Декемврийска среща на РУСЕнски АПРИЛски коремчета 2009

  • 10 062
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Добро утро мами,

Аничка ще кажеш после за пеленките дали са хубави! Цените наистина са прилични а и тези тензухени пелени влизат в употреба доста.

# 61
  • Мнения: 541
няма проблем Peaceнямам търпение да пристигнат Crazy

# 62
  • Мнения: 3
Девойки записвам се само да потвърдя за срещата ... остава си както е уговорено 24 януари - събота 11ч. Пикадили.

Както е тръгнало това време може и навън да седнем .... днес беше прекрасен ден ....

# 63
  • Мнения: 541
Както е тръгнало това време може и навън да седнем .... днес беше прекрасен ден ....
дано!!!!!!

# 64
  • Мнения: 343
Да ама днес нещо не е хубаво времето.

# 65
  • Мнения: 6
Здравейте мами Heart Eyes
Атлантика, успокой се всичко ще е наред Peace и моят син беше с голяма главичка и на 2 месеца една докторка искаше да ни праща в София да го гледали- беше ме побъркала #2gunfire но после всичко си дойде на мястото и вече е едино голямо момче Hug При кои доктори ходи?
Моята девойка снощи ме остави да спя за първи път,но пък сега се притеснявам че не е толкова активна като обикновено ooooh! Дано да е добре Praynig
Надявам се всички да сме на линия утре Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 343
qnika благодаря ти. Ходих при Тончева, но реакцията й беше с една такава ококорено-учудена физиономия, че аз се притесних. Радвай се, че си си поспала добре снощи и не се притеснявай, сигурна съм, че всичко е наред с бебчето ти.  bouquet
Очаквам с нетърпение утрешният ден.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте, Русенски мами
аз се включвам за да ви кажа, че няма да мога да дойда на вашата среща, защото ще съм в Русе в неделя, а много ми се идваше да се запозная и с вас, да ми покажете вашите бебешки магазини, и как ви следят бременността в Русе. Просто много ми се втърдява корема и ме е страх да пътувам с автобуса, затова моя мъж, ще ме докара в неделя.
Приятно изкарване

# 68
  • Мнения: 6
Яна,най-важното е бебчо да е добре Praynig ще имаме време да се видим  Hug Пиеш ли Гинипрал? Дано да си добре и коремчето да не се втвърдява Praynig

# 69
  • Мнения: 6
Здравейте, Heart Eyes  bouquet русенски коремчета!!!
Днес ще има слънчице sun и нямам търпение да ви видя  lalalala lovekiss
Хайде чао,до скоро надявам се newsm10

# 70
  • Мнения: 2 090
Току-що се събудихме със Сашко smile3507,ще се организираме по най-бързия начин и пристигаме и ние.Ще се постарая да не закъснеем Blush.

Времето наистина е с нас днес,дано успеем да се уредим с масичка навън

Доскоро !

# 71
  • Мнения: 6
Деси навън ли искаш да седнем? Защото тук на центъра е гъста мъгла newsm78

# 72
  • Мнения: 2 090
Деси навън ли искаш да седнем? Защото тук на центъра е гъста мъгла newsm78
Шегуваш ли се  newsm09?
Аз вярно че далечко живеч от центъра,обаче тук е направо  Sunglasses Grinning...и затова...

# 73
  • Мнения: 6
не се шегувах Sad но слава богу и тук пекна Peace така че навън ще сядаме Hug

# 74
  • Мнения: 343
След малко тръгваме и ние.Предполагам навън ще е прекрасно да седнем.Хайде до скоро

Общи условия

Активация на акаунт