Живото доказателство

  • 2 885
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.
Филмчето не е за аборти! А за създаването на човек - от яйцеклетката до раждането! Първо вижте филмчето, после коментирайте.

# 16
  • Мнения: 804

Не гледах филмчето, но прочетох това. То може да продължи и по друг начин:
мама ме роди - аз съм здраво и красиво бебе
вече съм на пет месеца - мама отново ме остави да плача сама в студената стая 19 часа
вече съм на две годинки и този с когото спи мама понякога отново ме преби
вече съм на пет годинки - чичкото приятел на мама прави лоши неща с мен и едни хора ме взеха от мама
вече съм на десет години и пак избягах от дома за изоставени деца
вече съм на 12 години и чичкото които ме черпи с вафли, ми даде 2 лева понеже го галих

..................

# 17
  • Мнения: 641
Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.
Филмчето не е за аборти! А за създаването на човек - от яйцеклетката до раждането! Първо вижте филмчето, после коментирайте.
Абе тия хора защо пишат без да гледат и аз не знам

# 18
  • Мнения: 4 784
защо пишат без да гледат и аз не знам

Защото масова практика във форума напоследък е да не се вниква в темата, а да се пише с цел трупане на точки - я имот икона, я реплика от две думи, скалъпена в тон с последните две - три мнения написани преди това.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 064
Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.
Филмчето не е за аборти! А за създаването на човек - от яйцеклетката до раждането! Първо вижте филмчето, после коментирайте.
Абе тия хора защо пишат без да гледат и аз не знам

Упс! Съжалявам. Наистина филмчето е интересно, но просто е сложено на такъв сайт. Тихият вик въобще пък не мисля да го гледам. Реших, че е нещо подобно, затова не го отворих веднага. Извинявам се за което. Нямам навика да пиша наизуст по принцип. Това не променя мнението ми горе, обаче.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Може и да не е, обаче доста от нас ще се изкушат да прегледат и другите материали  Rolling Eyes А вече имаше много такива тенденциозни пуснати филмчета с ужасии, което го намирам за напълно излишно. Който иска, винаги може да си намери в нета инфо, снимки и всичко. Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.

АнджЪк. Crazy
Точно заради "другите материали" и заглавието на съдържимото в сайта съм на същото мнение. Човек остава с погрешно впечатление.
Не смятам, че е станало чудо, че някой се е объркал. Ако се намират такива, които (съм сигурна, че не нарочно) недоразбират с цел "трупане на точки", то защо винаги след себе си влачат критика, която не се списва без същата цел, пак трупане на такива???  Thinking

# 21
  • Мнения: 6 274

Не гледах филмчето, но прочетох това. То може да продължи и по друг начин:
мама ме роди - аз съм здраво и красиво бебе
вече съм на пет месеца - мама отново ме остави да плача сама в студената стая 19 часа
вече съм на две годинки и този с когото спи мама понякога отново ме преби
вече съм на пет годинки - чичкото приятел на мама прави лоши неща с мен и едни хора ме взеха от мама
вече съм на десет години и пак избягах от дома за изоставени деца
вече съм на 12 години и чичкото които ме черпи с вафли, ми даде 2 лева понеже го галих

..................

Точно пък това има "много" общо с темата...  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 804
Много добре разбрах за какво е темата, гледах "правилното" филмче и прочетох мненията. Именно заради някои от мненията се включих с горния пост.

Мисля, че няма вероятност някой да не разграничи двете посоки в които тръгна темата. А сега всъщност има три сюжетни линии:
1. Създаването на човек: яйцеклетка-раждане
2. Абортите
3. Разбираме ли темите във форума

 Mr. Green  smile3555

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 16:09 от madchen

# 23
  • Мнения: 651
dididid е права,че не става въпрос за аборт.Никога не бих си помислила за това,въпреки че някой го е правил и без да иска,но това е др. тема.
На мене ми се искаше да обсъдим създаването и развитието на мъничетата.Как от яйцеклетка става жълтъчно мехурче,а от неговите пластове се образува ембрион.
Как всяка клетка знае какво трябва да стане-око,уста,краче и т.н.Радвам се,че все пак има мами,които са ме разбрали,а другите да не бързат да ме линчуват
#Cussing out
Аз съм в 10г.с. и докато ми видят ембрион и чуя пулс се бях избила в херпеси.И всяка вечер се моля всичко да е наред и все по-малко страдащи деца да има!!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 39 771
Редактирах 1вият пост. За да няма неразбрали.
Ако тръгна да чистя темата... няма да остане нищо от нея.

# 25
  • Мнения: 789
Интересно филмче, научих нови неща, някои факти направо ме изумиха.
Само се чудя за това, кога за първи път се усещат движенията на бебето от майката - аз със сигурност усетих края на 4-тия месец, а тук казаха по-късно. Но може би е индивидуално.
Ива ме пита накрая защо плаче бебето  Grinning

# 26
  • Мнения: 579
Сега само "правилните" клипчета ли са качени,че ме е страх да си ги пусна,не ми се гледат ужаси?

# 27
  • Мнения: 370
Клипчетата са уникални.Интересно е да знаеш какво се случва в теб и как се развива бебчето. Hug

# 28
  • Мнения: 617
Аз се смаях от технологията....тук не могат да те видят дали си бременна до 7 седмица понякога а там хората сърце гледат в 5та Shocked

# 29
  • Мнения: 651
Аз се смаях от технологията....тук не могат да те видят дали си бременна до 7 седмица понякога а там хората сърце гледат в 5та Shocked
сами трябва да си направим извода!  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт