Отговори
# 30
  • Мнения: 6 274
Никога не съм яла такива странни комбинации...  Naughty
Не съм се лишавала от нищо, но по обичайният начин, а не сладко със солено или нещо от сорта...  Sick

# 31
  • Мнения: 2 334
И аз никога не съм яла странни комбинации но пък ядях много ориз и все се шегувах че ще родя китайче  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 3 064
Не, и нищо особено не ми се ядеше, което не обичам по принцип, нито пък ми е било лошо... Абе, нищо от приетите за нормални симптоми. Само повечко си хапвах и след 5-ия месец имах киселини.

# 33
  • Мнения: 2 447
Никакви по-странни комбинации от тези които ядях и преди да забременея!Например според някои това че обичам филия със сладко и сирене е странно но за мен си е нормално!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Не съм яла нищо необичайно.
Много ми се ядеше грозде, а често си хапвах и десерт Република с кокос. Грозде все още си обичам (оказа се, че и бебка много го обича), но Република не ям вече. Laughing

# 35
  • Мнения: 264
И аз не съм яли странни комбинация. Само дето ми се ядеше по-вече сладко.

# 36
  • Мнения: 5 026
Чак странни не. До 3 м. умирах за сладолед, посред нощ съм пращала мъжа ми, после не го поглеждах - сладоледа,де  Grinning

# 37
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Аз не, но братовчетка ми си държеше на нощното щафче до нея праз лук и шоколад. Превъзходна комбинация!  Sick

# 38
  • Мнения: 4 019
Нито съм яла странни неща, нито пък ми се е прияждало нещо като видя, че някой си похапва.

# 39
  • Мнения: 2 131
Имах някаква странна комбинация на праскови с нещо, но вече не помня какво. Околните се бяха изумили.
Иначе - изядох огромни количества портокали.

# 40
  • Мнения: 2 587
Нито съм яла странни неща, нито пък ми се е прияждало нещо като видя, че някой си похапва.

И аз така.Апетита си ми беше същият какъвто и преди това.

Общи условия

Активация на акаунт