Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 121 990
  • 842
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 775
Елси, добре завърнала се. Hug Незнам защо, но имам чувството, че ову-то ти е било на 15ти ден. Аз също съм почитател на бейбиплан, но в случая мненията ни се разминават.

# 256
  • Мнения: 1 208
Elsinor аз съм за ову на 15 ден.Не винаги покачването е рязко.При моята бременна графика няколко дни след ову Т не беше висока.Имаш постепенно покачване

# 257
  • Мнения: 1 699
Даааа значи поизпуснахме момента на 15 ти Rolling Eyes
Б.агода,я ви момичета Hug
Стич  Hug
Извинявайте нещо ми се п,ецакаха буквите

# 258
  • Мнения: 1 208
Спокойно имате си три сърчица преди това-те са достатъчни за бебче  Laughing

# 259
  • Мнения: 850
    Здравейте мили момичета!
 В четвъртък бях на доки и съм вече много спокойна и доволна от това , което постигнах до моменнта ! От Поликистоза вече на яйчниците няма и следа от кисти , матката е перфектна , яйчници пълни с фоликули и във всеки един ясно изразен по 1 голям фоликул , също каза че миналата ми графика е перфектна и да не се услушваме а да се хващаме на работа ! и Така това много ме успокои и сега изцяло се отдаваме на любовни страсти , до заветната цел!
  В тази връска ще погледнете ли новата ми графика как върви ? Благодаря предварително.
 Това е от мен хубава вечер!  Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 568
Момичета, ако искате да споделяте графиката си във фертилити френд трябва да отидете в менюто на Sharing и там да изберете Home Page Setup. Кликвате и като се зареди страницата, там ще ви е даден адреса на графиката ви....: Your Charting Home Page Web Address:....  Flutter

# 261
  • Мнения: 54
Здравейте момичета, тъй като вие се ориентирате по-добре, да ви помоля да си кажете менението за моята графика, въобще имала ли съм ову, въпреки 2-та положителни теста, немога да разбера тези температури, въпреки, че ми се губят няколко (нямам възможност в някои дни да я меря сутрин), в показвам ви в зачатие, а в бейбиплан ми показва че досега нямам ову. Благодаря предварително  Hug

# 262
  • Мнения: 281
Здравейте, имам едно такова въпросче: Този месец за първи път меря с обикновен термометър. Държа го 6-7 минути, дали е достатъчно? Питам, защото температурата е почти еднаква последните дни и се замислих да не би времето да е малко и термометъра да не успява да отчете правилно Thinking Трябваше уж днес най-късно да ми е овуто, но...........нито спад, нито покачване отчитам. Така или иначе следващите дни ще разбера, ако не се покачи значи от термометъра, но ми се искаше да попитам, защото ми е странно #Crazy #Crazy #Crazy
Приятен ден на всички!!!

# 263
  • Мнения: 22 879
Здравейте момичета, тъй като вие се ориентирате по-добре, да ви помоля да си кажете менението за моята графика, въобще имала ли съм ову, въпреки 2-та положителни теста, немога да разбера тези температури, въпреки, че ми се губят няколко (нямам възможност в някои дни да я меря сутрин), в показвам ви в зачатие, а в бейбиплан ми показва че досега нямам ову. Благодаря предварително  Hug
Според мен правилно си определила ову-то.

# 264
  • Мнения: 869
meri_m,аз мисля,че О е била на 14-ти ден.Успех

# 265
  • Мнения: 1 208
megimagi , то се вижда,че засега нямаш ову но не е късно.Дръж Т около 8м. щом е живачен.Но не мисля,че това е причината да не се качва Т. Продължавай да мериш и ще видим дали има ову и кога е.А сега правете и кексчета  Peace

shushy80 , радвам се,че при вас всичко се е наредило и почвате пълноценно опитите.Засега графиката няма какво да се коментира освен,че за първа фаза са си добре Т.Дано скоро си имаш и голямо покачване. Hug

meri_m , и аз съм за 14 ден от цикъла.Не си отбелязала никакви сърчица - това означава ли,че няма или просто не си ги нанесла

# 266
  • Мнения: 850
megimagi , миличка яз също меря само с живачен тернометър от самото начало по препоръка на моята док , държа го по 10 минути за по сигурно ! До сега нямам проблем с него , но доста смених тернометри докато попадна на руски , че китайските са много смогани и само с няколко тръскания веществото вътре се разделя и не е хомогенно!

didikar , благодаря и дано скоро имам повишение , както и всички момичета и така да сме цели 3 месеца   bouquet Heart Eyes Hug

# 267
  • Мнения: 54
Благодаря ви за отговорите момичета, поуспокоихте ме, тъй като в беибиплан не ми отчита ову. Дидикар имам сърчица на 12, 13, 14, и 15 ден.
А да споделя нещо с вас. Вчера ходих на лекар, според нея всичко мми е наред , поговорихме , поровичка ме на магарето  Embarassed и ми каза че съм имала леко кървене от шийката, попита ме дали трябва да ми дойде скоро, а аз чакам чак на 31 най-рано, и каза да не се притеснявам, питах дали не е раничка, каза, че не е. И наистина като се прибрах имах 3-4 много миниятюрни капчици кръв, почти незабележими, просто бях с бяло бельо и се виждаха по ясно и някакво леко жълтеникаво зацапване. Дали може като ме е бъркала нещо да е разранила? Офф малко дълго ми стана обяснението, но ако можете пак да ми кажете мнението си. Благодаря ви още веднъж  Hug

# 268
  • Мнения: 90
Възможно е да е от прегледа, възможно е да ти идва по-рано или да е от имплантация.Пожелавам ти да е от третото Peace

# 269
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте!
И за от скоро съм в активна фаза на "искам бебе" и ето вече имам нужда от вашия съвет.
Преди това накратко какво се случва:
миналата седмица бях на преглед при гинеколог и според него имам 2 поликистозни яйчника, доста големи; въпреки тях обаче от половин година насам имам странно прокървяване по средата на цикъла (обикновено цикълът ми е 30 - 31 дни); следствие на това докторът каза, че явно си имам овулация, което е добре, както и други признаци за вече овулирала (последното странно прокървяване беше на 4 - 7 януари); след прегледа започнах да си меря всяка сутрин в 6:05 ч. БТ ректално. Очакванията ни бяха за температури характерни за втората фаза, но отчетените такива ми се струват доста ниски. ето тук можете да ги видите.

От друга страна третирам гъбички вагинално и чакам да ми дойде, за да пия още някакви хапчета, но не ... само болки в гърдите и никакви други признаци за МЦ. Успяхме да правим секс само два дни този месец (на 3ти и 20ти януари).

Моля ви за коментар! Чувствам се малко притеснена, че не си меря температурата както трябва, а това, че вече е 32 ден и нищо не се случва как да го разбирам ... 

П.П. Поправих линка. Съжалявам зе недовиждането. Благодаря ти, Stitch Winchester!

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 10:45 от Tedishte

Общи условия

Активация на акаунт