Кога спряхте стерилизирането ?

  • 3 613
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 48
Колкото хора толкова и мнения.Ти сама ще прецениш кога да спреш,но все още сте малки.Като започне да пълзи и всичко да лапа май става безпредметно изваряването Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 5 079
До 4 - 5 месеца стерилизирах едно шишенце за вода, но той беше само на кърма и такава не пиеше.
А после, след като го захраних и пропи, вече ми се струваше късно да продължавам да стерилизирам.

# 62
  • Мнения: 7 201
Като навърши 6 месеца. Peace

# 63
  • Мнения: 58
Когато навърши 10месеца.Не че не лапаше каквото й попадне Mr. GreenНо за да не мъкнеш стерилизатора,може да използваш и една тенджерка и да изваряваш в нея.Аз лично така съм правила когато сме ходили за по-дълго на гости.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
На 10м.беше синът ми когато реших да спра да стерилизирам.

# 65
  • Мнения: 544
Никога не съм стерилизирала. Като купя нещо ново го изварявам веднъж и това е.

# 66
  • Мнения: 4 784
Редовно след всяко хранене до към 6-7 месец. Окончателно приключихме със стерилизацията към 8-ми месец.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
До 11 мес. след всяко хранене стерилизирах.

# 68
  • Мнения: 1 734
Почти до годинката, но ми се вижда много. Живот и здраве с второто няма да е толкова дълго

# 69
  • Мнения: 388
На 9 месеца, защото заминахме на почивка с таткото, оставихме бебка на баба и да не натоварвам жената излишно и със стерилизация.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Някъде след 6-тия месец,но и преди това не ми се налагало много много ,защото си беше изцял на кърма Mr. Green

# 71
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Някъде 7-8 м  Wink

# 72
  • Мнения: 1 777
никога не съм стерилизирала - първите 6 месеца Никола не се е хранил с нещо, което подлежи на стерилизация, а когато го захраних и започна да пие вода (на 6 навършени месеца, вода пропи даже по-късно) беше достатъчно голям, за да стерилизирам посудите

# 73
  • Мнения: 1 546
7-8 месец  Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 1 185
Спрях около 6 месец, когато сина ми почна да лапа всичко!

Общи условия

Активация на акаунт