква е? От София ли сте?
Лимозина,да от София е !

# 43
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967

Много хубави снимки.
Къде ви беше сватбата в Арбанаси?

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Прекрасни сте всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт