АВГУСТинчето прегръща мама и иска за Коледа голяма изненада!

  • 12 347
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 711
И аз качвам малко снимки в момента. След 5 мин ще са готови май.  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 380
Mного хубави снимки.....сега ги разгледах.Страхотно парти сте си спретнали..... Peace

# 32
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Божееее, колко са пораснали всички. Жорко на Весела пък хич не го познах  ooooh!, a на Ирен ще й изям бузите.

Аз пък утре ще водя двете на коледно празненство. Фирмата, в която работя го организира за децата на персонала. Дали ще полудея се чудя, от сега се тревожа как ще е. Че е и далече от в къщи.

# 33
  • Мнения: 660
Hallo Wink Партито беше чудесно,мерси на Покахонтас  Hug  за добрата организация,за тези които не дойдоха,може да съжаляват Grinning,беше суперско и много бързо отлетя времето...
След малко и моите снимки,които са малко зле някой,но ще ме прощавате Embarassed
Чакаме от Шоши най хубавите... Peace
ето ги моите...
http://s253.photobucket.com/albums/hh72/iranikolova/

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 15:01 от анаморф

# 34
  • Мнения: 243
Ехаааа, страхотни снимки  Party започват със снимка на две страшни мацки  Heart Eyes Crazy а това нашите деца ли са, лелееее колко са пораснали  Crazy да са но живи  и здрави  Praynig
Много добре изглежда сте си изкарали  Wink
А тази джаджа ще ми свърши идеална работа за подарък за Яни, ама кой знае колко пари е  Crazy

хммм Thinking браво на вашите фирми дето организират такива коледни празненства за децата  Peace трябва повече фирми да го правят  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 711
Моите снимки не успяха да се качат, явно няколко човека качваме в момента. Сега вече нямам нерви, ще опитам пак довечера.

# 36
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Ха, здравейте и от мен. Партито беше страхотно. Огроооомно благодаря на Покахонтас за организацията!  Hug Hug Hug
Всички мами, които дойдоха изглеждат супер (с изключение на мен, ама това за килограмите е друга тема). А децата са просто прекрасни. Ирката като единствена дама, естествено се радваше на най-голямо ухажване - къде от кавалерите, къде от какичките, които ги занимаваха, къде от мамите. Кавалерите пък бяха на висота - кой коли поправяше, кой ги караше, кой с инструментите работеше по същество, кой топки разпиляваше...абе забавляваха се чудесно. Е, накрая всички почти дружно ревнаха. Явно емоциите им дойдоха в повече, пък и време за обяд настана. Но истината е, че двата часа минаха неусетно. Подаръците бяха чудесни и мисля, че децата много ги харесаха. Разбира се, всичко се отвори на място и се започна ефектнивно използване. Малко пообъркахме раздаването - най-вече по моя вина.  Embarassed Embarassed Embarassed Ама така е, който си е сложил тапи в ушите.  Embarassed Embarassed Embarassed Та в този ред на мисли да се извиня на всички за объркването, което стана по мое невнимание. И най-вече на Покахонтас -  Hug Hug Hug
Снимки ще кача довечера, че сега съм на работа. Ще се пробвам тия дни да сваля и клипчето и да го метна някъде из нета, за да го видите.

# 37
  • Мнения: 467
Здравейте момичета,

Много са хубави снимките от днешният празник  Heart EyesТози клуб изглежда страхотно, направо ме е яд че не бях там ! И малчовците са като куклички  Hug
Бисоттина и Бобче, на едно дередже сме. Не знам ка стои при вас въпроса с детвките градини, но тук е скъпо, даже пре скъпо, или поне на мен така ми се вижда. И има едно изискване - и двамата родители да работят навън Confused, поради липсана места. Та като се замисля, ако например се намери работа като продавач за около 1000 евро, 600 от тях отиват за ясла (но трябва да се чака 6 месеца за нея) и ми остават чисти 400 ! Е, за 400 няма да си виждам децата, струва ли си  ThinkingМай е по-добре да почакам да стане макият на три, да тръгне и той на училище (безплатно е) и тогава да се разтърся по-енергично.
Иначе на около 200 изратени кандидатури и аз получих около 100 писма, все едни и същи, от сорта, благодарим ви за интереса, ама се намери по-подходящ от вас и ви пожелаваме успех в търсенето ! Пу, направо се отвращавам като ги чета...
Хайде, стига толкоз за сега. Днес ще се водим на лекар, че кашля като стар тютюнджия вече  ooooh!
До...

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
ЕЕЕ,стига де Лулу, супер си Hug Hug Hug, какви са тия думи за килограми..да не чувам, ние по-добре сложените да мрем ли Mr. Green, и аз не съм като другите мами, ама хич не ми пука вече ooooh!.Преди се тормозех, тръшках се, ама се приех, че съм такава и толкова Confused.
И нищо не си объркала, просто така се получи, другият път раздаването ще го направим по моят начин ( тогава аз ще съм виновната, ако нещо се сгафи Mr. Green).
И аз МНООГО БЛАГОДАРЯ НА ПОКАХОНТАС Hug Hug Hug.
Ирка наистина бе много ухажвана и се радваше на всички кавалери Flutter.Всички малчовци са супер, много сладки дечица, а ние добре си поговорихме, жалко, че толкова бързо мина времето Confused.

# 39
  • Мнения: 222
Продължавам да гледам снимки и да се наслаждавам.....................
Лулу-благодаря за разказа. Партито е било супер весело!  Hug Hug Hug

Да попитам: тъй като са ми се насъбрали доста дрешки от Перси. Интересувам се от адреси на дом за сираци, където мога да ги изпратя. До преди няколко месеца изпращах на този в Красна поляна, но незная дали все още кампанията продължава??????????????????????????????????????

# 40
  • Мнения: 1 380
PIVANOVA в подфорума за даренията имаше такава тема.... Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=50.0

# 41
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
....

Да попитам: тъй като са ми се насъбрали доста дрешки от Перси. Интересувам се от адреси на дом за сираци, където мога да ги изпратя. До преди няколко месеца изпращах на този в Красна поляна, но незная дали все още кампанията продължава??????????????????????????????????????


Тук ли си ги носила?

Център за обществена подкрепа "Св. София"

ж.к. Красна поляна
ул.  Гюешево № 21 (Дом за медико-социални грижи "Св. София")
тел./факс: 02/ 822 35 10

e-mail: centre.sofia@detebg.org


Там си е целогодишно набирането, доколкото знам. Звънни и питай. Иначе в подфорум Благотворителни акции, помощ за сираци, социално слаби и болни дечица можеш да потърсиш място, където ще са от полза.

# 42
  • Мнения: 1 258
Здравейте и от нас Mr. GreenПартито е било срахотно.Големи сладурчета си имате Heart Eyes
Ния Praynig Praynig Praynigкато изллезнат резултатите да споделиш Peace

нелинцето и на теб стискаме палци за 16-ти Praynig Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 3 872
И аз разгледах всички снимки.
Много са хубави и пораснали дечицата  Heart Eyes.
Пиванова, и аз имам доста дрехи, които Аничка няма да ги носи, обаче една мама, която се занимава с благотворителност ми беше казала, че в домовете приемат само нови дрехи и аз ги складирам и се чудя какво да ги правя  newsm78. В този дом дето ти си носила дрехите, нали са употребявани.
Този адрес, който Гита е пуснала на същия дом ли е?

# 44
  • Мнения: 389
Партито беше страхотно.Може само да съжалявате/ който не дойдоха,/ и който казаха че ще дойдат а дори не се обадиха,че ще пропуснат Naughty
 Децата се забавляваха и ние също.  Само Кирил на Фава проспа малко партито,но нищо другият път повече.
Ирката отсрами всички девойки newsm18
 Лулу,да не чувам такава самокритика . Верно голям разбойник е Сашун
Надявам се на всички се е понравило.  Няма за какво да ми благодарите нищо специално не съм направила Embarassed
ИлиЯна* ,тази джаджа е между 60-80лв. И аз съм си заплюла такава.

Чакаме Шоши с хубавите снимки


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт