"Коледата приближава и в Разград все по-студено става!"

  • 11 684
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте!
Браво clap , за вчерашния първи успешен ден! Дано днес е още по добре .
Честита ни нова тема! Танче   bouquet

# 31
  • Мнения: 104
Мале каквото студено стана Майчето не я чувствам. Дано си заслужава мръзненето днес и оборота е повече от вчера. Аз искам да почерпя сега, че моя брат има рожден ден днеска



# 32
  • Мнения: 2 774
Да ти е здрав и щастлив Иве.
И винце има....мммм  Flutter,мерси   bouquet.

# 33
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Да ти е жив и здрав, Иве!   bouquet

# 34
  • Мнения: 0
Здравей те момичета благодаря за топлото посрещане.Съжалявам че днес неможах да помогна за базара но утре ще се реванширам.Дано де е бил спорен ден.
Иве много здраве и щастие за брат ти.

# 35
  • Мнения: 500
Здравейте и от мен!Много здраве и щастие на всички празнуващи,които съм пропуснала!Огромно браво на всички ви за базара!Отивам да ви чета..

# 36
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен до сега нямах нет и неможах да се включа.
Танче благодаря за новата тема.
Много се радвам че се запознах днес с повечето от вас,ще се радвам да се запозная и с останалите,всички се страхотни,дано днескашните продавачки не са замръзнали много.

# 37
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте и от мен!  Hug
Танче, благодарско за темата!   bouquet
Тази вечер като че ли беше доста добре, но Поли ще даде точен отчет за паричките че са в нея, а аз не съм ги броила. Доста чакат да дойдат елхичките от шишарките!  Heart Eyes
Раличка, добре дошла, скъпа!   bouquet

# 38
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Добър вечер. Hug Hug Hug
Аз докато се появя,ще се изпише и тази тема.
Днес пак не можах да дойда Embarassed,но утре............Поне за сега няма нищо в плана,пиша го свободен.
Ако знаете кооооолко съм уморена.От Шумен се прибрахме към 15,30 часа.Малко след това легнах да си почина,та се събудих в 19,40 часа.Много е натоварващо това ходене и висене по болници.
Радвам се много за базара.Дано всичко се продаде.Очаквам Поли да се включи с повече подробности от днешния ден.
Хубава вечер от мен. Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 3 219
Паричките са 375лв общо за днес и вчера, но в тях са включени и продажбата на свещи,които са на консигнация, тоест трябва се приспаднат, това ще стане накрая за да се види каква е печалбата от тях. За съжаление  стоката доста се поизчерпа Wink

# 40
  • Добрич
  • Мнения: 958
Здравейте, момичета  Simple Smile
Днес разбрах от моята майка, че базара е стартирал и макар и малко късно влизам да ви пожелая много успехи и много продажби, за да зарадвате малките душички.
Стискам ви палци  Peace

# 41
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Какво правите, майчета? Къде сте изчезнали тази вечер?

# 42
  • Мнения: 104
Опа тука тук. Момичета мерси за пожеланията. Поли виното е специално за теб мила. Нали ме изкритикува снощи и ето днес за теб винце  Wine Glass.  Дано има поне един свещник утре за мене. Аз по някое време ще се появя, стига да не вали де. Майче дано не си замръзнала много. На мен ми е доста хладно тази вечер, ама няма смисъл да палим камината то вече стана време за лягане. Мацки лека вечер.
Макс мама дано всичко да е ОК и стига с тия болници  Hug

П.П.  Утре кои са продавачките newsm78 Айде ще видя в предната тема.   Hug Hug Hug

# 43
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте отново!  Hug
Иве, не съм замръзнала душко, спокойно! Аз съм утре от 12 до 2часа!
Ние с Поли, тази вечер, затворихме към 18.30часа, защото имаше хора и си купуваха! Аз, ако трябва да съм честна, очаквах че паричките са повече, но може би утре!  Praynig
Иначе определено се открояват по-харесвани и търсени неща, но мен лично ме изумява фактът, че хората вече не си купуват типичните коледни неща - картички, сурвакници и прочие. Явно трябва за друг път да правим повечко нетрадиционни и интересни неща, основно. А свършиха много бързо свещниците, под всякаква форма, елхичките, ботушчетата, които са направо прекрасни, фигурките от тесто, както и късметчетата за баница. Дано утре се продадат и останалите нещица или поне по-голяма част от тях. Желая късмет и успех в начинанието и дано с всеки изминал път успяваме все повече да накараме съгражданите си да отворят сърцата си за малките душички!  Peace
Желая ви спокойна вечер!   bouquet
А утре спорен ден и дано се похвалим с по-добър резултат!  Hug

# 44
  • Разград
  • Мнения: 377
Забравих да пиша че и красивите салфетници с еленчетата жънаха голям успех. Жалко че вяма време да се направят още, както и че няма как да се изработят още свещници!  newsm78
Хайде вече изчезвам да спинка!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт