Може ли таткото да присъства..?

  • 4 870
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 434
Да, може да присъства, като естествено трябва да си платите за това.  Peace

Аз го намирам за неестествено това с плащането за присъствието, поне в другите държави не съм чула да се плаща. Явно тук го приемат като екстра.
всяка пара им е добре дошла ooooh!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 524
Моя не е ненормален, но пребледняваше всеки път като повдигна темата за неговото присъствие до мен в този момент.  Mr. Green Смилих се над него дни преди да родя, иначе му бях казала: " или си до мен - или няма да раждам.  Crossing Arms  "
Вече са ти отговорили момичета за заплащането - по-точно липсата на такова в болницата, която си избрала. Успех и после да разказваш как е минало. Пожелавам ти леко раждане.

# 32
  • Мнения: 514
По принцип присъствието на таткото си е екстра!
Може стига да си платиш и да има такава политика в болницата която ще раждаш!
Аз също искам съпругът ми да е до мен в този момент защото смятам ,че ще съм по-спокойна!
Успех и всичко НАЙ!

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Таткото може да присъства,но зависи в коя болница раждаш

# 34
  • София
  • Мнения: 1 185
Съпруга ми беше с мен при раждането, раждах в бившата "Тина Киркова", но там присъствието е обвързано с избор на вип зала за раждане - 100лв, която пък не можеш да наемеш без избор на екип - 500-600лв + 100лв за самото присъствие = 700-800лв, но си заслужава!

# 35
  • Мнения: 4 020
 Щом има желание, няма да го върнат  Hug

# 36
  • Мнения: 1 291
Въпроса е че сигурно ще е секцио и не вярвах че и в този случай може.Дано ни разрешат и в този случай в Щерев.Е не е за пропускане раждането на двама мъже! Simple Smile))

# 37
  • Мнения: 297
Зависи от политиката на болницата,но щом знаеш къде ще раждаш отиди и попитай какви са условията.Успех   bouquet

# 38
  • На топло...
  • Мнения: 584
Преди месец имах нормално, но тежко раждане.
Таткото присъства и смея да кажа, че беше невероятен - помогна ми страшно много!
За нищо на света не бих заменила раждането с него до мен, пак така бих искала да е и следващият път, а и той е на същото мнение...  Heart Eyes

Мъжете са със сигурност различни, но лично моят ме попита на втория ден след това кога ще се възстановя, за да правим "див секс" Embarassed...

# 39
  • Мнения: 826
Всяка болница си има политика - в повечето може да присъства бащата, но в някои се доплаща допълнително. Провери на място, по телефона или в сайта на болницата, която си избрала. Така ще е най-сигурно Peace

# 40
  • Мнения: 60
Дори и да иска таткото,не бих го пуснала за нищо на света!  bouquet

# 41
  • Мнения: 4 784
Зависи от политиката на болницата. Мъжът ми присъства на секциото, без да плащаме допълнително за това. Раждах в Торакс, Пловдив.

# 42
  • Мнения: 790
А ти искаш ли да присъства твоя приятел? Аз лично неисках, и се радвам, че и той не държеше.

# 43
  • Мнения: 2 374
Почти навсякъде може таткото да присъства,стига на теб да не ти е гадно от това,а и той да издържи,моят мъж не искаше,за което много се радвам аз също не държах,предпочитам този момент да запазя само за себе си.

# 44
  • Мнения: 165
В Частни училища, университети, клиники, градини, ясли, може всичко срещу съответната сума.

Общи условия

Активация на акаунт