Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 122 016
  • 842
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 77
Здравейте моми4ета!Искам да ви помоля да погледнете моята графика.Кога според вас е била овулацията и въобще имало ли е такава? Съмнява ме,защото като гледам графики на други жени в babyplan овулацията им е отбелязана с 4ервени пунктирани 4ерти и се 4удя дали самата програма от4ита тогава ову или след доказана овулация,4рез тест излизат тези 4ерти.На мен няма никакви 4ерти.Дано сте ме разбрали  Hug

# 271
  • Мнения: 1 775
Tedishte, графиката ти не се вижда.

Момичета, ако искате да споделяте графиката си във фертилити френд трябва да отидете в менюто на Sharing и там да изберете Home Page Setup. Кликвате и като се зареди страницата, там ще ви е даден адреса на графиката ви....: Your Charting Home Page Web Address:....  Flutter

joroextremer, предполагам денят с най-ниската температура ти е ову-то, но все още е рано да бъде отчетено, най-рано утре ще отчете.

# 272
  • София
  • Мнения: 1 146
Момичета какво мислите за моята графика, меря орално мисля че овуто ми е било на 14-15 ден. Според вас кога е???
  bouquet  bouquet  bouquet

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=djiji

# 273
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета Simple Smile
Аз се подготвям за бебеправене от другия или по-другия месец Simple Smile
Но си меря температурата за да се ориентирам и как ми е цикъла и дали има О Simple Smile Бихте ли ми погледнали графиката та да си кажете мнението дали е имало О че нещо много високи БТ този месец Sad Благодаря предварително  Hug

# 274
  • Мнения: 1 775
Djiji, не може да се каже нищо още, според мен, защото не се вижда трайно покачване поне 3 последователни дни.
kate-pate, аз съм за 16-ти ден.

# 275
  • Мнения: 620
joroextremer според мен ову ти е била на 20 ден от МЦ т.е. деня с най-ниска температура  Peace Babyplan засича ову автоматично, но трябва да имаш 3 дни с високи температури след ову, за да го засече  Peace След 1-2 дни ще се каже със сигурност кога е била ову.
Djidji много е рано да се даде коментар дали ти е минала ову или не. Трябва да се изчака да минат още 2-3 дни за да се види как ще вървят температурите. Към момента не изглежда да е имала ову- но е много рано за какъвто и да е коментар.
Kate pate нека се изкаже някой по-компетентен от мен. Възможно е ову да ти е била на 16 ден както мисли и Stitch дано  Peace

# 276
  • Мнения: 77
Благодаря за отговорите моми4ета  Hug

# 277
  • Мнения: 1 208
Исках да отговоря на момичетата с въпросчета обаче незнам защо не ми се отварят графиките ви  Rolling Eyes
 Толкова ме зарадваха преди малко - едно момиче,което пишеши тук е видяла двете чертички но няма да ви казвам аз коя е - тя сама да се похвали като прецени - пожелавам на всички ви това щастие в най-скоро време.  Hug

# 278
  • Мнения: 140
Аз ще споделя моя кратък опит за мерене на БТ. Тъкмо започнах да меря и се случи дългоочакваното събитие, та не успях да проследя кривата докрая на месеца  Crazy.
Пожелавам на всички, които не спират да опитват да имат моя късмет! Hug

# 279
  • Мнения: 365
Здравейте на всички! Исках да ви пусна моята графика но не мога въобще да вляза в Зачатие някой знае ли защо,да не би аз нещо да съм объркала или има някакъв проблем !Ако някой знае моля да сподели!! newsm78

# 280
  • Мнения: 23 022
И аз не мога да вляза в Зачатие,явно има проблем със сайта.

По темата:Продавам чисто новия ми живачен термометър за Базалана температура,неползван,с кутията.
Казала съм цената няколко страници по-напред,а причината е,че вчера видях двете заветни чертички,днес отново правих тест и е положителен.
Много съм развълнувана,място не мога да си намеря. Crazy
didikar,да не се изпуснеш във вашата отчетна на сестра ми,че още не съм оповестила новината на семейството.Мислях да отида на лекар първо и тогава да разтръбя на всички. Mr. Green
Редактирам-казах на сетсра ми,вече не е тайна. Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 11:45 от ДесиХ2

# 281
  • Мнения: 1 775
ДесиХ2, честито, мила, много се радвам за теб!
Няма да се възползвам от офертата за термометъра, но пожелавам на което момиче го вземе, също да й остане неизползван. Mr. Green

# 282
  • Мнения: 365
И аз не мога да вляза в Зачатие,явно има проблем със сайта.

По темата:Продавам чисто новия ми живачен термометър за Базалана температура,неползван,с кутията.
Казала съм цената няколко страници по-напред,а причината е,че вчера видях двете заветни чертички,днес отново правих тест и е положителен.
Много съм развълнувана,място не мога да си намеря. Crazy
didikar,да не се изпуснеш във вашата отчетна на сестра ми,че още не съм оповестила новината на семейството.Мислях да отида на лекар първо и тогава да разтръбя на всички. Mr. Green
Честито мила!! HugЛека и безпроблемна бременност и леко раждане!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 283
  • Мнения: 23 022
Благодаря!!! Simple Smile

# 284
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета  Hug
Направих си профил и в babyplan.ru там ми показа че съм имала овулация на 17 ден  Laughing важното е че я е имало  Grinning Благодаря на всички за отговорите  Hug
Деси честито миличка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт