Подарък за половинките-какъв?!

  • 11 471
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 917
засега съм планувала плейстейшън, джойстик,волан с педали, парфюм и gsm
не съм избрала какви да са джойстика и волана, така че давайте идеи моля  Laughing
колко струват хеликоптерите с дистанционно?   Crazy

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 097
засега съм планувала плейстейшън, джойстик,волан с педали, парфюм и gsm
не съм избрала какви да са джойстика и волана, така че давайте идеи моля  Laughing
колко струват хеликоптерите с дистанционно?   Crazy
Ето ги хеликоптерите за големи:  Mr. Green http://helikopter.free.bg/walkera.htm
Ето ги и за деца, но те и мъжете им се радват също токова. Laughing http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.1250
За волана и педалите ние миналата година купихме едни от Техномаркет, по препоръка на консултант-продавача. Вече година ги ползваме и сме много доволни. Струваха 90лв., но не знам марка и модел. Мога да погледна довечера.  Peace

# 77
  • Мнения: 917
mar4ela5 мерси   bouquet
моля те виж за волана  Simple Smile
тези хеликоптери малки ми изглеждат  Thinking

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Crazy Crazy Crazy
Нещото,за което най-много мели е още една котка Бритиш,но цвета да е един определен,а това няма как да стане за 10 дена...започвам да изпадам в дива паника... #Crazy 
/quote]

За жива котка ли става въпрос?  newsm78 Да не е някоя порода от тези сивкаво-лилавите?
Изобщо не разбирам от животинки, а ми стана интересно за самата идея. Бива си я.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 886
Simple Smile

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 18:12 от etomira

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 097
mar4ela5 мерси   bouquet
моля те виж за волана  Simple Smile
тези хеликоптери малки ми изглеждат  Thinking
Довечера ще снимам волана и ще ти го покажа.  Hug

# 81
  • Мнения: 917
[Довечера ще снимам волана и ще ти го покажа.  Hug
супер си  Hug

# 82
  • Мнения: 159
Много ги глезите тези мъже...........

# 83
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
колан,анцунг и любовта ми Mr. Green

# 84
  • Мнения: 159
Аз имам бебе и не мога да обикалям, затова му поръчах един парфюм на Armani Black Code.

А онзи ден му купих една шапка The North Face.

И двата подаръка са хубави и знам че ще остане доволен. Нали робуваме на марките, не е една беля.  

# 85
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Дигитална фоторамка . Зареждам предпочитаните снимки  във флашката и ...  и в офиса трябва да си мисли за мен  newsm03!!!

# 86
  • Canada
  • Мнения: 649
Дигиталната фоторамка е страхотна идея. Много оригинална. Иначе аз съм запланувала да избера някакъв хубав кожен портфейл, в комбинация може би с визитник, или колан. Спомням си че преди години му бях подарила една книга "Наръчник на нюйорсксия барман и шейкър, защото той много обича да си бърка коктейли. Хубава игла за вратовръзка за костюмарите... Има едни много яки спортни гривни Пума за мъжете, които обичат да се носят спортно. Това е от мен. а-а-а забравих кутия с интструменти помти всички май обичат.

# 87
  • Мнения: 1 915
Ами аз купих на моя комплекта на Жилет с новата самобръсначка ,автършейв...Това ще го зарадва най-много bowuu

# 88
  • Мнения: 440
Аз купих карбонов телескоп

# 89
  • София
  • Мнения: 70
масажен фотьойл Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт