Дядо Коледа пристига при първа група в детската градина...15част

  • 18 083
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 5 465
Вела,като ти гледам лентичката и си мисля как са разделени децата при вас?

Жени е IБ група. В началото всички деца от първа група бяха заедно, но по - късно ги разделиха. По - големите са IБ група, а за по - малките сформираха IА група.

# 61
  • Мнения: 1 187
Изида, миналата година синът ми кашляше постоянно. Ходихме при детски пулмолог. Реши, че вероятно е алергия - съответно пи противоалергични. Бил малък за тестуване и т.н. След приема - спря кашлицата. Но след известно време пак се появи - така няколко месеца. Спряхме всичко и накрая и кашлицата спря окончателно.

Ама вие големи красавици си имате. Чакай да си заплюя някоя за снаха ( нЕма да я карам да идва У наше село).

# 62
  • Мнения: 3 219
Шоши, ми той и на календара ви има коне с каляска...впрочем намери ли конете за Коледа ?
Нашия тати е в Германия в момента и купил  влакче Томас, да го видим като пристигне какво ще   Thinking

# 63
  • Мнения: 952
тържеството в нашата дуетска градина щее другия четвъртък, пари не са ни искали а само да купим играчка за детето  ,която после дядо Коледа ще подари. От една седмица са направили списък /писмо/ до дядо Коледа кое дете какво иска Laughing Утре  пък ще им правят снимки да календари Rolling Eyes и така...

# 64
  • Мнения: 3 219
тържеството в нашата дуетска градина щее другия четвъртък, пари не са ни искали а само да купим играчка за детето  ,която после дядо Коледа ще подари. От една седмица са направили списък /писмо/ до дядо Коледа кое дете какво иска Laughing Утре  пък ще им правят снимки да календари Rolling Eyes и така...

И ние утре сме за снимка, а  следващия четвъртък-на тържество Laughing

# 65
  • Мнения: 479
За съжаление пак сме болни. Разтройство и температура. Викнаха ме от градината да я взема сутринта. Така че плановете ми за пазаруване се отложиха. Писна ми от болести. Постоянно пием някакви сиропи, капки и т.н.

Но днес все пак успях да направя меденки. За първи път през живота си хващам нещо да меся. Но се получиха много добре. Няма да искарат до Коледа. Е с украсата не се справих добре, но ще се науча. Ето ги:

http://good-times.webshots.com/photo/2024362620043674007xPoHlJ

# 66
  • Мнения: 3 219
На мен ми харесват, а отгоре как направи украсата , от какво е това бялото, че нещо съм доста боса в това отношение.

# 67
  • Мнения: 5 370
ЛЕле, какви сте домакини, срам за менеееее.
Пижото е на Клацид, има кашлица, но не е особено сериозна работата. Ние днес с баща му сме посока Банско, че посл е, по празниците, е лудница и смятаме да си стоим в София.

# 68
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 468

gerygirl супер са ти станали меденките Grinning   bouquet  Това с рецептата, която тук в темата ли се пусна или е друга медена рецепта? Ще взема и аз да сътворя такива вкусотии, въпреки че при мен ще си бъде мазохизъм, защото с моята диета такива неща не мога да ям.. Mr. Green

Вчера разгледах работната тетрадка на Кристиян. Общо взето се справя задоволително със задачите, но с вчерашната нищо не беше направил. Задачата беше: Три кръгчета с различен брой точки в тях (1, 2 и 3) едно под друго. Срещу тях нарисувани по пет пиленца. Условието на задачата е да оцветят толкова пиленца на ред, колкото точки има в кръгчето. Нашият беше нашарил всичките 15 пиленца.. Laughing

# 69
  • Мнения: 1 949
Гери, стига си скромничила. Украсата ти е върха. Аз понеже такива неща не умея да правя и оставям всичко без украса. Кажи сега тука само на нас, с какво се правят такива чудеса, че и ние да се пробваме  Mr. Green

Изида, дано да мине леко на зъболекаря  Praynig

Друго не знам какво да ви пиша. Криси е вкъщи все още. Покашля от време на време. Струва ми се, че е от гърлото и вероятно пак е от секретите. Снощи в банята доста сополи поизвадих, явно са били отзад в носоглътката, понеже в ноздрите й нищо нямаше.  Crazy

# 70
  • Мнения: 1 187
Вчера и аз се мотах по болници (този път не за мъника) и съм ви чела през редове. Ами то са меденки, то е чудо. Вела, gerygirl, изглеждат много апетитно. Пъзел, аз също не съм от сръчните в кухнята, когато става въпрос за сладки и подобни неща. Изида, Илко изобщо не внимава в задачите (опитвам се да се занимавам аз с него, докато си е още вкъщи) и той гледа постоянно да оцветява. Вечерта бях на банкет и още ми се спи, затова ще почерпя с по едно кафе

# 71
  • Мнения: 1 241
Добро утро, гледам от рано меденки с кафенце! Мерси!   bouquet

Аз както съм в отпуска от 20.12 до 05.01 да взема да се напрегна малко и да направя някакви глезотийки.  Thinking Ама като не съм по тези неща, дано ме удари музата.

# 72
  • Мнения: 2 587
Добро утро и от нас!
След малко отиваме на профилактичен преглед,дано да не се е появило нищо болестно.
Izida   и моята дъщеря не би се справила с тази задача,но пък ако е нещо за рязане и лепене - слага всички в малкия си джоб  Grinning

# 73
  • София
  • Мнения: 4 294
Привет на всички, гледам меденките, айде от мен по едно кафенце  Laughing



Оставих моята палавница в градината, не беше в много добро настроение  Sad
Аз пък нещо се разболявам, такова гърло ме мъчи, направо едвам преглъщам  Tired

# 74
  • София
  • Мнения: 2 704
При нас тържеството е другия четвъртък, на 18-ти.
Писмата до Дядо Коледа са залепени на вратата , едно момиченце иска пушка, друго иска червен спайдърмен, едно момченце иска кухня.  Интересни хрумвания.

Срещу името на нашето дете пише принцеса, принц, замък и каляска. Добре, че е Джъмбо.
Намерихме точно едно такова произведение, малко са малки принца и принцесата, а и замъка е леко бутафорен, но това е положението. Къде ще ги складират подаръците, понятие си нямам (3 групи в голям апартамент).


Исках да ви попитам при вас дали разрешават някой да отиде да снима децата по време на тържеството.
От моето детство си имам снимка с дядо Коледа, учителката маскирана като зайче и моя милостт с обувки с цип, гордо стиснала подаръка.

Общи условия

Активация на акаунт