ПЪРВОКЛАСНИКЪТ писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям !

  • 15 343
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Последен учебен ден....супер ще се наспим най-после. Laughing

Мина тържеството и в нашия клас-разменяха си подаръци черпиха се с детско меню от Мак.
И сега лайф.

Аз ви пожелавам много весела Коледа ,много подаръци и усмивки..
Болничките бързо да се оправят .. Hug

# 301
  • Варна
  • Мнения: 2 045
На Сиси за сега не и трябва, тези дни баща и я бъзикаше че той бил дядо Коледа и тя естествено го обори с пример от миналата Коледа, като сме заминавали погледнала до камината и нямало нищо, като се върнахме подаръка и бил там. И сме били далече-няма как той да се е прибирал до Варна. Абе глупаче си още. Laughing
Joy
По този повод се сещам за един виц - живота на мъжа се делял на 3 етапа - през първия етап мъжът вярвал в дядо Коледа, през  втория - не вярвал в дядо Коледа, и през  третия - е дядо Коледа! Joy

Ние приключихме днес с училището, след това децата бяха на дискотека. Хареса им много. Иначе в петък беше тържеството им в училище, и там се представиха добре децата.
Домашни има доста, не е като да няма, 10 дена са това. Та се чудя дали да се мятаме да ги пишем идните ден два, че в петък заминаваме на планина  newsm78.

Пожелавам весела Коледа на всички, много здраве и усмихнати дечица!

# 302
  • София
  • Мнения: 3 612
И нашето тържество беше днес в Руския културен център.Гледали са постановка за Крал Карл и Кралица Клара,дето крали кларнети JoyРосен каза,че залата била приказно хубава.Раздали са им по някакво ново списание "Дино" вътре с интересни задачки и някакво филмче на ДВД.Общо взето е доволен.На госпожата май нищо не са купували(поне аз незнам) Embarassed

Весело изкарване на всички на празниците Hug,не,че няма да се преброим пак по някое време Party

# 303
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Весела Коледа и Щастлива Нова година Close-mas:

# 304
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ !    santa2 Nature Snowman

# 305
  • София
  • Мнения: 633
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!


И ДЯДО КОЛЕДА ДА ДОНЕСЕ ПОДАРЪЦИ НА МАЛКИ И ГОЛЕМИ!

# 306
  • Варна
  • Мнения: 2 097
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ !   
santa2  madnoel People Santa Close-mas: Nature Snowman Nature Snowman

# 307
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

# 308
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!ОТ ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТТЪРВЕТЕ

# 309
  • Мнения: 4 188
Весела Коледа и много щастие и обич в домовете ви!

# 310
  • София
  • Мнения: 39 818
Весела Коледа   bouquet

Дияна още снощи си получи подаръците Simple Smile Днес искала поне още един Simple Smile
Вчера сама си избра една енциклопедия. След това рече "хм, то така утре хич няма да ми е интересно". Днес ме караше да опаковам енциклопедията в хартия, след това да я сложа в кутия, и самата кутия да е опакована и с панделка. Аз й бях приготвила още два подаръка. Не успя да ги забележи до елхата  Joy

Ще гледаме какво е донесъл Дядо Коледа... Дияна казва "я, подарък", взима енциклопедията и казва "ще взема да скъсам тази хартия", прави се на изненадана. М/увременно разглеждаме и подаръците на Алекс. Дияна започна да си играе с играчката на дребния. По едно време поглежда към елхата и вижда другите 2 подаръка. Този път наистина беше изненадана Simple Smile И то приятно Simple Smile За стотен път й казах, че родителите знаят какво искат децата им Simple Smile

# 311
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Весели празници!

# 312
  • Мнения: 656
Весела Коледа!

# 313
  • София
  • Мнения: 8 938
Весела Коледа!

# 314
  • Мнения: 3 886
Весела Коледа ние заминаваме  ще си дойдем за 1 ден и после пак  bouquetзГледам  темата е към края си  няма ли някой да я пусне да се запишеме да не ви търся после Hug

Общи условия

Активация на акаунт