КИПЪРСКА пълнолетна 18-та тема :))

  • 20 494
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 39
Здравейте момичета и бабки! Малко късничко,ама да се разпиша bowuu

Бабо Жабке, Блонди,
благодаря Ви за хубавите пожелания за мама! Дословно са предадени! Simple Smile



Павлинке,
че то и аз живея до Хилтън бе мила. Ама мъжо до Хилтън Хотел ли е , или до Хилтън Парк?
А за интернет...не питай! 300 евро депозит ми искаха.. Rolling Eyes./ по принцип искат някакъв документ за собственост на недвижим имот или нещо подобно.. #Crazy /. Та по-добре да си продължава да си краде...тъй де..300 евро ще искат!!! Crossing Arms

Хайде лека на всички  Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 903
Добро утро Кипърски Слънца... и БГ-зъзнещи без гАза У трЪба



За последно утро, което посрещаме в тая тема /т.е. на изпроводняк Mr. Green/ съм ви приготвила лека закусчица.

Сега нямам време да пиша много, но по-късно ще се включа пак....

Хубав ден и до нови срещи предполагам вече в следващата 19-та тема

# 287
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
добро утро...  bouquet... как сте днес newsm78
Аз вчера в желанието да се включа май пропуснах накрая Embarassedпък и в офиса имаше работа.... Mr. Green..та както и да е важното е че сега съм тук... Heart Eyes
люси понеже пропуснах ама днес няма как да стане просто да поздравя мамето ти да е жива и здрава и винаги щастлива и да се гордее с дъщеря си която се справя тоооооолкова добре независимо къде е .... Party Party

неискам да коментирам миналия ден понеже вече е минал ....затова ще се концентрирам към днешния проблем е това е
новата тема и заглавието....та давайте идеи ако искате Муцка да ви вземе в предвид ......  bouquet
та аз както винаги идеи всякакви имам пък и в предната тема бая предложения дадох но въпреки това да пусна и новото ми предложение........
Кипър-топъл...БГ-лед всички тук на мохабет
 
блонди писали сме заедно ....мерси за закусчицата...ммммммммммм....айде свър....р......ш.....ва ми ба...т .-......ер.....и...я.....та айде бях до тук-------

# 288
  • Мнения: 39
Здравейте ранобудни и поспаланковци...

Люси, до хотела Хилтън живее. А по- точно, срещу него. До колкото разбрах, от терасата им се виждат тенис кортовете и т.н.
А за интернета съм смаяна. То не стига че си купуваш устройството, плащаш такса всеки месец, че и 300 евро депозит...  newsm12  Те сигурно хората имат основание да го правят, ама... Една позната на съпругът ми му е казала, че след празниците цените на този тип услуги ще паднат, но кой знае...
А кога връщат този депозит казаха ли ти?
Милата Муцка, още не се е събудила и ние вече сме и намерили работа...  Embarassed 
Аз се захващам със задачите си, но по- късно отново ще се включа.
Приятен и усмихнат ден на всички!  lovekiss

# 289
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро , девойки.  

Кати , заглавието е супер.   bouquet

Блонди , благодаря ти за закуската.  Hug
Вкусна изглежда , ма съм на диетка и такива екстри неям.  Crazy
Само кафенцето ще пиина.  Peace

Лек и хубав ден.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 290
  • Мнения: 577
Добро утроооооо-то добър ден де  Embarassed
Кате, хиляди благодарности за пожеланията.Получих си червеното пликче.

Люси,добре си се завърнала.Една вечер голям мохабед направихме с Муцка.Включихме и теб на конферентна ама теб те нямаше,палавницееее  Laughing А то грешката била в нета.

Весел и успешен ден желая на всички  Hug   bouquet

# 291
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро дружки мили! Mr. Green

Имам изключителното удоволствие да ви поканя в

НОВАТА НИ ТЕМА!

# 292
  • Мнения: 903
Здааак, здрасти ей ме пак newsm56

Направо съм изненадана че тая пъргава момЪ Муцанка още не е пуснала новата тема, затова бързам само да кажа че предложението на Кати за заглавие страшно ми допада coolcool и с две ръце го подкрепям - ето така finger... Joy Joy това разбира се /имотикона с тоя вид на "две ръце" Mr. Green/ е майтап да става... Та наистина го намирам за оригинално и без всякакви корекция съм "ЗА"  Кипър-топъл...БГ-лед всички тук на мохабет

Аууууу докат`пиша и ей на - Муци ме изпревари....

Общи условия

Активация на акаунт