Dexter

  • 22 718
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Злате,айде де... hahaha

# 676
  • Мнения: 2 040
Изгледах го. Аууууу, как ще изкарам до понеделник!? Съвсем му стъжниха животеца на Декс. И за мен този сезон е много силен, много добре го заплетоха с тази любовна история. А за Чейс хич даже не ми е жал, даже ме е яд, че Декстър няма да има време да си направи ритуала по убиването, а ще трябва да го отстрани набързо. А накрая на промото за следващия епизод Дебра на кого казваше да не мърда, на Декстър ли???

# 677
  • Мнения: 312
Изглежда все едно е на Декстър, но аз си мисля че е на някой друг - примерно ЧеЙс, с който Декс се е сбил.

# 678
  • Мнения: 322
Може и да е монтаж на кадрите, от промото така изглежда  Peace Аз мисля, че така или иначе Дебра ще научи тайната на Декстър в последния епизод за сезона  Rolling Eyes

# 679
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Определено изглежда,че на него говори.
Силно се надявам да не е така.

# 680
  • Мнения: 2 040
Изглежда все едно е на Декстър, но аз си мисля че е на някой друг - примерно ЧеЙс, с който Декс се е сбил.
И аз така мисля. А Дебра май ще си остане в неведение и този сезон за истинския Декстър.

# 681
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Дано,дано!  Praynig
Колкото по-малко хора знаят,толкова по-добре!  ooooh!

# 682
  • Мнения: 3 736
Аз като приказвам, че не е здравословно да се гледат промота...  Twisted Evil Та после цяла седмица да се мятам и да пиша сценарий (един сценарий, не много), пък накрая да се разочаровам  hahaha

# 683
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ама пусто любопитство,като иска малко да му се повдигне завесата... ooooh!

*Буквално ти ходя по задника днеска. hahaha

# 684
  • Мнения: 322
Аз като приказвам, че не е здравословно да се гледат промота...

По-здравословно ли е да си гриза ноктите от любопитство?  Mr. Green Без промо съм за никъде  ooooh!

# 685
  • Мнения: 295
тоя Чейс хич не ми е страшен престъпник като убийците от предните сезони,като добавим и факта,че виждам в него Ели Стоун,който си е комичен персонаж...та хич не го възприемам насериозно,Бойд и бодигарда бяха къде по-големи психари.Да не кажа,че интригата с дедектива беше по-на ниво.

# 686
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз Чейс го виждам като най-брутален от всичките четири човека,от гледна точка на психологическото влияние,което е имал върху тях.
Както се изрази самият той в този епизод "Досега не се налагаше да правя нищо",това говори най-добре какъв психопат е.

# 687
  • Мнения: 3 736
Аз като приказвам, че не е здравословно да се гледат промота...

По-здравословно ли е да си гриза ноктите от любопитство?  Mr. Green Без промо съм за никъде  ooooh!

Е, а като гледа промото спря ли да гризеш нокти?  Joy Блаженото неведение ми е за предпочитане.

Ама пусто любопитство,като иска малко да му се повдигне завесата... ooooh!

*Буквално ти ходя по задника днеска. hahaha


 hahaha

# 688
  • Мнения: 2 448
Тъкмо взе да добива човешки вид Декс с тази любов и ще я убият сигурно в края на сезона.  Confused

# 689
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А няма,няма,пу пу пууу!
Какво ще правим в 6-ти сезон? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт