Вродени сърдечни малформации - тема 4

  • 37 059
  • 486
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 42
 smile3525ДА СИ МАЙКА Е ПРЕКРАСНО,ДА СИ ОБИЧАНА Е ЩАСТИЕ.ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА newsm51 Wine Glass

# 331
  • Мнения: 355
 Wine GlassЖени недей те остарява бъдете като липовия цвят макар,че в юли прецъфтява годината пази своя аромат. newsm51

# 332
  • Мнения: 384
Честит осми март !
Желая ви много здраве ,щастие и късмет в живота!
Това е едно мое любимо стихотворение.

На мама

Аз зная защо е тъй бяла
косата ти, майко добра!
Там грижата зла е навяла
вихрушки от снежни пера.

Аз зная защо са тъй тъжни
очите ти, майко добра!
Защото и денем и нощем
в тях огън до болка гори!

Но ти усмихни се, когато
поднасям ти аз от сърце
на моята обич цветята
пред твоето майчино мило лице!

Това са малко снимки от тържеството на Хриси за осми март в детската градина.
www.snimka.bg/album.php?album_id=349572


Целувки от мен и Хриси!

# 333
# 334
  • Мнения: 337

БЪДЕТЕ СИЛНИ И ОБИЧАЩИ ЖЕНИ И МАЙКИ!!! БОГ ДА Е ВИНАГИ С ВАС И ДЕЦАТА ВИ!!!

# 335
  • Мнения: 408
Честит празник всеотдайни и борбени момичета! smile3525 smile3525 smile3525

Днес моят син ме събуди с песента "Мила моя мамо!" За по голям подарък не съм и мечтала!

# 336
  • Мнения: 217
Честит 8ми март и от мен!!!!
Желая здраве за вас и децата ви!

# 337
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Здравейте, дами.  Hug
Ще има форумска среща на 21.03.
Хайде да се организираме и да се видим.  Flutter
Давайте в темата идеи за място на събитието.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377893.0

# 338
  • Мнения: 408
Уки желанието ми да се видим е много голямо но доколкото разбирам срещата е в София а ние живеем на 500км. от столицата и няма как да дойда. Ако примерно се организира на половината километри бих се съгласила. Така че съжалявам.

Ние втори ден ходим на градина и сутрин малко плачем, и ми е едно такова криво и притеснено, но пък в крайна сметка детето трябва да расте и се развива в средата сред децата. А пък и аз най вероятно от следващия месец ще започна работа.

Успешен ден!  bouquet

# 339
  • Мнения: 337
Дааа. За среща съм съгласна.  Peace
Ние примерно ще ходим на преглед в София на 23 Март. Може да се видим с някой от Вас.
А пък половината път между Добрич и София се пада някъде около Троян.  Mr. Green Така, че хайде елате ми на гости.  Hug

# 340
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
zornica29 , жалко, че няма да можем да се запознаем сега.
За градината не се притеснявай- ще свикне детето и ще спре да плаче.

Дааа. За среща съм съгласна.  Peace
Ние примерно ще ходим на преглед в София на 23 Март. Може да се видим с някой от Вас.
А пък половината път между Добрич и София се пада някъде около Троян.  Mr. Green Така, че хайде елате ми на гости.  Hug
Има ли къде да отседнете в София? Може да дойдете в събота, да купонясваме, в неделя една зоологическа градина и в понеделник- на преглед.  Mr. Green
А как ми се ходи в Троян.  Thinking   Flutter

Хайде, Софиянки, къде сте?  Crossing Arms   Hug

# 341
  • Мнения: 337
Има ли къде да отседнете в София? Може да дойдете в събота, да купонясваме, в неделя една зоологическа градина и в понеделник- на преглед.  Mr. Green
А как ми се ходи в Троян.  Thinking   Flutter

За отсядане - има къде - на мъжо сестра му живее в София и там отсядаме. Но ние не  мислим да преспиваме в София сега. Имаме анганжименти около тая дата.

А за идването в Троян - само се накани и се обади. Ще ми е много приятно.  Heart Eyes

# 342
  • Мнения: 343
Здравейте, момичета! Hug

Аз се включвам с една хубава новина - на 6-ти бяхме на първия си контролен преглед и д-р Маринов ни каза, че Ачето се възстановява много добре след операцията.  newsm44 Каза, че вече няма сърдечна недостатъчност, но му остави лекарствата /в по-малки количества/, защото сърчицето му още е уголемено. Продължаваме да пием и кордарон за тахикардията, но искрено се надявам след месец да го спрем.  Praynig
Ачето прояде и най-после започна да наддава. Утре сме на консултация и ще видим колко е порастнал. Иначе след като се прибрахме пак преболедува и се наложи да пием отново антибиотик, но.. всико мина.
Не минава и ден без да благодаря на Бог, че ми го остави и на лекарите, че го обгрижваха толкова много и ми го върнаха жив! И за тях се моля, за да направят и за много други деца чудото, което направиха за нас!

Надявам се всички дечица да са здравички и с лекота да преодоляват трудностите!

Поздрави на всички малки и големи от нас с бебе Аче!

П.п. Надявам се да се видим с много от вас на 21-ви.

# 343
  • Мнения: 1 574
 smile3501браво на ачето ,радвам се че малкия герой е добре ,молясе за всички децица да са добре. smile3508

# 344
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
За отсядане - има къде - на мъжо сестра му живее в София и там отсядаме. Но ние не  мислим да преспиваме в София сега. Имаме анганжименти около тая дата.

А за идването в Троян - само се накани и се обади. Ще ми е много приятно.  Heart Eyes
Ако все пак измислите нещо- ще се радвам да те видя.
А аз вече работя и идването до Троян ще ми е много трудно, за жалост.  Heart Eyes

Здравейте, момичета! Hug
Аз се включвам с една хубава новина - на 6-ти бяхме на първия си контролен преглед и д-р Маринов ни каза, че Ачето се възстановява много добре след операцията. 

П.п. Надявам се да се видим с много от вас на 21-ви.
Много се радвам за малкото юначе, да продължава все така.
И аз се надявам да се запозная с повече представители на нашата темичка.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт