Дядо Коледа пристига при първа група в детската градина...15част

  • 18 045
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 479
Тържеството ни е минало добре. Васи беше щастлива показваше си подаръците вкъщи цяла вечер. Естествено подаръка за градината беше донесен вкъщи защото имало деца дето се разревали. Така си и мислех че ще стане.  Иначе донесе и някакъв подарък от детските менюта на макдоналдс, което ме навежда на мисълта че са яли сандвичи  Thinking.

Сутрин продължаваме да плачем в момента на раздялата в градината. Но пък иначе вечер е доста спокойна както и нощем. Което за мен е ок  Peace. Тази сутрин многоооо й се спеше. Имам чувството че я закарах почти спяща на градината. Клатушкаше се докато я обличах и обувах.

Симба дано се оправите по-бързо и да е само хрема.

Снощи правих пак меденки. На Васи Дядо Коледа снощи  й беше оставил един комплект точилка, престилка, формички за сладки и ръкавица под елхата и тя естествено се вихри заедно с мен над тестото  Mr. Green. После чистих цялата къща. Crazy

# 286
  • Мнения: 479
Момичета вие утре не сте ли на работа?  Щото ние ще работим и мисля Васи да ходи на градина и утре ако всичко е ок.

# 287
  • Мнения: 1 187
Бързо оздравяване на всички дечица!
gerygirl , чудя се кога намираш време. Вечер гледам да направя нещо бързо за вечеря, а после заспивам пред телевизора. Добре, че са измислили съдомиялните. Аз съм на работа - в София . Моят пак иска динозавър. Добре, че утре ще пътувам, че тук са само пластмасови.

# 288
  • Мнения: 929
Момичета вие утре не сте ли на работа?  Щото ние ще работим и мисля Васи да ходи на градина и утре ако всичко е ок.

Аз почивам - по скоро целия офис почива, решиха да не отработваме  newsm44 .


.................. На Васи Дядо Коледа снощи  й беше оставил един комплект точилка, престилка, формички за сладки и ръкавица под елхата и тя естествено се вихри заедно с мен над тестото  Mr. Green. После чистих цялата къща. Crazy


Браво на вас  Hug Да ги покажете.


Моята щерка снощи реши че иска зелена кола - голяма  ooooh! Не знам какво ще правя с тоя цвят всичко е зелено.

# 289
  • София
  • Мнения: 6 260
...
Симба дано се оправите по-бързо и да е само хрема.

Присъединявам се към пожеланието.  Peace

Снощи правих пак меденки. На Васи Дядо Коледа снощи  й беше оставил един комплект точилка, престилка, формички за сладки и ръкавица под елхата и тя естествено се вихри заедно с мен над тестото  Mr. Green. После чистих цялата къща. Crazy

И аз купих такъв комплект от "Джъмбо"  Wink Даже взех един и за дъщерята на едни приятели.  Hug Чакам обаче Коледа, защото Ади е затрупана с играчки, ще получи и в градината (намерих и "кукла-кака, която има малка кукла-бебе" в миниатюрна детска количка  Mr. Green ), при баба си, на благотворителния маскарад, вече получи една кукла колкото нея от колежките на майка ми, така че не мисля да се престаравам.   Peace

# 290
  • Мнения: 479
Ами обикновено не намирам време. Пазарувам нещо за вечеря, което приготвям набързо и това е. Но обещах на колегите за Коледното парти да направя и затова се стегнах.

Пък и нещо ме е обзело едно коледно настроение, което явно ми дава неочаквани сили  Mr. Green


Да и нашият комплект е от Джъмбо. Единственото нещо което харесахме от там. Той си е направо истински.

# 291
  • Мнения: 1 949
Криси тази нощ едва спа от сополи. Носа й беше много задръстен. Днес не отиде на тържество, както и предполагах, че ще стане. Започна да кашля, усеща се,ч е е от секрета, но започнах да й давам АЦЦ по съвет на педиатърката. Тази сутрин й се обадих. Тя каза, ако не се е оправила да я заведа да й чуе гърдите в понеделник. За сега мисля, че не е стигнало до тях. Дано съм права.
Побеснях обаче, като отидохме в ДГ да поднесем подаръците на г-жите и лелките и да вземем раницата на Криси имаше едно момченце от тяхната група което го водят за днес само, понеже е болно. Не е ходило от средата на ноември. Кашляше много зловещо, сополи, червени очи, абе мила картинка  smile3514

Освен това г-жата ми каза, че вчера е имало 2 деца, които не са били видимо добре. Може би Криси от тях е закачила нещо. Бе много гадно ми стана. Детето ми няма да види Дядо Коледа заради някви патки, които си водят болните деца при другите  tantrum newsm61

# 292
  • София
  • Мнения: 44 120
А аз чесно казано се чудя и на персонала и сестрата защо ги приемат така видимо болни децата в градината....

# 293
  • Мнения: 1 187
А що за родител трябва да си, за да го заведеш болно?

# 294
  • София
  • Мнения: 6 260
Криси тази нощ едва спа от сополи. Носа й беше много задръстен. Днес не отиде на тържество, както и предполагах, че ще стане. Започна да кашля, усеща се,ч е е от секрета, но започнах да й давам АЦЦ по съвет на педиатърката. Тази сутрин й се обадих. Тя каза, ако не се е оправила да я заведа да й чуе гърдите в понеделник. За сега мисля, че не е стигнало до тях. Дано съм права.
Дано, стискам палци.  Praynig

Побеснях обаче, като отидохме в ДГ да поднесем подаръците на г-жите и лелките и да вземем раницата на Криси имаше едно момченце от тяхната група което го водят за днес само, понеже е болно. Не е ходило от средата на ноември. Кашляше много зловещо, сополи, червени очи, абе мила картинка  smile3514
Ужас, а и много дълго и тежко боледуване.  Shocked

Освен това г-жата ми каза, че вчера е имало 2 деца, които не са били видимо добре. Може би Криси от тях е закачила нещо. Бе много гадно ми стана. Детето ми няма да види Дядо Коледа заради някви патки, които си водят болните деца при другите  tantrum newsm61
Ох, Ади със сигурност не е заразна - вече абсолютно нищо й няма, педиатърката даде и бележка, но като ви слушам, ме е страх да не прихване тя нещо.  Rolling Eyes Обаче сърце не ми даде да не я пусна на среща с Дядо Коледа, нищо че живот и здраве ще го види и в неделя на благотворителния маскарад.  Peace

# 295
  • Мнения: 1 949
Няма ли да си пускаме нова тема Simple Smile

Спяща красавице, ти имаш ли възможност?  Heart Eyes

# 296
  • София
  • Мнения: 6 260
Хайде на НОВАТА ТЕМА!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт