Мили майки освен от децата си интересувате ли се от бащите?

  • 2 431
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 478
Наивица. Поне половината са скътани. Дори и не подозираш за тях. Ама така като ви чета речите си мисля: всички ли сте от дълбоката провинция. Има влакче или рейсче до София, Пловдив, Варна разходете се вижте пък тогаз да пишем. baby_neutral


Влакче и рейсче използваш може би само ти.
Колкото и да се разхождам из родния си град Варна,такива екземпляри като теб не съм виждала.
Но това е нормално,все пак сме от различни прослойки.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
Наивица. Поне половината са скътани. Дори и не подозираш за тях. Ама така като ви чета речите си мисля: всички ли сте от дълбоката провинция. Има влакче или рейсче до София, Пловдив, Варна разходете се вижте пък тогаз да пишем. baby_neutral


Мдаааааа, а един мармот...

Аз ще се разходя, ама кажи къде да те намеря...О, всъщност се сетих. Стоиш срещу Син Сити, тихо припявайки "Нямаааааааа люююююбооооооов....", гледайки перхидролените кучки и си мечтаеш да си Милко Калайджиев, щото е събрал всички пиленца...
Ма то времена и нрави, както казва многоуважаемият професор... Mr. Green

# 32
  • Мнения: 7 723
....урааааааааа, Стоянчо е възкръснал... Party
Стоянчо, и аз те обичам  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 25 634
Уф, стой си у вас, не те ща вече.
Хем си много тъп, хем и в секса никакъв те няма. Язък!
Горката ти жена! С такова чудо вкъщи е осъдена на доживотен цикъл.  Tired

ПП Никога не съм предполагала, че ще открия по-трагичен образ от недоклатената жена и то - недоклатен мъж.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 196
Аман от тия жени.
Все са недоволни.
Чудовища в поли! Crossing Arms

# 35
  • София, център
  • Мнения: 3 455
joro01 ?

Теб ли разпознавам?

# 36
  • Мнения: 2 448
Страхотна тема, подмокрих се от кеф, жалко , че мъжа ми е на работа и сега ще трябва да се обадя на комшията, че батериите на вибратора ми се изхабили пущините.  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 5 362
Няма по- хубаво нещо от това да си омъжен . Винаги имаш мъж , който да навикаш при нужда , винаги имаш мъж , който да те оправи - пак при нужда , винаги имаш мъж , който да ти навие крушката / или поне на мен / , винаги имаш кой да ти прави ремонта , винаги имаш кой да те стопли , когато ти е студено , винаги имаш кой да ти поднесе изпросен комплимент или подаръче , както и винаги има кой да ти мрънка над манджата , да спори с телевизора , да си хвърля мръсните дрехи на пода в банята , а не в определеното за това място , винаги има кой да носи пари и те никога да не ти стигат , винаги има кой да е забравил рожд. ти ден , както и годишнината от сватбата / но на мама се помни / , винаги има кой да нарами въдиците и да те забие в някой гьол , вместо да те заведе на едно хубаво море . Има и още ама не ми се разправя , те мамите разбират . Женените мъже по нищо не се различават , може би само по миризмата . Е , как да не се интересуваш от такива интересни бащи ? Интересувам се , живо при това .

# 38
  • Мнения: 562
Аз мисля, че авторът на темата пита сериозно. А ако вие сериозно сте отговорили, че не се интересувате - не знам ... Аз се вълнувам от него, винаги го изслушвам, ако нещо му е интересно, пък даже да не го разбирам съвсем (ако говори за техника например). Аз също му споделям това, което ме вълнува. За мен няма смисъл, ако не се интересуваме един от друг.

# 39
  • Мнения: 562
ахахаха не бях прочела всичко

 hahaha

Как си знаех че ще хвана онези жени дето са сложили масата на пръчовете си щото има футбол и сега гледат да си намерят занимание да не притесняват мъжете си щото ще играе тоягата. Това в кръга на майтапа и не чак толкова. А за проблема си  е проблем. Или 90 процента от жените сте фригидни или имате по няколко любовници. За мен е нормално поне 1-2 пъти секс на ден за тази възраст 30 -35. Всеки който твърди друго според мен има нужда от специалист. Толкоз. Мислех да се лиша от мача, но жена ми отново е с главобол, в цикъл /вече 10 - ти ден/ ще си догледам мача и отново аз както си знам с ръчичката. И всяка от вас която в този момент се смее и гарантирам, че мъжът до нея го прави същото със същата честота, ако естествено не използва платена любов. Което естествено аз мисля да започна, жалко само за жена ми, щото вместо тези 150 -200 лв. да и влезнат в нейния джоб ще идат за някоя перхидролена кучка. Помислете момичета newsm78 newsm78

ама ти вярно си тъп

Иначе аз харесвам да ходя на гьол и разни такива, но мъжът трябва да мисли за щастието на жена си, както и тя за неговото. Може би с моят сме още много пресни и млади ... Знам, че не всичко е като в началото след време, но се надявам да не стигаме до крайности, като много хора стигат.

Бесен, тъп и си го изкарва тук ...

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 11:20 от Pavlina Nikolova

# 40
  • Мнения: 9 052
Мислих zа подобна тема и ето я  Wink
Мнооого е важно да се раzпределя вниманието между съпруга и детето по равно. Никакви не яж това zапаzи zа детето, не съм сготвила любимата ти манджа , zащото лапето не я яде и подобни глупости.
пепи, по повод секса ... ако женати е уморена и няма желание ... ами има и друг вариант zа щастливо семейство беz платена любов и то е с платена домашна помощница и детегледачка , zа да имаш отпочинала и красива жена и да има време zа внимание към теб ... което би могло да рече , че трябва да се напънеш вместо да си бъркаш в гащите пред ТВ то да поработиш малко повече .
Успех.

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 12:07 от jabata_dil

# 41
  • Мнения: 919
Мили майки освен от децата си итересувате ли се от съпрузите си и евентулно бащи на вашите деца или те са само машина за пари, чистене, готвене, понякога сексуален заместник на вибратора или комшията и момче за всичко. newsm78
Що за въпрос?! hahaha

# 42
  • Мнения: 562
Мислих zа подобна тема и ето я  Wink
Мнооого е важно да се раzпределя вниманието между съпруга и детето по равно. Никакви не яж това zапаzи zа детето, не съм сготвила любимата ти манджа , zащото лапето не я яде и подобни глупости.
пепи, по повод секса ... ако женати е уморена и няма желание ... ами има и друг вариант zа щастливо семейство беz платена любов и то е с платена домашна помощница и детегледачка , zа да имаш отпочинала и красива жена и да има време zа внимание към теб ... което би могло да рече , че трябва да се напънеш вместо да си бъркаш в гащите пред ТВ то да поработиш малко повече .
Успех.


 newsm10

# 43
  • Мнения: 522
Много яка тема. Браво момичета как му свихте сърмите на бързо. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт