Споделете 88

  • 21 705
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Стига с тази сланина бе, бахти мазнотията нездравословна.

Вчера правих фондю, по швейцарска рецепта. За там е характерно, мноо ясно. Сложих три вида сирена, Ементал, Грюер и третото не мога да го прознеса, добавих малко нарязан на много ситно скилидка чесън и  няколко капки изцеден лимон. Прибавя се и малко бяло вино.
С виното минах тънко, взех Мезек. Криза, няма как. А хлебчето беше невероятно - някаква австрийска франзела.  


# 16
  • Мнения: 3 405
Ще стане отчетна, когато цифрите в заглавието се римуват  Laughing

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Мия на Фроска има рожден ден днес.
Купихме й кон с биберон. Детето ми си е поръчало същия от Дядо Коледа и й беше много трудно в магазина да купим само за братовчедка й. Цяла вечер го прегръща с кутията и се кани като идем после на рождения ден, да я помоли да го подържи. Жал ми стана. Тя ще получи кон с биберон след седмица само, но такова искрено желание има...

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 16:26 от Бу

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък си харесвам цифрите и си ги искам. Защо трябва да ги махаме?

# 19
  • Мнения: 2 768
Скъпият е станал болезнено ревнив напоследък. Споделих си мъката.

# 20
  • Мнения: 604
Пляс в новата тема!Относно спора с хиксовете аз казах че съм ги гледала в скайп а не Саня·

Бреййййй пак не се вредих на първа страница·Много сте активни днех бре·

# 21
  • под дъгата
  • Мнения: 630
ЧРД на Мия на Фроска!
Толкова съм гладна, че ми иде да заръфам сланината на Саня, и без да е паприкована.
Обяснете ми вълненията около номерациите, моля.

# 22
  • Мнения: 984
Ета, тъй е то, с хубава булка...

Напомнихте ми една смехория от миналогодишното пазаруване на подаръци. Влизаме с мъжа ми в един магазин за всевъзможни играчки и си чакаме реда. Човекът пред нас, добре облечен, господин изглеждащ на около 40 пита продавачката:
- Имате ли Розела с кон, госпожице?
Продавачката сумти, гледа витрината и казва:
- Не, имаме Розела, но с коне ще ни доставят другата седмица.
Мъжът се замисля за момент и казва леко притеснен:
- А само кончета пластмасови, дървени или нещо, което да прилича на кон имате ли?
Продавачката:
- Не става така, детето ще плаче, че не сте му купили Розела с кон, какъв е смисълът като го няма коня?
Мъжът:
- А Маруся имате ли? Laughing
Продавачката:
- Че какво е това Маруся? Joy
С мъжа ми се спогледахме и прихнахме да се смеем, а продавачката изумено ни погледна:
- Приятелката ми се казва Маруся, не мога да я продам на господина! - фръцна се и пристъпи към други клиенти.

Честит рожден ден на Мия на Фроска! Нека да е здрава и усмихната!

# 23
  • Мнения: X
Честито на Мия на Фроска! Да е жива и здрава!  

Депресивно ми е едно такова. Мразя декември. Искам вече да е януари и цялата тая коледно-новоодишна суетня да е отминала. В краен случай искам да заспя и да се събудя през януари.

Buba Mara, къде ти е лилата? newsm78

# 24
  • Мнения: 6 029
Ах, какви сте. Хубаво било да си спиш с детето. Да, ама ако тва дете има шило в памперса и спи с крака към възглавницата и ви рита в муцуната, а? Не, мерси, всеки в кочинката си.

Споделям, че спах!!! Спах следобед, кеф, кеф. Трябват ми още около 20 следобеда и ще се възстановя. И аз видях тая сутрин лийв нау, слийп лейтър и го напсувах. Наум.

# 25
  • Мнения: 3 405
Аз постоянно имам дете до себе си в леглото. Първо едното. Като поотрасна се примъкна в неговото легло и аз си казах, ето, сега ще има повече място за мен. Минаха някакви си две години и хоп, второто се гуши до мен в леглото. Следващата петилетка ще е така  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 891
По повод номинацията ми за мега тъпите във, форума търсех малиново розов Гугъл. За жалост, намерих само черен. Да им го предлагам ли изобщо или няма да го харесат  Rolling Eyes

# 27
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 195
JJ, не знам доколко е малиново розов.

# 28
  • Мнения: 2 891
Ели, чудесна си!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
Мия на Фроска има рожден ден днес.
Купихме й кон с биберон. Детето ми си е поръчало същия от Дядо Коледа и й беше много трудно в магазина да купим само за братовчедка й. Цяла вечер го прегръща с кутията и се кани като идем после на рождения ден, да я помоли да го подържи. Жал ми стана. Тя ще получи кон с биберон след седмица само, но такова искрено желание има...
Какво е кон с биберон? Моля, че трябва да купувам коледни подаръци. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт