Казаха ми че може би имам рак..... :(

  • 3 934
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Няма нищо притеснително. Спокойно, радвай се на живота и не си трови съзнанието с черни мисли.
Успех в забременяването и скоро да се похвалиш с хубаво, здраво бебче.  bouquet  Hug

# 16
# 17
  • Мнения: 87
много е важно при кой лекар ходиш. потърси още едно мнение. на мен през последните две години ми правиха доста биопсии, първата е страшна, след което свикваш и въобще не се притесняваш за резултата. ако не е тайна кажи при кой лекар ходиш. аз мога да ти препоръчам проф. карагьозов, който поне до преди една година беше в болница токуда - много добри условия, работят със здравната каса, а ако се налага да плащаш, т.к. специално карагьозов не работи с касата май, цените им са много добри. също така много е добър даниел георгиев от медрал, аз последно ходих при него.

# 18
Първо трябва да си сигурна за диагнозата за се притесняваш ,когато се уточни ще му мислиш. Не се тревожи предварително всичко ще е наред. newsm10

# 19
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
не се притеснявай,горенето не е нищо особенно,не боли,минава за 10тина минути.отиваш в първите чисти дни след менструация,след горенето никакъв секс до следващата менструация,не пречи по никакъв начин на забременяването.
аз съм горила 2пъти и имам 2 деца,спокойно не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт